Şimdi Ara

Yeni E Serisi 1.6 Geldi (Siteye Göre)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://fiyat.mercedes-benz.com.tr/yeni-e-serisi Linke göre 2017 yılı için E200 yok yerine 1.6 litre E180 görünüyor fakat fiyatı neredeyse aynı, vergiler hariç fiyatı hala yüksek bir bilgisi olan var mı?

• Bu fiyatta kalırsa almak bence gereksiz. aksesuarsız boş araç bu fiyatı bu ise metalik renk + 1-2 bir şey koysak 300e yaklaşır. Gerçi bu kurda ve bu vergilerde bence kimse araba almayıp bir tepki koymalı ama Kuruçeşme opet 5.39 dan kurşunsuz veriyor işler gıcır gıcır
  • Çakallar e200 benzinlinin adını da e300 yapmışlar 2.elini öldürmek için
  • mituys M kullanıcısına yanıt
    hocam ona ben de dikkat ettim ama e200 184 hp e300 245 hp gözüküyor ya hacim aynı olsa da bi güç farkı var sanırsam..
  • 2.0 motor E200 fiyatına şimdi 1.6 motor veriyorlar, bayiler iyi kar edecek.
  • tspeedy T kullanıcısına yanıt
    ama hocam insanlar o parayı vericek mi acaba 1.6 motora ?
  • verirler cayır cayırda satar, yıldızı yeterciler alır :)

şakası bir yana premium araba işi bitti Türkiye'de. Eskiden Mercedes'e binince bir ooo derdin böyle her yerinden teknoloji fışkırır falan. 90 küsürlerde hafızalı koltuklar, vakumlu kapılar, gerçek deri koltuklar vs'ler vardı hani sıradan araçlarda asla göremeyeceğin bir donamım ve kalite şimdi bakıyorsun clio'da standart olan anahtarsız giriş mercedes'te opsiyon olmuş. Kore fransız araçlarının donanımlarının yarısı yok satılan mercedes/bmw/audilerde. Motor zaten yok E serisine 1.6 motor koyuyorlar şaka gibi.

Vergi sistemi euro falan tamam tabii ki etken ama müşteri kitleside gerçekten çok değişti. İnanılmaz bilinçsiz ve gösteriş meraklısı bir tüketim kitlesi oluştu ülkede. E100 çıksın 1.0 motor, olan donanımlarıda çıkarsınlar 4 cam otomatik diye satsınlar 200 liraya millet kapıda kuyruk olur.

vallahi 90 küsür model mercedeslere bakıyorum sonra dönüp şimdikilere bakıyorum bunlar mercedes'se onlar bentley rolls royce falanmış.

hep mercedes dedim ama bmw ve audi'de aynı. Premium segmentin sadece adı premium artık bu ülkede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    Önce marka fiyatını koyuyor, sonra da donanımları, extra satıyor. Bu durumu algılayana kadar, iyi para kazanacaklar maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.