Şimdi Ara

yeni doblo maxi vs kango maxi vs makyajlı kango maxi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar halı işiyle uğraşıyorum hem aile hem halı servisi için bu araçları düşünüyoruz.maxilerin arkası biraz daha uzun olduğu için daha uygun bizim için şehir içinde az yakması önemli
    sizce hangisi nedenleriyle söylerseniz memnun olurum

kriterler:
    biraz konfor odaklı olması
    sonra satarken ortalama zarar ettirmesi
    5 kişilik bir aileye yeterli olması
    günde 3 ayrı yere servise çıkarız genelde
    şehir içinde az yakması önemli
    en az 5 sene binilecek

doblo 1.3 multijet 90 bg maxi 2013 model 37000 tl fiyat aldım

Kangoo Express Combi Maxi 1.5 dCi 90 bg E5 - 5 kişilik 40 000 tl fiyat aldım

yeni kango da 10 temmuzda satışa çıktı fiyat 43000 tl gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorgoaxion -- 10 Temmuz 2013; 18:58:18 >

• Hocam dediğiniz iki araçta birbirine çok yakın özelliklere sahip ikisininde;
    -2. eli iyi (maxi olmaları biraz düşürür ama sonuçta ikisi içinde aynı)
    -hem dci hem multijet motor benzer dayanıklılığa ve performansa sahiptir.
    -İkiside oldukça az yakan motorlar (bu konuda kangoo bi tık daha önde gibi)
    -kangooya bindim eski modellere göre daha konforlu ama doblo için birşey diyemem binmedim.
    Benim görüşüm doblo olurdu fiyatından ötürü
    saygılar
  • benimde gönlüm doblodan yana fiyatdan ötürü lakin bazı doblo kullanıcıları çok yakıyor diyor bazılarıda çok cimri diyor çelişki var
    ben araşırma yaptım az çok şehir içi kango 25 kuruş doblo 30 kuruş connect 35 kuruş yakıyor diyorlar
    bu arada yeni makyajlı kangoo da enerji 90 bg motor var yeni cliodakinin aynısı sınıfının en az yakan motoru diyorlar ama en geç 30 gün içinde almam lazım
    o zamana gelir mi bimiyorum...
  • arkadaşlar büyük ihtimal kararım doblo yarın netleşecek allah nasip ederse çok yardımcı olmasanızda teşekkürler.yorum yapan arkadaşıma ayrıca teşekkür.
  • Eğer bagaj derinliği önemli ise, ki halı işi yaptığınızı söylüyorsunuz, Arka koltukların yatma mekanizmalarını inceleyin.
    Sistem farkı bagaj derinliğinin farklı olmasını sağlayabilirler.

Eski Combo'larda otomobil gibi önce zemin öne kalkıyor, sonra sırt devriliyor.
    Eski Doblolarda ise önce sırt devriliyor, sonra öne katlanıyor. Ktlanmış hali Combo'ya göre daha fazla yer kaplıyor.
    Gibi gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabikide derinlik veya çapraz uzunluk en büyük detaylarım arasında doblo kango dan 15 cm daha derin ayrıca koltuk katlanma mekanizması rahat çalışıyor. doblo türkiye genelinde safaline 1.3 multijet 90 bg maxi olarak 1 adet varmış, hazır; onu alacam galiba 37500 lira 500 tl metalik renk (gri) farkı olarak
  • Ne yaptınız hocam ? Karar verdiniz mi ?
  • gorgoaxion kullanıcısına yanıt
    Ben olsam kangoyu tercih ederdim yakıt tüketimi olarak doblodan daha az yakar dobloya göre daha canlı motor üstelik aynı kasayı mercedes de kullanıyor mercedesin Citan modeli kangonun aynısı
  • arkadaşlar presipte doblo almak için anlaştım bugün kaporayı göndericem kredim çıkarsa

kangoo az yakıyor gerçekten ama 42000 tl verdiğim arabada sadece 1 adet hava yastığı olması gerçekten kötü
    tamponlar siyah sis farı yok ve fiyat olarak azımsanmayacak fark var 1000-2000 tl olsa hadi neyse 5000 tl fark gerçekten çok
  • Şimdiden hayırlı olsun diyerek yerimi alayım.
  • Ozaman hayırlı olsun diyelim .
  • 1.3 mulijet 90 bg safeline maxi metalik gri dobloyu 37500 tl ye aldım arkadaşlar araç 10 gün sonra teslim edilecek.
    29000 tl kredi çektim 0.86 faizli 36 taksitli dosya masrafı :600 tl maşka bir masrafım olmadı. iyi forumlar araç gelince fooğraflarını koyarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.