Şimdi Ara

yeni ekipmanlarıma merhaba deyin beyler :) ( soru yorum eleştiri bekliyorum ) :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar uzun süredir beklediğim ekipmanlar bugün elime ulaştı fiyatını fazlasıyla hakediyor bir çok ekipman kullanmama rağmen roccat yine farkını ortaya koymuş diyorum ve resimle başbaşa bırakıyorum sizleri saygılar sevgiler :)

yeni ekipmanlarıma merhaba deyin beyler :) ( soru yorum eleştiri bekliyorum ) :)

• Roccat Kova Pure almıştım geçen yıl,25 tlydi markafonide.Gayet güzeldi fakat sinir sonucu baya sert darbelerle parçaladım arkadaşı.Şimdi G600 kullanıyorum,bu da çok iyi.

Hayırlı olsun sizede.
  • Merhaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Roccat Kova Pure almıştım geçen yıl,25 tlydi markafonide.Gayet güzeldi fakat sinir sonucu baya sert darbelerle parçaladım arkadaşı.Şimdi G600 kullanıyorum,bu da çok iyi.

Hayırlı olsun sizede.

Onu düşündümde bayağı inceledim lua da karar verdim hocam... bakalım hocam artık ne olacak :) tabiki logitech g serisi bi efsanedir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalender26

Merhaba

:)
  • hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ömer_trap

hayırlı olsun

teşekkürler hocam.
  • Maus 2000 dpi mi saka mi bugule gule kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Maus 2000 dpi mi saka mi bugule gule kullan.

aynen hocam 2000 dpi fakat ben 250 de kullanıyorum şuan 2000 benim için çok fazla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justice4me

quote:

aynen hocam 2000 dpi fakat ben 250 de kullanıyorum şuan 2000 benim için çok fazla :)

Hocam naptınız siz ya 3200 altı yavaş geliyor artık bana.
  • quote:

quote:

quote:

Ne tarz oyunlar oynuyorsunuzki hocam ? ben fps olarak cs oyuncusuyum 2000 dpi bana çok fazla gerçekten :) 250 dpi de sensivity 2.3 de oynuyorum daha alışamadım bile :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne tarz oyunlar oynuyorsunuzki hocam ? ben fps olarak cs oyuncusuyum 2000 dpi bana çok fazla gerçekten :) 250 dpi de sensivity 2.3 de oynuyorum daha alışamadım bile :)

Fps falan oynuyorum,bir de lol.Pro oyuncu degilimde artik mouse ve mouse pad onemli bir sey haline geldi benim icin.

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    tabi hocam ekipman her zaman önemlidir emek karşılığı verir her zaman reflekse göre herkesin ayarı farklıdır tabi oyundan oyuna görede değişir bu ama refleks ve aim yapım olarak düşük dpi de büyük işler başarmayı tercih ederim :) lol konusunda tek bildiğim çok pahalı bütçelerle turnuva yapan bir oyun ondan ziyade ekipmanlarınında pahalı olması gerekiyor heralde :)
  • Mesajım bulunsun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

250 Dpi de nasıl oynuyorsun ciddi misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz44

Mesajım bulunsun.

Sağol hemşo :)
  • Valla hocam bazen bende kıyaslama yapıyorum başkalarıyla kendimi gülüyorum arada :D öyle alışmışım değiştirmeyi denedim başaramadım alışamadım :)
  • quote:

Valla hocam bazen bende kıyaslama yapıyorum başkalarıyla kendimi gülüyorum arada :D öyle alışmışım değiştirmeyi denedim başaramadım alışamadım :)

Rapor hızı ne kadar?
  • 1000 hz 1 ms olması lazımdı yanlış hatırlamıyorsam hocam eve gidince bakarım artık :)
  • 250 mi?Hocam alıştım diyedir belki de o dpi ile ben oynayamazdım heralde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.