Şimdi Ara

Yeni Evleneceğim Beyaz EŞYA seçimi yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar herkese. Yeni evleneceğim aklımda bosch markası var ne cok üst ürünler olsun nede cok kötü orta karar düşünüyorum bosch yerine önerebileceginiz markalar varsa onlar hakkındada bilgi verirseniz sevinirim

buzdolabı 3000
    çamaşır makinası 1250-1500
    bulaşık mak. 1000-1500
    fırın hakkında pekj bilgim yok önerirseniz sevinirim

• Öncellikle hayırlı olsun,

Bulaşık makinası için 2 program alman yeterli çok gideniniz geleniniz yoksa, zaten gecen çalıştırıyorsun sabah topluyorsun çok para verme.

Fırın için çift fanlı ( çift taraflı pişirme) özelliği olan bir fırın almanı öneririm, bütçen çok değilse ankastre almana gerek yok.

Çamaşır makinesini mutlaka 9kg al, ilerde battaniye yorgan yıkamanız gerekirse teşekkür edersin bana.

Model vermiyorum çünkü aşağı yukarı bu özelliklerdeki makineleri bütün bayilerde bulabilirsin.

Buz dolabı için 3000 liraya çok iyi seçenekler bulabilirsin. Yer problemin yoksa Geniş Beko Neo Frostlar 2500-3500 arası.

Bu arada mutlaka A+++ veya A++ almalısın tüm parçaları. Fiyatları 200 - 300 tl oynuyor ama elektrik faturanı alınca farkını anlıyorsun.

Modelleri beğen sonra bir kaç mağazaya git pazarlık yap. Ben bir Beko bayiinden 9500 Tl fiyat aldım diğerinden 9000, aynı ürünleri başka bir bayiiden 8000 TL ye aldım, üstüne mikrodalga aldım

Son olarak annem Bosch kullanıyor servisinden hiç memnun değil ( Antalya İli). Ben Beko aldım ve çok memnunum.

Umarım az da olsa faydam olmuştur. Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: E.A.

Öncellikle hayırlı olsun,

Bulaşık makinası için 2 program alman yeterli çok gideniniz geleniniz yoksa, zaten gecen çalıştırıyorsun sabah topluyorsun çok para verme.

Fırın için çift fanlı ( çift taraflı pişirme) özelliği olan bir fırın almanı öneririm, bütçen çok değilse ankastre almana gerek yok.

Çamaşır makinesini mutlaka 9kg al, ilerde battaniye yorgan yıkamanız gerekirse teşekkür edersin bana.

Model vermiyorum çünkü aşağı yukarı bu özelliklerdeki makineleri bütün bayilerde bulabilirsin.

Buz dolabı için 3000 liraya çok iyi seçenekler bulabilirsin. Yer problemin yoksa Geniş Beko Neo Frostlar 2500-3500 arası.

Bu arada mutlaka A+++ veya A++ almalısın tüm parçaları. Fiyatları 200 - 300 tl oynuyor ama elektrik faturanı alınca farkını anlıyorsun.

Modelleri beğen sonra bir kaç mağazaya git pazarlık yap. Ben bir Beko bayiinden 9500 Tl fiyat aldım diğerinden 9000, aynı ürünleri başka bir bayiiden 8000 TL ye aldım, üstüne mikrodalga aldım

Son olarak annem Bosch kullanıyor servisinden hiç memnun değil ( Antalya İli). Ben Beko aldım ve çok memnunum.

Umarım az da olsa faydam olmuştur. Kolay gelsin

Aynen katılıyorum ama 3 programlı olsa da olur kısa yıkama programı var daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim Hanım 22:00 de çalıştırır, sabaha kadar zamanı var, hiç kısa program ihtiyacımız olmadı
  • Benin durumumda ayni,

evlilik yolu gorundu,

simdeden basladim arastirmaya,

Camasir makinasi:

Siemens WM12480
    WM1456XTR

YADA

ELECTROLUX EWF1497CDW2

arasinda kaldim, bilmiyorum.

Okudukca kafam karisiyor.

butcem,

Bulasik Makinasi: 1500-2500
    Camasir Makinasi: 2000-3000
    Buzdolabi : 2000-3000

Kesinlikle marka takintim yok, kaliteli urun alma cabasindayim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.