Şimdi Ara

Yeni Dünya Düzeni (İllumunati,HAARP,Müzik Endüstrisi ve dahası)Ana Konu (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.294
Cevap
412
Favori
902.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTERS -- 20 Mart 2011; 13:14:22 >
  • takip mesajı
  • takip mesajı. gelenler belgeselini çekiyorum şu an .
  • Mesaj bulunsun.İllimunati ve Masonluğu kötülemeyin. GEREKLİ BİLGİYİ GELDİĞİMDE YAZACAĞIM.

NOT: DAN BROWN - MELEKLER & ŞEYTANLARI OKUYUN. DAHA SONRA ARAŞTIRMA YAPIN !
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs
    Mesaj bulunsun.İllimunati ve Masonluğu kötülemeyin. GEREKLİ BİLGİYİ GELDİĞİMDE YAZACAĞIM.

Lyide adamların yaptığı hiç iyi birşey yok ki izlediğim kadarıyla ilgili video filan verirmisin?
  • takipteyim. ilginç konu. ayrıca şu göz şekli çoğu yerde var yeni yeni aklıma geliyor. mesela yugi-oh diye çizgi film vardı . ordaki çocuğun kolyesi böyleydi. ayrıca darksiders da mühürlerin de şekli böyle(oynayanlar hatırlar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Mesaj bulunsun.İllimunati ve Masonluğu kötülemeyin. GEREKLİ BİLGİYİ GELDİĞİMDE YAZACAĞIM.

Okudum ve halla kötuluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: haka35

takipteyim. ilginç konu. ayrıca şu göz şekli çoğu yerde var yeni yeni aklıma geliyor. mesela yugi-oh diye çizgi film vardı . ordaki çocuğun kolyesi böyleydi. ayrıca darksiders da mühürlerin de şekli böyle(oynayanlar hatırlar)

• kafama takılan birşey var. resimde kastedilen kişinin britney spears olduğu söyleniyor ama britney 1982 doğumlu, oyun ise 1982'de çıkmış. daha 1 yaşında yani, saçma değil mi
  • mesaj bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem
    kafama takılan birşey var. resimde kastedilen kişinin britney spears olduğu söyleniyor ama britney 1982 doğumlu, oyun ise 1982'de çıkmış. daha 1 yaşında yani, saçma değil mi

Oyun 94de çıkmış piyasaya oradaki bilgi yanlış sanırım.94 de en iyi kart oyunu ödülünüde almış hatta.
  • 20 doları katlıyınca ikiz kule patlamalarını görüyorsunuz, arkadaş göstermişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stay Away From Me -- 20 Mart 2011; 13:41:47 >
  • mesajım bulunsun bakıcam sonra
  • Kartlara şöyle bi baktım albino timsahlardan bahsediyor var mı böyle bişey ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrioR
    Şili Depremi.Gökyüzüne dikkat

Edit:İmla

Bunun HAARP ile alakası yoktur. Bu durum Marmara Depremin'de de yaşandı. Bununla ilgili bir araştırma vardı da sanırım tamamlandı o. Bunun olayı yerde deprem olurken, kayalar titreşirken iletken bir duruma geliyor. Bu yüzden yeryüzünden gökyüzüne bir nevi şimşek çakıyor. Bu nedenle hava bi anlığına aydınlanıyor. Büyük depremlerin bir kısmında bu tip olaylar görülüyor. HAARP'ın olayı gökyüzünden yeryüzüne aktarılan dalgalar
  • http://www.youtube.com/watch?v=qe39SuJtWO8&playnext=1&list=PLB0657C088F73BE06
    izleyin ve şok olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellLord_gs -- 20 Mart 2011; 13:49:31 >
  • tesla ne adam ya bayadır araştırıyorum her halt onun başının altından çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay Away From Me
    20 doları katlıyınca ikiz kule patlamalarını görüyorsunuz, arkadaş göstermişti.

Evet haklısın.Bu kartlardan bir taneside sanırım teroriszm atak kartıydı bire bir bu saldırının kopyası.Ayrıca kartlarda pentagon kartı saldırıdan bahsediyor.
  • Müzik endüstrisi ve illuminati ilişkisi
    Birinci bölüm aşağıdadır.Devamı için: http://bit.ly/hwdZ2v (youtube playlist linkidir.direk koyduğumda düzgün görünmediği için bit.ly kullandım yanlış anlaşılmasın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shogun -- 20 Mart 2011; 14:00:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaqLeEye

quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Cobain*

quote:

Orijinalden alıntı: EaqLeEye

Abi bizim aklımızın ereceği işler değil bunlar.Öyle youtubedan video izlemekle olmuyor.Boşverin.

Elinden daha iyisi geliyosa yap kardesim sana karisan yok burda.

Kardeşim elimden yada elinden birşey gelemez işte onu anlatmaya çalışıyorum bu isyan niye kime karşı bu isyan haarp diye birşey varsa biz mi çökerteceğiz onu

Burda insanlar bilgi almaya çalışıyo, tartışıyo. Sen niye bu kadar rahatsız oldun sendemi onlardansın?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.