Şimdi Ara

Yeni ev için düğün paketi :) Aeg-Electrolux

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
5
Favori
3.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kısa süre sonra evleniyorum ve beyaz eşya telaşı geldi şimdi de. Bu tür cihazlar konusunda kıl detaycı nalet bir adam olduğum için kayboldum gittim youtube falan 3-5 saat gezmişim yine. Forumu baya gezdim dolaştım tabi herzamanki gibi dahada karıştım ama bu sefer detaya inecek vaktim kalmadı Aşağıda düşündüğüm ve f/p olabileceğini düşündüğüm ürünleri yazdım bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. @candogan62 ellerinden öper yardımını isterim

Bende birilerinin başlıklarına salça olmak yerine başlık açtım. Sorulmuş olan ürünler varsa(görmedim) affola. Almayı düşündüğüm yerler linkteki yerler olmayabilir fiyat konusunda tavsiye verilirse bakarım orayada.

Buzdolabı-->Bu konuda emin değilim araştıramadım, low-no frost arasında gittim ama ikisininde ayrı güzellikleri var. Tek bildiğim o özellikler birleşince fena pahalı oluyor alet BÜTÇE Max 2250tl
    http://www.hepsiburada.com/liste/siemens-kg58edl30n-a-508-lt-lowfrost-kombi-tipi-buzdolabi/productDetails.aspx?productId=mtsiekg58edl30n&categoryId=22154
    http://www.hepsiburada.com/liste/lg-gn-b559plcz-a-453-lt-inox-nofrost-buzdolabi/productDetails.aspx?productId=mtlggnb559plcz&categoryId=22154
    http://www.hepsiburada.com/liste/siemens-kd58val30n-a-514-lt-inox-lowfrost-buzdolabi/productDetails.aspx?productId=mtsiekd58val30n&categoryId=22154

Çamaşır yıkama makinesi --> BÜTÇE ~1500tl
    http://www.teknosa.com/urunler/119967868/aeg-l73283fl-8kg-1200-devir-camasir-makinesi-1-150
    http://www.hepsiburada.com/liste/electrolux-ewf1284br-autosense-a-8-kg-1200-devir-camasir-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtelecewf1284br&categoryId=155121

Bulaşık makinesi -->Alternatif bulamadım yoruldum zannedersem BÜTÇE Max 1250tl
    http://www.hepsiburada.com/liste/electrolux-esf6521lox-a-6-programli-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtelecesf6521lox&categoryId=22156

Davlumbaz + Fırın -->hiçbir fikrim yok

TAVSİYE ÜZERİNE YAPILAN LİSTE

Çamaşır Makinesi
    Bosch WAW2850TR -->@arasira, @memnun olan
    AEG L75280FL-->@candogan62
    Electrolux EWF1286LEW-->@candogan62

Bulaşık Makinesi
    Profilo BM6481MG -->@memnun olan,@candogan62
    Siemens SN26M832TR-->@normandia_06
    AEG f65712-->@candogan62
    Bosch SMS63M38-->@candogan62

Buzdolabı
    LG GC M502HQHM -->@memnun olan
    LG 559PLCZ-->@candogan62
    Liebherr 4613-->@candogan62
    Bosch KGE58DL30N-->@candogan62

Alınanlar
    Bulaşık makinesi Electrolux esf6630row -->beyaz olması gerektiği için 6535rox olamayacağından bu şeçildi.
    Çamaşır makinesi Electrolux ewf1286lew-->f/p ürünü olarak gördüğüm için seçildi.
    Buzdolabı->yer probleminden dolayı dar bir dolap gerekiyordu ve AEG S53620CSW2 alındı
    TV->48h6470 oldu f/p ürünü gördüğüm ve indirim yakaladığım için Aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozy245 -- 25 Mayıs 2015; 16:38:08 >

• Çamaşır kurutma cihazının ayrı olması gerektiğine kanaat getirip vazgeçtim. Yıkama+Kurutmalı cihazdan. Çamaşır için farklı AEG-Electrolux fikirleri bekliyaorum.
  • Ozy245 O kullanıcısına yanıt
    Bence de ayrı olsun. Bosch WAW28560TR'yi tavsiye ederim şiddetle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arasira kullanıcısına yanıt
    Fiyatı biraz yukarıda olması ziyadesinde bende Bosch konusunda bir ön yargı var hiçbir ürünü (çamaşır-bulaşık-buzdolabı) bakmadım bosch tan. Şiddetli tavsiyenizden dolayı bakıcam ama
    Pişman olmazsın. Bir kere alınıyor.

Ben de çamaşır makinesi olarak Bosch WAW2850TR yi öneririm
    Alman mali sessiz dayanıklı güzel makine
    Hatta aynı çamaşır makinesinden biz de alacağız
    Bulaşık Makinesinde beyaz olmayacaksa Profilo BM6481MG öneririm
    Gayet sessiz Siemens m ve n serisinden daha iyidir
    Buzdolabında ise LG GC M502HQHM öneririm
    Sağlam dayanıklı kaliteli buzdolabıdir

• arasira kullanıcısına yanıt
    vallahi bende o yüzden korkuyorum ve uzak durmaya çalışıyorum bu tip ürünler kötüde olsa uzun süre kullanılıyor. ömrünü yiyor aslında haberin olmıyor kötü ürünler. Bu model almanya üretim+montaj mıdır peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Ben de çamaşır makinesi olarak Bosch WAW2850TR yi öneririm
    Alman mali sessiz dayanıklı güzel makine
    Hatta aynı çamaşır makinesinden biz de alacağız
    Bulaşık Makinesinde beyaz olmayacaksa Profilo BM6481MG öneririm
    Gayet sessiz Siemens m ve n serisinden daha iyidir
    Buzdolabında ise LG GC M502HQHM öneririm
    Sağlam dayanıklı kaliteli buzdolabıdir

Farklı tavsiyeleriniz için teşekkür ederim öncelikle. Çamaşır makinesi üst üste önerilmesinden sebep muhakkak bakacağım. Bulaşık ve buzdolabınıda değerlendirmeye aldım çünkü siemens dolapların hacmi nedense muadillerine göre düşük gibi.

Evet Alman üretimi.

Bosch Siemens no frost kombi dolaplarinda hem dondurucu bölmesi çok küçük hem de buz kırma sesi rahatsız edici seviyede
    O yüzünden LG öneririm buzdolabında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinizede çok teşekkür ederim. Evlilik arifesi gelişmelerim oldukça not düşmeye devam edeceğim konu üzerinde
    Rica ederiz

• Merhaba arkadaşlar 23 30 nisan tarihleri arası adetten değil çeyizden kampanyasında bimeksten verilen beyaz eşylar hakkında bilgi sahibi olanlar varsa yardımcı olabilriler mi özellikleri falan nasıldır eylülde düğünüm var şimdiden alsam nasıl olur tavsiye edermisiniz.
  • babiraps B kullanıcısına yanıt
    Enerji tasarrufu ve buzdolabı lt bilgilerine göre Lg ama geri kalan teferruat konusunda net bilgim yok.

• Dün sadece duyduğum ve okuduğum bilgiler üzerine bimekse gittim ve görevli arkadaşın birisine nasıl bu samsung çamaşır makineleri diye sordum süper mükemmel eco buble diye bir şey var muadili yok hiçbir markada mükemmel mükemmel mükemmel dedi kısaca. Tesisatı bağlı teşhir ürünü vardı dedim hızlı bir program açıp test edelim tabii dedi ve başlattı ufaktan dönmeye başladı sonra ortalama 4-5 dak bekledik ve ekrana 4E yazdı kaldı. Hata nedir bilmiyorum belki içi boş uyarısı bile olabilir (bukadar teknik uyarı olmaz öyle olsada) arkadaş sessizce başka müşteriye kanalize oldu ve bizde başka cihaza doğru yöneldik. Samsung biraz uzaklaştırdı beni açıkçası beyaz eşya ürünlerinden.

• Peki lg ürünler için ne düşünyrsnz bu fiyata alınabilirmi özellkle camaşır makinesi ve bulaşık makinesi özellikleri nasıl bilgisi olan varmı acaba ve 10 yıl motor garantisi veriyolar
  • Bulaşık makinesi kesinlikle Siemens (Alman üretimi model )
    Çamaşır makinesi Aeg-Electrolux-Bosch
    Buzdolabı Liebherr (Alman üretimi)
  • Örnek modellerle pekiştirebilirmisiniz. Liebherr için örnek pahalıya patlayacak gibi gördüm şuan özellikle diğerleri için örnek verin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozy245 -- 27 Nisan 2015; 1:43:27 >
    Ayrılan bütçe ne kadar belirtilmemiş o yüzden sadece fiyat/performans oranı en iyi olan sadece bulaşık makinesini belirtebiliyorum
    Siemens SN26M832TR (Alman)
  • Haklısınız şimdi kabaca belirttim, sizin tavsiyenizde ekledim konuya teşekkürler

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.