Şimdi Ara

Yeni Dünya Düzeni (İllumunati,HAARP,Müzik Endüstrisi ve dahası)Ana Konu (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.294
Cevap
412
Favori
902.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seylem

Kardes işte taaa Tokyo ya cami yaptıran ,o bahsettiğin birleşik devlete ,yedi düvele karsı duran bir adam mason olabilirmi? beyin bedava! Masonlar için en cok dinsiz ler diye iddia edilir ,sen cıkıp mason du diye bir video koyuyorsun ondan sonra yok ben onunla alakalı degil yukarıdaki sözü ile alakalı oldugu için mason dedim diyorsun.Allah askına bu adamın bugüne kadar yaptıklarını bir düşün , mason olsa gider bu ülkeyi kendi elleri ile teslim ederdi ne diye dirensin?Ne diye bu milleti örgütleyip bir kurtuluş savaşı vermesi için kendini paralasın? yapmayın Allah askına ya

Mason degildi ama mason localarinin kapatilmasi ATATURKUN sonunu getirmistir tipki MENDERES gibi..

bu sisteme dokunan yaniyor dostum...
  • Biraz eskidir ama çoğu kimse denk gelmemiştir heralde bu yazıya.

http://dabb-escobar.blogspot.com/2011/08/tayyip-erdogan-kimdir-ack-istihbarat.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dabb Escobar

Biraz eskidir ama çoğu kimse denk gelmemiştir heralde bu yazıya.

http://dabb-escobar.blogspot.com/2011/08/tayyip-erdogan-kimdir-ack-istihbarat.html

vaayy ....
  • quote:

Biraz eskidir ama çoğu kimse denk gelmemiştir heralde bu yazıya.

hissstt..!!!
    kimse duymasin..??

• 2:04'ten itibaren illuminati sembolu LA.NOIRE.Rockstar Games'in tüm oyunlarında var GTA 3'ten beri..

Burnout Paradise'nin oyuna girerkendi sembolu utanmadan bide direk kullanmışlar. (Bu oyunun orjinali ücretsiz dağııtılmıştı hatta acaba neden ? tabii ki kolay beyin yıkamak için..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 9 Ağustos 2011; 22:01:35 >
  • Arda Turan'ın illuminati'yle kesin ilişkisi var beyler. Dün 9 Ağustos ve Atletico'ya transfer oldu. 9/11
  • Gelenler belgeselinin 41. bölümünü bitirdim. bu bölüm soylarla alakalıydı. eski mısırda da kraliyetin aynı ailede kalması için aile içi ilişkiler varmış. anneler oğullarıyla, kız kardeşler erkek kardeşleriyle... yani iğrenç bir şey. zaten avrupadaki kraliyet ailelerinin mısır firavunlarından gelme olduğunu bu dizide defalarca dile getirmişlerdi. işte avrupadaki kraliyet aileleri daha sonra büyük britanya'daki aileler ve en son amerikanın başkanları ve bazı ünlü yıldızları aynı soydan geliyormuş. bu sayede planlarını daha kolay gerçekleştirebileceklerini ve sürekli lider olacaklarını düşünüyorlarmış. illuminaticilerin bu "gen hassasiyeti" daha önce okuduğum bir kitap olan Kızıl Nehirleri aklıma getirdi.

----spoiler----(baba spoilerdır kitabın direk sonudur kitabı merak edenler okumasın. Kızıl Nehirler- Jean Christophe Grange)
    kitapta da fransada bir bölgenin üniversitedeki profesörleri, ileri gelenleri ve zenginleri arasında yerli halkın bilmediği ciddi gen hassasiyeti vardı. bu üst tabaka üniversitenin en başarılı ve saygıdeğer öğrencilerinin kendi kanlarından olmasını istiyorlardı. bu başarı sadece ders alanında değil spor faaliyetlerindeki başarıları da kapsıyordu. işte bunun için hem kendi aralarında evleniyor hem de -burası biraz karışık gelmişti yanlış anlatırsam kusuruma bakmayın- kasabada dağcılık konusunda başarılı olan gençlerle (kasabadaki yerli halk dağcılıkla uğraştığı için çocukları bu yönde çok gelişmişti.) derslerde başarılı olan gençleri tek tek eşleyip bunları sürekli karşılaştırıyor ve evlenmelerini sağlıyorlardı. doğan çocukları da hastanede kendi çocuklarıyla değiştiriyorlardı.

şimdi bunlarla ne alaka diyeceksiniz... kitaptaki gen hassasiyetiyle illuminaticilerin gen hassasiyeti çok benzer geldi bana. bu tesadüf olamaz diye düşünüyorum. sonuçta kimin aklına böyle sapkınca bir fikir gelebilir ki? eğer bu illuminatiyle ilgiliyse sizce yazar illuminatiyi gösterip bizi uyandırmayı mı istemiştir yoksa illuminati sembollerinin amacı gibi biz burdayız demeyi mi? hatta kitabın arkasında şey yazıyor:
    Biz Efendileriz, Biz Köleleriz.
    Biz Her Yerdeyiz, Hem de Hiçbir Yerde.
    Biz Karar Verenleriz.
    Kızıl Nehirlerin Hakimiyiz. (kızıl nehirler damar oluyor yani dna falan işte)
  • Ataturk'un mason olup olmadıgını bilmiyorum ama masonlar tarafından öldürüldüğüne inanıyorm..2.dünya savasında memleketin basında onun olmaması gerekiyordu çünkü İnönü gibi adam vardı kullanılacak...
    Ataturk cok zeki bi adam ve siyaseti iyi biliyordu, tam bi denge adamıydı..o yüzden bazen masonlarla paralel hareket etme durumunda kalmış olabilir..Evlendiği İzmirli kadın yahudi dönmesi, sevdiğinden değil bence tamamen bazı dengeler için evlendi..zaten uzun sürmedi, katlanamadı...

Şurası açık, cumhuriyet tarihi ile ilgili bilmediğimiz çok şey var..tokyoda cami yaptırılmış olabilir ama burda camilerin kapatıldıgı bazılarının at ahırınıa dönüştürüldüğü de bile biliniyor..kuran okumanın yasak oldugu, onlarca islam bilginin asıldıgı...bu tartışmalar uzun sürer..ve konu sapar..o yüzden illimunaiye odaklanmak gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: sezgin91

quote:

Orijinalden alıntı: monomial

Beyler bilmem konuşuldumu diğer yorumları okuyacak vaktim yok, çek bakalım isimli yarışma programında da yeni dünya düzeninin adı geçti bu videoyu 4:25'ten itibaren izleyin.

okan iki kere yeni dünya düzenin ardından büyük orta doğu projesi diyor , yeni dünya düzenini büyük orta doğu projesiyle bağdaştırıyor, hani tayyib erdoğanın eşbaşkaı olduğu proje..

Neye dayanarak Tayyip Erdoğan'ın eşbaşkan olduğu kanısına vardınız?

• Hocam siyaseti bulastirmayin. En azindan sadece link verin. Akli selim olan anlayacagini anlar zaten. Konuyu kapattimaksa amaciniz onu bilemem tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MostWanted_

Biz Karar Verenleriz.

kitabı okumuştum evet kitapta da hem akıllı hem de güçlü olabilmek için yapılıyordu bu işlem
  • şu konuya bir açıklık getirelim arkadaşlar çünkü bunu sürekli tartışmamız bize bir şey kazandırmayacak. Mustafa Kemal Atatürk ün mason olduğunu masonların kendi sitelerinde bile bulamayız. onlar bile bu konuda kesin konuşamıyor. dedikleri şey ona masondur diyemiyoruz ancak yaptığı bazı şeylerle masonluğa hizmet etmiştir bu yüzden severiz sayg duyarız ona fln filan. burda atatürke mason diyen arkadaşların gösterdiği tezler kadar bende onlara antitez gösterebilirim. onlara düşman fln değilim yanlış anlaşılmasın ama atatürk konusunda ne kesin masondur diyebiliyoruz ne de kesinlikle değildir diyebiliyoruz. bu yazdığıma cevap yazmasanız bile olur ama bu burda kapansın çünkü tartışmalarımız beyhude.

şu bilinçte olmak lazım ne olursan ol yine gel çünkü ortak bir paydada birleşebiliriz çünkü sende illuminatiye düşmansın bende.dili dini etnik kökeni siyasi görüşü ne olursa olsun düşmanımız aynıysa ortak paydada birleşelim yeter ki bu adamların istediği gibi sonu -izm le biten bir görüşe hapsolup yemeyelim birbirimizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orinmicek

quote:

Biz Karar Verenleriz.

kitabı okumuştum evet kitapta da hem akıllı hem de güçlü olabilmek için yapılıyordu bu işlem

Güçlü olabilmek için diye benden 4 yaş küçük bir çocukda söyledi. Çoluk çocuğun dilinde olan birşeyi bunlar anlamadı demi. Bırakın Allah aşkına.
  • Okumanızı öneririm arkadaşlar. Bu konu hakkında güzel tespitler var.
    joecukubadi.blogspot.com
  • quote:

quote:

quote:

Biz Karar Verenleriz.

Güçlü olabilmek için diye benden 4 yaş küçük bir çocukda söyledi. Çoluk çocuğun dilinde olan birşeyi bunlar anlamadı demi. Bırakın Allah aşkına.

kendinize gelin kitap hakkında aklımda kalanları yazdım 35 yaşında insanım azarlar gibi konuşmak için babam olmanız lazım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Biz Karar Verenleriz.

kendinize gelin kitap hakkında aklımda kalanları yazdım 35 yaşında insanım azarlar gibi konuşmak için babam olmanız lazım

Yaşınız büyükmüş olduysa bi saygısızlığım özür dilerim. Ama at gözlüklerini çıkarmanın vakti geldi diye düşünüyorum.
  • TheNWO.net de ctrl+a yapınca bugün iki foto eklenmiş.

https://store.donanimhaber.com/ff/76/46/ff76468595841f2f955c96a6f5dd0b08.jpg ///https://store.donanimhaber.com/3c/a5/9e/3ca59ed2cf9dc33c8eeb1adc99c4b864.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuzunSessizligi -- 11 Ağustos 2011; 4:33:21 >
  • thenwo.net veya illuminati.org gibi sitelere inananlar oldukça

Ha bir de şey var. Lady Gaga zihin kontrolü veya yozlaştırılan tv programları -üstteki arkadaşa değil genel konşuyorum- gibi videolar izliyorlar sonra tepkisiz kalıyorlar. Ya da "kurbağa toplumları" adlı video izleyip de devam ediyorlar. Etki var ama tepki yok oluyor. Böyle olduktan sonra bu konu 200 sayfa olur da yine "Lady Gaga zihin kontrolü" videoları paylaşılır.

Zaten bu durum iyice ayağa düştü. Şimdi bir de yeni kesimimiz oldu: "Birkaç video izleyip, uyandım ben artık diye geçinenler"
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.