Şimdi Ara

Yeni Dünya HD Yayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tele Dünya üye oldum ama bende acayip bir durum var herşey normal tam ekran cıkıyor (HD Yayını Eurospor ) full ekran çıkmıyor acaba sebep nedir TV modelim VESTEL LCT baglantı tipi
    HDMI Baglantı ayarlar 16/9 yayını oranında ama hala full ekran euro sport 4/3 gibi çalışıyor zaten forumlarda okudugum kadarıyla zaten ses poroblemi varmış acaba bilerekmi 4/3 veriyorlar bilen arkadaşlar yardım edsin.

NOT: tüm ayarlar tv de 16/9 Reciverde ayarlar 16/9 tüm kanallar normal çıkıyor( görüntüler tam ekran veya 16/9 cikıyor. ama HD eurosport 4/3 gibi cıkıyor tv den olabilirmi acaba vestele güvenmiyorum)NG ŞU ANDA HD Yayın yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolom -- 12 Kasım 2008; 14:02:46 >

• Şuan ise snooker yayını 4:3 takmayın kafanızı o kadar Nat.Geo. HD düzgünse sorun yok
  • esport hd hd olmayan bazı yayınlarını 4:3 veriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: merhum

esport hd hd olmayan bazı yayınlarını 4:3 veriyor.

+1
  • Tv ayarlarında "AUTO" yapmayı denedin mi?Pc'de bile bazı player'larda doğal hali 16:9 olan bir film,program içinden 16:9 ayar yapınca görüntü 4:3'e dönüyor.Neden olduğunu anlamadığım garip bir durum.
  • Öncelikle "Yeni Dünya" değil "Teledünya".

EurosportHD'de şu an 3 farklı yayın şekli var.

SD yayınlar 4:3 veya 16:9 olarak yayınlanmakta. 4:3 olarak yayınlandığında kenarlarda boşluklar oluyor.

HD yayınlarda ise sağ alt köşede "Native HD" yazısı çıkıyor. Bu ibareyi görmediğiniz her yayın SD demektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.