Şimdi Ara

Yeni ekran kartı alacağım ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yaklaşık 5 yıldır kullandığım MSI GTX770 Twin Frozr ekran kartım ekranda bozuk görüntü vermeye başladı. Fırınlama işlemi ile 2 defa onarım görse de tekrar bozuldu artık pes ettim. Dolar da çok yüksek ama ekran kartı tavsiyelerinize ihtiyacım var. Aşırı pahalı olmamakla birlikte Witcher, Shadow of the Tomb Raider ve yeni oyunları oynayabileceğim ortalama bir kart istiyorum. Teşekkürler şimdiden
    Ek: Ekrana bozuk görüntü gelmesinin (mavi sarı yeşil noktalar, bulanık görüntü) sebebi sadece ekran kartından mıdır? Başka bir parça değiştirmeli miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aceleniz yoksa Haziran veya Temmuz'a AMD Navi'ler geliyor ( 330$ ) ( Mayıs sonunda Computex'te tanıtım yapılması bekleniyor )

https://www.technopat.net/2019/05/08/amd-radeon-rx-3080-xt-fiyati-ortaya-cikti/
  • Ucuz kart rx 570 var. Yukko.com 50 tl indirim kuponu veriyor. Ses sorun değilse itx alın ya da pulse veya nitro+ alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat performansın fiyat performansı olarak ben de ikinci el rx570 öneriyorum hocam
  • Sifir 570 alinacak paraya ikinci el 1060 6gb alinabilir. AMD ekran kartlarindan cok daha dayaniklidir.
  • rx 570 4gb itx 970lira olmus, ikinci el 900 liralik gtx 1060 bencede mantikli bu noktada..

• Amd almada ne alırsan al

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatan’da Msi 1660TI indirime girmiş, 2200’e bulunca onu almaya karar verdim. İşlemciyi falan da gelecek aylarda değiştiririm artık. Samsung EVO 860 ssd de aldım 250GBlık. Sistem biraz adama dönsün

• Alegro1453 kullanıcısına yanıt
    hocam inşallah gaming x i almışsınızdır
  • rx 3070 275 dolar dan çıkarasa geçerim AMDye güç tüketimide önemli.
  • FRAGILE kullanıcısına yanıt
    Gaming X 6 GB evet.

Fiyat iyi keyfine bak, Armorda işni görürüdü ,kart daha yanarlı dönerli olmuş :D
  • İlk sistemi 2013 veya 2014 yıllarında kurmuştum. 5-6 yıl götürdü sağ olsun. Almışken iyi bir şeyler almak gerekiyor ki bir 4-5 yıl daha götürsün

4 yıl gideiblir. 60 fps altına düşmeyim ayarda low-medium oynarım dersen. PS5 sonrası sıçrama son seriler lde patlayabilir. Nvidadan sağlam bir performans artışı sağlayan yenis eri gelei,blir. bu 16- 20 serisi ara bir seri olur.
  • 1080p 60fps sabit tutsun yeter hocam pek bir şey istemiyorum aslında. Diğer parçaları nasıl değiştiricem bilmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.