Şimdi Ara

Yeni ekran kartı için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk olarak verilecek cevapları örnekler ile açıklarsanız çok sevinirim. Çünkü uzun zamandır bu işlerin içerisinde biriyim.
    Amacım sadece biraz akıl danışmaktır.

Mevcut işlemcim AMD Phenom II x4 955 fakat yakın zamanda BF4 oynamak için sisteme ekran kartı takviyesi yapmak istiyordum.
    Fakat bu muhtemelen şuan piyasada ki 7000 serisi değil yeni piyasaya sürülecek r9 serisi olacaktır.

En üst segment bir R9 değil orta segment yeni nesil bir ekran kartı alıyor olurum. Acaba çok ciddi sıkıntılar yaşatabilir mi?
    Yoksa çok minimal seviylerde mi bir darboğaza maruz kalır?

• BF4 için ,elinizdeki işlemci az zorlanacak görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin abi 52

BF4 için ,elinizdeki işlemci az zorlanacak görünüyor.

Beta için iyi işlemcilerin bile zorlandığını duydum. Biraz tırstırmadı değil
  • 7850 alıp ,gazlayıp 7870'e yaklaştırma fikrine ne dersin.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3060&game=Battlefield%204
  • Benim de o konuda farklı düşüncelerim var. Eğer R9 orta segment kartlar 7800 serisine f/p olarak uzakta kalırsa geri adım atmak zorundayım.
    Böylece yeni nesilin çıkmasıyla ucuzlayan 7850 ya da 7870 daha mantıklı bir seçenek olabilir.

Zaten online oynayacağım için sabit FPS çok önemli gerekirse çoğu efektten fedakarlık edebilirim.

Amacım şuan ki konfigürasyon ile bilgisayarı en limit noktaya taşımak.
    Tabi beni çok sıkıntıya düşürecekse FX6 bir işlemci ile orta segment bir anakart alarak ekran kartını da gönlümce seçmek daha mantıklı olacaktır.

Edit: Özet olarak tek bir oyun için Anakart ve İşlemci yenilemek mantıklı gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StummScream -- 12 Ekim 2013; 20:57:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.