Şimdi Ara

Yeni Dünya Düzeni (İllumunati,HAARP,Müzik Endüstrisi ve dahası)Ana Konu (207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.294
Cevap
412
Favori
902.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan301

Evet oldukça masal var bu konuda. Her gördüğünüze atlamayın kafanızı çalıştırın. İlk sayfadaki elektrik ile ilgili vidyonun haarp ile alakası yok youtube yorumlarını okursanız adamlar açıklamış. Bir de renkli bulutu gören arkadaş afallamış ona da Fire Rainbow deniyor dostum. Her gördüğünüze sazan gibi atlamayın.

Ayrıca Gelenler kadar da saçma bir belgesel görmedim. Bir de olayı İslam ile kaynaştırmışlar mis.. Yok efendim bu dünyanın yönetici satanistleri öbür boyutun en kötü en yüksek rütbeli -ne derseniz artık- cinini çağırıyormuşta beraber plan yapıyorlarmış. OHA!

Adam kafasına esmiş film yapmış. Komplo teorisi üretmek zor iş değil. Dünya da komplo teorisi ile ilişkilendirilebilecek o kadar şey var ki.. Bayağı kazanç sağlıyor bu komplo teorisi belgeselleri. Piyasaya dönüştü düşünmeyen insanlar için. Sazanlar için.

Söylenilen ,ögretilen herşeyi hiç sorgulamadan "düşünmeden"kabul edenler ; sistem sizi öylesine uyutmuş ki bırak sazanı artık siz kurbağa olmuşunuz kurbaga , arada bir termometreyi kontrol edin suyunuz kaynıyor kurbaga haşlama olmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

şu masonları satanist olarak gosteren yobazlara cidden gülüyorum siyosnist ve ezici güç olmak istedikleri doğudur! ama türkiyede müslümanım diyen bi insandan hayatında camiye cumaya gitmemiş kelime sehadet en başka dini bilgisi olmayan tiplerden ağızlarından daha fazla tanrı(allah) ve çeşitli ibadetler yaparlar gidin bi masonla tanışın doğruyu öğrenin milli görüşçü mason tanımı saçma çarpık! şeytanın yolunda imajı veriyolarda işte rahat rahat soy kırın diye :)

Alın bunu dışarı.

• Şu yukarıdaki videoyu izleyin de utanın biraz be.Belge imiş .neresinde mühür var neresinde imza var , Ona benzer bir kağıtla ben seni her locada kayıtlı göstereyim .Tey allahım yarabbim ya.Ulan dünya hayran şu adama ,bizim kadar nefret edenide yoktur herhalde.Ata yı ne yaparsanız yapın bu milletin gözünüzden düşüremezsiniz boşuna uğraşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 8 Ağustos 2011; 16:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seylem

quote:

Evet oldukça masal var bu konuda. Her gördüğünüze atlamayın kafanızı çalıştırın. İlk sayfadaki elektrik ile ilgili vidyonun haarp ile alakası yok youtube yorumlarını okursanız adamlar açıklamış. Bir de renkli bulutu gören arkadaş afallamış ona da Fire Rainbow deniyor dostum. Her gördüğünüze sazan gibi atlamayın.

Ayrıca Gelenler kadar da saçma bir belgesel görmedim. Bir de olayı İslam ile kaynaştırmışlar mis.. Yok efendim bu dünyanın yönetici satanistleri öbür boyutun en kötü en yüksek rütbeli -ne derseniz artık- cinini çağırıyormuşta beraber plan yapıyorlarmış. OHA!

Adam kafasına esmiş film yapmış. Komplo teorisi üretmek zor iş değil. Dünya da komplo teorisi ile ilişkilendirilebilecek o kadar şey var ki.. Bayağı kazanç sağlıyor bu komplo teorisi belgeselleri. Piyasaya dönüştü düşünmeyen insanlar için. Sazanlar için.

Söylenilen ,ögretilen herşeyi hiç sorgulamadan "düşünmeden"kabul edenler ; sistem sizi öylesine uyutmuş ki bırak sazanı artık siz kurbağa olmuşunuz kurbaga , arada bir termometreyi kontrol edin suyunuz kaynıyor kurbaga haşlama olmayın

Sen beni merak etme (uydurma) bilginin okyanusunda boğulmuş elit arkadaşım. ;)

Ekleme: En az senin kadar okuyor,düşünüyor,eleştiriyor,sorguluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan301 -- 8 Ağustos 2011; 17:21:19 >
  • Bunun sonu nereye varacak arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsy10

Bunun sonu nereye varacak arkadaşlar

biyere varmak için çabalamıyoruz.
  • Ozan en son Harry porter in hangi kitabını okuyordun sen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

Orijinalden alıntı: _MostWanted_

quote:

Orijinalden alıntı: HuzunSessizligi

http://TheNWO.net/

tırstım

İngilizcem biraz kıttır :S ne diyor ki orda

Antik kökenlerden dünyanın gerçek hükümdarları geliyor.

Ctrl+A yapınca da : Kim biraz tarih yaşamak ister? İzleyin. Çok yakında.

Böyle çoluk cocugun adresi açık şekilde açtığı sitelere inanacağınıza biraz bunlara karşı açılan sitelere bakın.http://tinyurl.com/3bshydc

http://www.whois.com.tr/?q=thenwo.net

quote:

Orijinalden alıntı: American_Muscle

Yeni Dünya Düzeni (İllumunati,HAARP,Müzik Endüstrisi ve dahası)Ana Konu

Nas temiz tamam.

Ona bakarsan Jessie J de aynısını dedi gördük en son klibinde ''illucuyuz ağa yeah.swf'' diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 8 Ağustos 2011; 17:30:14 >
  • quote:

Ozan en son Harry porter in hangi kitabını okuyordun sen?

Kardeşim bana sataşmayı bırak hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun, atıp tutuyorsun komik duruma düşürüyorsun kendini. Ahmak mısın diyeceğim ayıp olacak. Sen nerden biliyorsun benim hangi kitapları okuduğumu? Ne diyorsun sen saçma sapan konuşuyorsun ?

Ben ne dedim? Kafanızı kullanın her söylenileni kabullenmeyin dedim. Tamam mı? Yazdığımı tekrar okudum da şimdi; belirttiğim şeyden farklı bir şey söylememişim. Eee sen koyunsan eğer, bu ithamlarımı üzerine alabilirsin çünkü senin gibiler için söyledim. Eğer koyun değilsen, düşünüyorsan zaten üzerine alınmana gerek yok. Senin için değil.

Bak burdaki bilgileri tamamen kabullenip beni sistemde ısınan kurbağaya benzeterek ordaki adamların istediği kıvama geliyorsun. Düşünmüyorsun, sorgulamıyorsun. Dikkat et ahmak elit.. En az senin kadar bilgi sahibiyim eminim. Şimdi işine git.

(düzeltme: imla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan301 -- 8 Ağustos 2011; 17:48:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

quote:

Orijinalden alıntı: rsy10

Bunun sonu nereye varacak arkadaşlar

biyere varmak için çabalamıyoruz.

buyur
  • quote:

quote:

Kardeşim bana sataşmayı bırak hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun, atıp tutuyorsun komik duruma düşürüyorsun kendini. Ahmak mısın diyeceğim ayıp olacak. Sen nerden biliyorsun benim hangi kitapları okuduğumu? Ne diyorsun sen saçma sapan konuşuyorsun ?

Ben ne dedim? Kafanızı kullanın her söylenileni kabullenmeyin dedim. Tamam mı? Yazdığımı tekrar okudum da şimdi; belirttiğim şeyden farklı bir şey söylememişim. Eee sen koyunsan eğer, bu ithamlarımı üzerine alabilirsin çünkü senin gibiler için söyledim. Eğer koyun değilsen, düşünüyorsan zaten üzerine alınmana gerek yok. Senin için değil.

Bak burdaki bilgileri tamamen kabullenip beni sistemde ısınan kurbağaya benzeterek ordaki adamların istediği kıvama geliyorsun. Düşünmüyorsun, sorgulamıyorsun. Dikkat et ahmak elit.. En az senin kadar bilgi sahibiyim eminim. Şimdi işine git.

İlk yazında genelleme yapıp komplolara inananları sazan yaptıgın için sana cevap verdim ve hala hakaretler yagdırıyorsun ,seviyemiz belli okuyosun ama boşa okuyosun önce insan gibi hakaret etmeden konusmayı ögren ondan sonra tartısalım,sen öyle dedikçe burda bende senle ugrasmaya devam ederim cünkü hakaret ediyorsun.İnanmak zorunda degilsiniz burda yazanlara ,abartı şeylerin oldugunun bende farkındayım ama birşeylerin bize anlatıldıgı gibi olmadıgından eminim burda bunları sorguluyoruz arastırıyoruz .Burda yazılanları okumaya inanmaya mecbur degilsiniz kimse sizi zorla tutmuyor bu konuda ama biraz saygılı olun insanlara hakaret etmeden gel eleştirini yap eyvallah başımın üstünde yerin var.Kısaca Ne ekersen onu biçersin ozan bey nasıl yazarsan ona benzer bir cevap alırsın
  • şu mustafa kemal e masondur !!!111 yapan çok zeki arkadaşlarım sikkofield ın bu konuda yazdığı çok güzel bir yazı var öyle her gördüğünüze inanmaktan çok karşılaştırmalı okuyun biraz rica ediyorum. "atatürk neden öl(dürül)dü " yazının adı da budur. üşenirseniz de o yazının derlemesini yaparak burada yayınlamıştım çok değil biraz geçmiş sayfalardaki yazılara göz atarsanız rastlıcaksınız mutlaka

ben yinede blogdaki yazının linkini atıyım üşenen birsürü kişi vardır mutlakahttp://michaelsikkofield.blogspot.com/2011/06/ataturk-neden-olduruldu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234* -- 8 Ağustos 2011; 18:20:52 >
  • quote:

quote:

quote:

İlk yazında genelleme yapıp komplolara inananları sazan yaptıgın için sana cevap verdim ve hala hakaretler yagdırıyorsun ,seviyemiz belli okuyosun ama boşa okuyosun önce insan gibi hakaret etmeden konusmayı ögren ondan sonra tartısalım,sen öyle dedikçe burda bende senle ugrasmaya devam ederim cünkü hakaret ediyorsun.İnanmak zorunda degilsiniz burda yazanlara ,abartı şeylerin oldugunun bende farkındayım ama birşeylerin bize anlatıldıgı gibi olmadıgından eminim burda bunları sorguluyoruz arastırıyoruz .Burda yazılanları okumaya inanmaya mecbur degilsiniz kimse sizi zorla tutmuyor bu konuda ama biraz saygılı olun insanlara hakaret etmeden gel eleştirini yap eyvallah başımın üstünde yerin var.Kısaca Ne ekersen onu biçersin ozan bey nasıl yazarsan ona benzer bir cevap alırsın

Haklısınız. Özür dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234*

şu mustafa kemal e masondur !!!111 yapan çok zeki arkadaşlarım sikkofield ın bu konuda yazdığı çok güzel bir yazı var öyle her gördüğünüze inanmaktan çok karşılaştırmalı okuyun biraz rica ediyorum. "atatürk neden öl(dürül)dü " yazının adı da budur. üşenirseniz de o yazının derlemesini yaparak burada yayınlamıştım çok değil biraz geçmiş sayfalardaki yazılara göz atarsanız rastlıcaksınız mutlaka

ben yinede blogdaki yazının linkini atıyım üşenen birsürü kişi vardır mutlakahttp://michaelsikkofield.blogspot.com/2011/06/ataturk-neden-olduruldu.html

Yobaz kafalar bunuda anlamaz dostum ,hatta bak şunu bir okuyun bunuda anlamazlar ;

1926 yılında Vahhabi mezhebinden olan Suudi prensin kendi sınırları içindeki tüm mezarlıkları yıkma kararı aldığını biliyor muydunuz ?
    İşin en ilginç yanı ise Hz. Muhammed’in mezarının da Suudi sınırları içerisinde yer almasıydı.
    Peki ne oldu da Hz. Muhammed’in mezarının “Tek taşına bile dokunamadılar.” ?
    Prof. Nevzat Yalçıntaş: “Suudiler 1926 yılında sınırları içinde tüm mezarlıkları yıkıyorlardı. Atatürk sıranın Hazreti Muhammed’in kabrine geldiğini öğrenince bir telgraf çekerek, ‘Eğer bir tek taşına bile dokunursanız ordumu aşağı gönderirim.’ demişti. Bunun üzerine Suudiler Hazreti Muhammed’in kabrine dokunamamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 8 Ağustos 2011; 18:42:10 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1234*

şu mustafa kemal e masondur !!!111 yapan çok zeki arkadaşlarım sikkofield ın bu konuda yazdığı çok güzel bir yazı var öyle her gördüğünüze inanmaktan çok karşılaştırmalı okuyun biraz rica ediyorum. "atatürk neden öl(dürül)dü " yazının adı da budur. üşenirseniz de o yazının derlemesini yaparak burada yayınlamıştım çok değil biraz geçmiş sayfalardaki yazılara göz atarsanız rastlıcaksınız mutlaka

Yobaz kafalar bunuda anlamaz dostum ,hatta bak şunu bir okuyun bunuda anlamazlar ;

1926 yılında Suudilerin kendi sınırları içindeki tüm mezarlıkları yıkma kararı aldığını biliyor muydunuz ?
    İşin en ilginç yanı ise Hz. Muhammed’in mezarının da Suudi sınırları içerisinde yer almasıydı.
    Peki ne oldu da Hz. Muhammed’in mezarının “Tek taşına bile dokunamadılar.” ?
    Prof. Nevzat Yalçıntaş: “Suudiler 1926 yılında sınırları içinde tüm mezarlıkları yıkıyorlardı. Atatürk sıranın Hazreti Muhammed’in kabrine geldiğini öğrenince bir telgraf çekerek, ‘Eğer bir tek taşına bile dokunursanız ordumu aşağı gönderirim.’ demişti. Bunun üzerine Suudiler Hazreti Muhammed’in kabrine dokunamamıştı.

hocam olay sadece din değil ki tamam belki mustafa kemal öyle dindar biri değil ama kafasını biraz olsun çalıştıran biri atatürkün masonlukla bağlantılı olmadığını anlar. yahu bu adamlarda para bok değil mi e o zaman tekalifi milliye emirleri niye çıktı ? neden koskoca mason komutanını(!) karda kışta uyuttular aç susuz kalmasına sebep oldular. hadi her şeyi geçtim masonların eline osmanlıyı tamamen bitiricek ve türk toplumunu kandırıcak mustafa kemal gibi bir adam geldi. neden bu adamı savaştan savaşa sürüklesinler. hayatında savaşı cs den öğrenmiş ergen tayfası mı yönetiyor illuminatiyi. öyle bir komutanı ölümden ölüme göndermek akıl karı bir şey mi ? ya orda es kaza ölseydi nolucaktı ? sizce her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen bu adamlar öyle bir lideri onlarca savaşa sürükler mi ? kaldı ki o locaların kapanması da apayrı bir mevzu. ve mustafa kemal in doktoru olan mim kemal öke nin mason locaları başkanlığı yapması da tesadüftür dimi ? bilerek yanlış tedavi uygulanıp ata nın ölüme sürüklenmiş olduğunu şu an çoğu kişi doğruluyor. o eklediğim blogdaki yazıyı okursa arkadaşlar anlıcaklar..
  • ÇOK FAZLA DÜŞÜNMENİZ ÖNEMLİ İNSANLARIN İŞİNE GELMİYOR ,UYANMANIZ VE ANLAMANIZ GEREKKİ HAYATINIZI YÖNLENDİREN İNSANLAR VAR VE SİZ BUNUN FARKINDA BİLE DEĞİLSİNİZ

• "Efendiler, bütün insanlığın görgü, bilgi ve düşüncede yükselip olgunlaşması, Hristiyanlığı, Müslümanlığı, Budizmi bir yana bırakarak basitleştirilmiş ve herkes için anlaşılacak duruma getirilmiş saf ve lekesiz bir dünya dininin kurulması ve insanların, şimdiye kadar kavgalar, çirkeflikler, kaba istek ve iştahlar arasında bir sefalethanede yaşamakta olduklarını kabul ederek, bütün vücutları ve zekâları zehirleyen zararlı tohumları yok etmeye karar vermesi gibi şartların gerçekleşmesini gerektiren «birleşik bir dünya devleti» kurma hayalinin tatlı olduğunu inkâr edecek değiliz"

Ben masondu derken bundan bahsediyorum adam gelmiş bana tokyodaki camiyi falan anlatıyor hey Allahım
    Bunları ortaya çıkarınca gidipte Atatürk düşmanı pis yobaz diyip işin işinden sıyrılmaya çalışmayın.At gözlüklerinizi çıkarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TSForever -- 8 Ağustos 2011; 20:09:54 >
  • Kardes işte taaa Tokyo ya cami yaptıran ,o bahsettiğin birleşik devlete ,yedi düvele karsı duran bir adam mason olabilirmi? beyin bedava! Masonlar için en cok dinsiz ler diye iddia edilir ,sen cıkıp mason du diye bir video koyuyorsun ondan sonra yok ben onunla alakalı degil yukarıdaki sözü ile alakalı oldugu için mason dedim diyorsun.Allah askına bu adamın bugüne kadar yaptıklarını bir düşün , mason olsa gider bu ülkeyi kendi elleri ile teslim ederdi ne diye dirensin?Ne diye bu milleti örgütleyip bir kurtuluş savaşı vermesi için kendini paralasın? yapmayın Allah askına ya O verdigin paragraf tan sonra ne söylemiş Atatürk ? Bul iyice bir oku . Sikko nun blog undan da bulabilirsiniz orda ne dediğini , hatta siz o yazısını komple bastan sona dogru bir okuyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 9 Ağustos 2011; 15:23:02 >
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.