Şimdi Ara

Yeni Dünya Düzeni (İllumunati,HAARP,Müzik Endüstrisi ve dahası)Ana Konu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.294
Cevap
412
Favori
902.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devam .d up up
  • http://www.facebook.com/group.php?gid=230120467420

Burada da bazı bilgiler var bunlar hakkında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathly-Hallows -- 20 Mart 2011; 12:31:03 >
  • hic mi normal deprem olmaz be kardesim?hepsinin altindan bunlar cikiyor..
  • Benim anlamadığım bu videodaki amaç ne sanki bunu hazırlayanlar bunların yandaşı öyle bir gösteriyorlar ki bunlar sanki büyücü hatta daha büyük birşey. Ve diyelim ki bildiler biz ne yapalım sokağa çıkıp "Illumunati Kahrolsun!" diye slogan mı atalım?
  • Birileri milyonlari oldururken, herhangi bir hristiyan veya yahudiyle Allah katinda ayni derecede cezalandiriliyorsa yoo.. Ben bu sistemi yargilarim arkadas.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Benim anlamadığım bu videodaki amaç ne sanki bunu hazırlayanlar bunların yandaşı öyle bir gösteriyorlar ki bunlar sanki büyücü hatta daha büyük birşey. Ve diyelim ki bildiler biz ne yapalım sokağa çıkıp "Illumunati Kahrolsun!" diye slogan mı atalım?

Videonun sonunda dedigi gibi uyumaya devam edelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Cobain*

H.A.A.R.P merkezinden cekilmis bir goruntu sanirim bu bi bakin dilerseniz;

http://www.youtube.com/watch?v=2jV6Dhza2G0&feature=related

hocam bu bilgiğin elektrik santralinden bir görüntü.Yüksek gerilim arkı.
  • Adamlar örümcek ağları gibi her yeri sarmış.Amerika'lı bir profesörün konuşması vardı bunlar hakkında.İkiz kuleler,Afganistan Savaşı,Irak savaşı vs. Hakkında Çarpıcı bilgiler veriyordu.Bilen var mı ?
  • mason dedik medyum memiş çıktı ohannes DÜNYAYI ELE GEÇİLİYORLAR!!LAR1111
  • öyle birşey varsa neden kartlara bassınlar ki?yada paranın üstüne?öyle birşey gerçekten olsaydı azıcık bile bilgimiz olmazdı bu konu hakkında.Belki de bunlar sadece kandırmak içindir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

öyle birşey varsa neden kartlara bassınlar ki?yada paranın üstüne?öyle birşey gerçekten olsaydı azıcık bile bilgimiz olmazdı bu konu hakkında.Belki de bunlar sadece kandırmak içindir?

peki o zaman 1994 yılında bunların olacağını nasıl öngörmüşler? Oturup bir senaryo yazılmış, vakti zamanı gelince onu yerine getiriyorlar besbelli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

quote:

öyle birşey varsa neden kartlara bassınlar ki?yada paranın üstüne?öyle birşey gerçekten olsaydı azıcık bile bilgimiz olmazdı bu konu hakkında.Belki de bunlar sadece kandırmak içindir?

peki o zaman 1994 yılında bunların olacağını nasıl öngörmüşler? Oturup bir senaryo yazılmış, vakti zamanı gelince onu yerine getiriyorlar besbelli...

Keşke 1994'de Senaryoyu bana yazdırsalardı

Bu arada Burdakileri okudum ve Facebook'da bi sayfa buldum orda belgeseller videolar felan var.
    Onları izledikten sonra aklıma Cod 7 Black Ops geldi ve yükledim ...

Büyük Başkan Kennedy
  • quote:

eger varsa biz variz, bizden korkun mesaji vermek icindir.hicbir buyuk orgut insanlara korku salmadan veya kendisi hakkinda konusturmadan, efsane olmadan durmaz .d
  • quote:

quote:

dediğim gibi sadece kandırmak için olabilir, yani demek istediğim belki kartları gerçekten onlar basmıştır, kartların bazılarını yerine getirerek gerçek olduğuna inandırmak istemişlerdir ama aslında yapacakları şey çok farklıdır belki de.Yani gerçekten kartlardan geleceke yapacağı şeylerin çıkacağını düşünmüyorum.

bloodylord
    adamlar planlarını gerçekleştirdikten sonra zaten efsane olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 HiT u DowN -- 20 Mart 2011; 13:04:19 >
  • quote:

Bu adamlar amerikan dolarına bile simgelerini koyuyorlarsa demekki varlar.Asıl soru şu ; Buna benzer heryerde bircok figür var ,olay var , adamların .ıctıkları .okta bile bir simge bir isaret var. acaba bunları bilincaltımıza iyice empoze edip kendilerini olduklarından daha mı güçlü göstermek istiyorlar?Asıl büyük savastan önce zemin hazırlamamı?Bu bir psikolojik harekatmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 20 Mart 2011; 13:08:10 >
  • quote:

Yukarıda belirrtiğim Profesörün videosunu bulursam ekleyeceğim.Amaç insanlığa korku salmak en güçlü biziz mesajı vermek.İnsanları kontrol etmeniz için onlara korku salmanız yeter.Bknz;11 Eylül Saldırıları
  • size sımdı ne gosterıcem ıyı ızleyın mtv nın resmı sıtesınde adamlar olayı aşmış klıp bıle cekmışler

http://www.mtv.com/videos/misc/593658/supervideo-anna-kendrick-featuring-lcd-soundsystems-pow-pow-directed-by-david-ayer.jhtml#id=1651481
  • quote:

quote:

quote:

dediğim gibi sadece kandırmak için olabilir, yani demek istediğim belki kartları gerçekten onlar basmıştır, kartların bazılarını yerine getirerek gerçek olduğuna inandırmak istemişlerdir ama aslında yapacakları şey çok farklıdır belki de.Yani gerçekten kartlardan geleceke yapacağı şeylerin çıkacağını düşünmüyorum.

bloodylord
    adamlar planlarını gerçekleştirdikten sonra zaten efsane olurlar.

bu adamlar planlarini gerceklestirdiginde dunya nufusunun en az yarisi tahtali koyde olucak zaten..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.