Şimdi Ara

Yeni dizi projesine isim önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Çok değerli ve celebrity oyuncuların olduğu bir proje için isim arayışındayız. Bu konuda değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Dizinin hikayesi ;

3 genç kafadarın oldukları yerden olmak istedikleri yere uzanan öyküsü. Üçü de ait olmadıkları mevkilerde ve meslekteler. Hayalleri ise çok başka. Gemileri yakıyorlar ve hedefleri için zorlu bir savaşa giriyorlar. Tahmin edeceğiniz gibi gönül işleri de girince, zorluklar üst üste gelince de işler karmaşık bir hale geliyor.

Ps; Dizi için ilk düşünülen isim ''Kendin Ol'' du. Fakat değiştirmek zorundayız. Şimdiden teşekkürler.

• api hangi kanalda çıkcak bu
  • Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    ''Masum'' tarzında bir proje. Reklama girer diye ismini vermiyorum, o tarz meşhur dizilerin haklarını alıp yayınlayan özel programlar var anlamışsınızdır zaten. Yayın hakları hem onlarda, hemde youtube/instagram gibi platformlarda olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemanmorg

''Masum'' tarzında bir proje. Reklama girer diye ismini vermiyorum, o tarz meşhur dizilerin haklarını alıp yayınlayan özel programlar var anlamışsınızdır zaten. Yayın hakları hem onlarda, hemde youtube/instagram gibi platformlarda olacak.

Anladım hocam uplansın konu da birisi yardımcı olsun bari. Aklıma bir şey gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.