Şimdi Ara

Yeni Dünya Düzeni Aptallaştır Yönet(Sosyal Medya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal medya ve dizi film vs hersey buna uyuyor insanlarin derdi artik sadece seks para şan şöhret ayni devletlere yapilan sey insanlara yapiliyor sacma salak algilar yaratiliyor escinsellik hirsizlik kibir kotuluk ozendiriliyor
    Insanlar bunlarla mesgul olurken kolelesiyor farkinda degiller
    Netflix kullaniyorum bıktım bu zenci ve escinsel guzellemesinden bunu boyle boyle normallestiriyorlar
    İnsanların isi gucu seks olmus anasini satayim dunyada köle sınıfı yaratıldıgini dusunuyorum neyse benim icin ve benim gibi dusunenler icin avantaj zaten millet birbirini becermeye calisirken iş yapanlar çalışanlarda sınıf atlayacak ve yoneten lige cikacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence tam aksi bir durum söz konusu, sosyal medya sayesinde halk uyanmaya başladı. klasik medyanın bize dayattığı yalanlara maruz kalmıyor toplumun bir kesimi.
  • katılıyorum. aslında çift dikiş. çoğunluğu zehirliyor, özgür irade yasası sayesinde bir kesim kendini kurtarabiliyor. sonuçta kasa her zaman kazanacak. baba bush'un 1991'de dediği gibi, "yeni dünya düzenini gerçekleştireceğiz." şuan da bunun mihenk taşları atılıyor. bize serbest sunulan bütün google hizmetleri poliçeler, sosyal ilişki tarzları, subliminal kavram normalleştirme operasyonları. aslında hepsi siyanürden farksız. atom bombası atsalar toparlanırsın ama bu şekilde beyin patternlerinde kalıcı değişiklikler yaratıyorlar insanlarda. travma izli yaşantı bazlı öğrenmeler kadar derin olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazotçu -- 24 Ocak 2020; 18:30:55 >
  • Escinsellik nasil ozendirilir sacma sapan konusmayin yahu. Ben seni simdi ozendirsem escinsel mi olacaksin? Ozendirerek kim escinsel olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 24 Ocak 2020; 18:24:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Escinsellik nasil ozendirilir sacma sapan konusmayin yahu. Ben seni simdi ozendirsem escinsel mi olacaksin? Ozendirerek kim escinsel olmus.
    Cinayet Aldatma Taciz ve Escinselligi sürekli sana gösterip durdukca normallesiyor bunu kucuk cocuklar gordukce ve normal oldugu bilincide dayatilinca o cocukları o yola itiyorsun bunlar bilincaltina isleyen senler.
    Kurtlar Vadisi vs türevlerini izlemekten herkes kabadayiya dönmemisydi turkiyede hakaretten insan olduruyo sence bunlar algilar yuzunden mi yoksa dogustan mi geldi ?
    Hersey belli algilara gore sekilleniyor bahsettigim bu

• Ya abi niye sanki eskiden çok farklıymis her şey daha güzelmiş gibi konusuyorsunuz, dünyada insanları sömüren ne sistemler geçti be. Antik mısırından Amerika'nın kuruluşuna, eskiden kralın toprağında çalışıp ölmemek için şimdi de aynı çalışıyorsun patronun senin kazandığın her 10 kuruş üzerinden 10 lira kazanıyor.

• İnsanlığın suçu, kendilerini kullandırtırlar köle gibi 3 kuruşa çalışırlar "zenginler bu kadar parayı ne yapacak?" diye sormazlar.

Korkan adamın üstüne çıkarlar.Milyarlarca insan azınlık insanlardan korkuyor güler misin ağlar mısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackSparro131

Cinayet Aldatma Taciz ve Escinselligi sürekli sana gösterip durdukca normallesiyor bunu kucuk cocuklar gordukce ve normal oldugu bilincide dayatilinca o cocukları o yola itiyorsun bunlar bilincaltina isleyen senler.
    Kurtlar Vadisi vs türevlerini izlemekten herkes kabadayiya dönmemisydi turkiyede hakaretten insan olduruyo sence bunlar algilar yuzunden mi yoksa dogustan mi geldi ?
    Hersey belli algilara gore sekilleniyor bahsettigim bu

Alıntıları Göster
    Cinayet ile aldatma ile taciz ile escinselligin ne alakasi var?

• White Death kullanıcısına yanıt
    her geçen gün luciferian ideoloji daha güçlü bir şekilde geliyor. vatikanda, city of london'da, washington DC'de, ortadoğuda ve islam veya diğer dinler adı altında. dünyada birden çok kıtada sefillik var. evet tarih onların izleriyle dolu. evet insanlık çok kötü dönemler yaşadı. ama burada bahsedilen kötücüllük bu sefer bütün insanların frekansını da değiştiriyor. yeni bir insan yaratıyorlar. kötü dediğimiz dönemlerden farkları bu. experimentin tam ortasındayız. 2035-40lardan sonra, 2000li yıllarda yarattıkları yavan dünyanın nihilist,tekcil, aidiyetsiz ve bencil güruhunu deneyimleyeceğiz. sonunda yeni dünya düzeni ve yeni insan tipi var olduğunda, kimsenin de düzenden şikayeti kalmamış olacak.

https://nypost.com/2013/09/04/medieval-peasants-got-a-lot-more-vacation-time-than-you-economist/?fbclid=IwAR0pc294cVd7qkrSsTYl5n_au94j4DMLWOuKk1onP2XseNLaIAMG1A_d2qo

• Çok güzel konu ve çok güzel yorumlar, sevdim.

• Haklsınzı hocam orta sona giden kuzenimlerinden tespit ettim netflix deki eşcinsellik yada sex içerisikleri artık o kadar normalleşmişki yada aldatma çift eş durumları tepki bile vermiyo insanlar normal zaten diyip geçiyoalr
  • Yeni dünya düzeni küreselizm adı altında geliyor.Bu yüzyılda globalizm-kapitalizm mücadelesi olacak
    Nasıl ki 1789 Fransız ihtilaliyle milliyetçilik yaygınlaştıysa bu yüzyılda da bitirilmeye çalışılacak

• Eşcinsellik vs sapıklıkları normalleştirmeye çalışıyorlar.Size garip gelebilir ama beyin izleyerek öğrenir.İzlediğini normalleştirir.Zaten normal dediğimiz kavram çevremizde en çok gördüğümüz şeydir.En çok gördüğün şey normaldir.Nolacak dizi izlemekten diyebilirsiniz ama unutmayın dünyadaki en tehlikeli şeyler yanıbaşınızda masum gibi görünen şeylerdir.

• Çok haklısın ben şöyle düşünüyorum.
    Fransız devrimi yapılmadan önce halk açtı, insna gibi yaşamıyorlardı sömürülüyorlardı. Fransız devriminden sonra yöneticiler zenginler korktu ve halka özgürlük verdi hak verdi zaten günümüzde bile avrupa insanın bu kadar özgür ve alım gücü yüksek olmasının diğer sebebi bu. Zenginler onları daha fazla sömürürlerse fransız devrimi gibi bir devrim olabileceğini biliyorlar bu yüzden de diziler, filmler gibi gibi şeylerden insanları köleleştirip sisteme uygun hale getirmeye çalışıyor ki bir daha fransız devrimi gibi olay yaşanmasın diye.

• JackSparro131 kullanıcısına yanıt
    Cinayet; bir insanın yaşam hakkını elinden almak, öldürmektir. Aldatma; birbirine bağlı çiftin taraflarından birinin, diğer tarafa ihanet etmesidir. Taciz; karşısındaki insanı fiziksel veya sözel olarak rahatsız etmektir. Siz yazmamışsınız ben ekliyorum, tecavüz; karşındaki insanın rızası olmadan, zorla cinsel münasebete girmektir. "Cinsel ilişki" demiyorum, zira ilişki karşılıklı olur. Eşcinsellik ise bunların aksine zararsız olan bir şeydir. Eşcinsel olmak demek hemcinsin ile ilişkiye girmek demek değildir. Zira eşcinsel, hemcinsine ilgi duyan kişilerin cinsel yönelimini tanımlamak için kullanılır. Her feminen davranan eşcinsel olmadığı gibi, her maskülen davranan da heteroseksüel değildir. Eşcinsel ilişki ise karşılıklı rızası olan iki kadın veya iki erkek arasında gerçekleşir. İllegal bir şey değildir.

Tüm bunlardan yola çıkarak cinayet, aldatma, taciz, tecavüz normal değil fakat eşcinsel olmak normaldir diyebiliriz. Diğer dördünü dini boyuta taşımadığım gibi bunu da taşımıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stray Wolf Ellie -- 25 Ocak 2020; 20:40:46 >

• eşcinsellik neden normaldir? ya da önce şunu bilmek istiyorum eşcinsellik bir tercih midir? yoksa hormonal-psikolojik bir mesele mi?

eğer tercih ise konu sahibinin iddia ettiği propaganda-özendirme mevzusu gayet mantıklı hal alıyor.

eğer psikolojik-hormonal (aynı kapıya çıkıyor) bir mesele ise eşcinselliğin neden normal olduğunu biyolojik çerçevede açıklar mısın?

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 10 Mart 2021; 17:2:46 >
  • Netflix izleyen gaydir aksini iddia eden de zencidir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.