Şimdi Ara

Yeni ehliyetler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a canlar bu yeni nesil ehliyetler hakkında sorum olacak bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim..
    1- Yeni ehliyet için sağlık raporunu özel hastaneden alsak sorun olur mu ?
    2- ben gözlük kullanıyorum ama fotoğrafçı gözlüksüz resmimi çekti. gözlük v.s diğer şeylerin bilgisi çipin içinde yer alıyormuş bize emniyetten güncel bilgiler geliyor o doğrultuda hareket ediyoruz dedi. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba ??

• valla bende lens var muaynede doktor sormadı raporda gözlüksüz yazıyor falan dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben epilepsi hastasıyım devlet hastanesi rapor konusunda çok zorluk çıkarıyor o yüzden özel hastaneden almak istiyorum kabul eder mi acaba ??
  • Epilepsi hastasıysanız ehliyet almamanız daha doğru değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 9888

Epilepsi hastasıysanız ehliyet almamanız daha doğru değil mi?
    +1 sonra kazayla uğraş dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derman-

ben epilepsi hastasıyım devlet hastanesi rapor konusunda çok zorluk çıkarıyor o yüzden özel hastaneden almak istiyorum kabul eder mi acaba ??
    Epilepsi krizinden kaynaklı kaza yaparsanız hem kendi başınızı hem karşı tarafı hem de o raporu veren doktoru ya da hastaneyi yakarsınız.
  • Gözlük kullanıyorum, araba kullanırken ihtiyaç duymuyorum sadece bilgisayar başında lazım oluyor. Özel hastaneden gözlüksüz rapor aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

Gözlük kullanıyorum, araba kullanırken ihtiyaç duymuyorum sadece bilgisayar başında lazım oluyor. Özel hastaneden gözlüksüz rapor aldım.
    Yakın okuma gözlüklerinde sorun olmaz, uzak gözlüğü değil ve yakın gözlük numarası küçük ise doktor gözlük ibaresi yazmıyor.

• şimdi bir yanlış anlama olmuş yada ben tam izah edemedim..
    benim hastalığım tam olarak epilepsi değil yani sara hastası gibi bayılmam düşmem şuurumu kaybetmem yoktur. sadece ben,m hastalığım o kategoriye giriyor. ayrıca aktif araç kullanan biriyim. Bugüne kadar çok şükür öyle birşey olmadı...
  • Geçmiş olsun. Özel sağlık merkezlerinde 40-50 civarına bir rapor alabiliyorsunuz doğru düzgün bakmıyorlar bile. Siz hastalığınız ile ilgili burada veya başka bir muayenede kontrolleri yaptırın lütfen. Tekrar geçmiş olsun, şifa dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Yakın okuma gözlüklerinde sorun olmaz, uzak gözlüğü değil ve yakın gözlük numarası küçük ise doktor gözlük ibaresi yazmıyor.

Alıntıları Göster
    1.25 astigmat var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.