Şimdi Ara

YENİ DOĞAN KIZ ÇOCUĞUNA ''EVET'' İSMİNİ VERDİLER [İLÇE BAŞKANI ÇEYREK ALTIN TAKTI] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
3
Favori
21.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YENİ DOĞAN KIZ ÇOCUĞUNA ''EVET'' İSMİNİ VERDİLER [İLÇE BAŞKANI ÇEYREK ALTIN TAKTI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 15 Şubat 2017; 19:15:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tövbe tövbe. Sen şu insanlara akıl fikir ver Yarabbim. Millet deliye hasret biz akıllıya.
  • Bunlari gorunce aklima Aysun Kayaci ve Aziz Nesin geliyor.

• “Sizler kıyamet günü isimlerinizle ve babalarınızın isimleriyle çağrılacaksınız. Öyleyse isimlerinizi güzel yapın.” (Ebu Davud, Edeb 69)

Cahiller

• Bana evet demeyi kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 15 Şubat 2017; 19:31:19 >
  • Her şeyin başı eğitim.
  • en garibime giden şeyde, Önceden su yoktu şimdi çeşme var diye evet diyoruz
  • ''İleride çocuğumun bu isimden olumsuz etkileneceğini düşünmüyorum.''

Birisi benim yerime hasikome çekebilir mi şu düşünce özürlüsü insanlara. Harbiden beyinlerine oksijen gitmiyor bunların.Çocuğun günahı ne ulan pislik insanlar boktan siyasetinizi güzelim çocuğa bulaştırıyosunuz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1477 -- 15 Şubat 2017; 19:34:31 >
  • Bu cahillik gerçekten çok acı. Bir insan beyni nasıl oluyor da bu kadar zavallı duruma düşüyor. Bunu salt cahillikle açıklamak da çok mümkün değil. Gercekten bu ülkedeki bazı insanların maymunlar kadar evrimlesemedigini görmek beni üzüyor. Yazık o çocuğa. Ben o çocuğun yerinde olsam büyüdüğüm zaman o anam babam hala yaşıyorsa oksijeni yeterince israf ettiniz dünyaya bir iyilik yapın ve ölün derim. Tabi bu cümleyi de anlayamazlar ve sinir krizi geçirip kendim öldürürdüm herhalde.

• Evine çeşme yaptı diye kızına EVET ismini layık gören bir babadan daha fazlasını beklemek olmazdı zaten...

• Çocuğun geleceğini karartmak bu kadar kolay. Acilen devletin çocukların bakımını üstlenmesi gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Dünya neden tersine gidiyorun en büyük sebebidir böyle insanlar. Eğitimli insanlar gelecek Riski nedeniyle çocuk yapmazken. Eğitimsiz insanlar harıl harıl çoğalıyor. Evrim tersine döndü. İnsanoğlu mağaradan çıkıp marsa giderken bir kısmı geri dönmeye karar verdi.

İstikamet Taş Devri...

http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Filmi var

• Bence eksik kalmış isim 15 temmuz evet olmalıymış

• Ya kardesim hadi bunlar insandan bozma iki tane andaval, ordaki devlet memurlarinin isi ne peki? Biri cikip dememismi sacma sapan is yapmayin gidin dogru duzgun isim bulup gelin diye. Yazik degil mi o kiza simdi bir omur dalga konusu olucak.

• yazik be cocuga. ne gunahi vardi?

• Tamam garip ama Pelin Su isminden daha hoş geliyor kulağa mesela bu da gerçek

• shegenli chingen kullanıcısına yanıt
    Siz kızlarınıza mini etek giydirirken sorun olmuyor ama başörtü giyince sorun oluyor.Size göre parklarda uluorta uygunsuz hareketlerde bulunanların işi çağdaşlık, başörtü takmak ise "Hür irade ile karar verilmeyen ve yobazca bir Arap adeti".Pis zihniyet.

• Yazık, günah arkadaş.

Maymuna çevirdiniz insanları, yaranacam diye yapmadıkları şaklabanlık kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

kız türbana girmiş 3 günlükken

kendi rızasıyla haa yanlış anlamayın

38 gunluk bebekten tahrik olup tecavuz eden mahlukatlarin oldugu ulkede cok normal seyler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.