Şimdi Ara

Yeni Dijital Cüzdan Uygulaması OZAN APP 30TL Yeni Kayıt Ödülü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni Elektronik Para Cüzdan Uygulaması OZAN APP Referans Kodu İle Üye Olanlara 5 TL Yüklüyor.

Sizde Davet Ettiğiniz 5 Kişiye Kadar 25 TL Kazanabilirsiniz. Toplam Ödül 30 TL Oluyor.

Kazandığınız Ödül Bakiyelerinizle Uygulama İçerisinden Oyun Kodları da Satın Alabilirsiniz Size Kalmış.

TOSLA, PAPARA, PAYCELL, ININAL, PEP Gibi Lisanslı Bir Kuruluş.

https://www.ozan.com/tr

Referans (Zorunlu): VT24196556

Uygulamayı İndirip Yukarıdaki Referans Kodunu Kayıt Ekranında Yazın.

Google Play'den İndir

App Store'dan İndir

Ozan Elektronik Para A.Ş., 6493 sayılı yasa kapsamında BDDK tarafından yetkilendirilmiş, Ocak 2020’den itibaren de TCMB’nin gözetimde hizmet veren lisanslı bir kuruluştur.

TÖDEB - Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği Üyesidir.

FODER - Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği

TCMB - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Yetkili Kuruluş

MASAK VE BDDK Denetiminde Lisanslı Kuruluş

• Hem kripto para hem döviz hem de tüm dünya borsalarından işlem yaptırmayı vadediyor. Eğer gerçekleştirebilirlerse en çok dikkat çeken yanı bu olur özellikle çeşitli ülkelerden hisse senedi alım satımı çok dikkat çeker diye düşünüyorum. Papara tosla mosla hepsini sollar.

• Kod

Yığını:
    Service Unavailable

yazıyor.

• Tosla kullanıyorum ama üye oldum guzel olmus itunes blutv satin alma var 5ten sonra davetiye kodu gecersiz diyor o yuzden bende yazayim uye olcak arkadaslara

Davetiye kodum:ES89696439

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi houseofrisingsun -- 16 Şubat 2021; 17:10:40 >
  • Davetiye Kodum: SG44982799

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keinfarben -- 17 Şubat 2021; 18:9:23 >
  • Arkadaşlar papara, tosla tarzı bir sanal banka oluşumu kurulmuş ve davet ettiğin kişi başına (5 kişi ile sınırlı) 5₺ veriyor. davet ile giriş yaptığında da 5₺ veriyor. Toplam 30₺ yapıyor. anne baba çocuk kuzen eş dost yakınınız çevrenizde kim varsa yapıp bakiyeyi bir hesapta toplayıp hesap başı 50₺ steam cüzdan kodu alabilirsiniz.

Play store veya app storedan OZAN ADLI uygulamayı indirin
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ozan.android
    Davet kodu girin (Benim Kodum): AA83521748

Hesabınızda anında 5₺ ile başlıyorsunuz.
    Kişi davet edip para kasıp oyun modu bölümünden de kodu alıyorsunuz hayırlı olsun 

• AK94706393 REFERANS NO

• 5tl ozan parasını bana atana 5tl paparadan para atılır

• Yükledik bakalım biraz daha gelişmesi lazım, kart hizmeti olursa o da iyi olur

Davet kodum: EA97746454

Ozan SuperApp Google Play Store ve App Store'da!
  • Direkt TCKN istedi. Üzücü.
  • Fiziki kartları da çıkmış ama hala doğru düzgün kampanyaları yok.

Ozan SuperApptwitter
    “Ozan SuperCard online satış noktalarında da yerini aldı🥳 Avantajlar sadece birkaç tık uzağında, artık @hepsiburada’dan SuperCard sahibi olabilirsin 🔥💳 Güzel haberlerimiz devam edecek. Takipte kal! #ozansupercard #ozansuperapp”
    https://twitter.com/OzanSuperApp/status/1502319730912288775
  • Şifre kabul etmiyor ve yeni şifre ne yazarsam yazayım değiştirmiyor
  • Mevduat güvencesi olmayan bir kurulus daha. Kampanya uretmezse boş boş durur
  • Furkan Pay diye bir benim uygulama açmadığım kaldı :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.