DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal Arayüzü ve Yazılımı 'Alfa Sürüm' Geri Bildirimleriniz
9 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Android  )
331
Cevap
10
Favori
28.263
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> Yeni DH Portal Arayüzü ve Yazılımı 'Alfa Sürüm' Geri Bildirimleriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2829 Mesaj
      22 Nisan 2017 23:58:09
      Hayırlı olsun. Dh editörleri çalışıyor. Şu forumda olan yenilikleri başka forumlarda inanın görmedim

Bir sonraki nesli düşün.
    • Android Beta Kullanıcısı
      10804 Mesaj
      Dağınık bir görünüm var. Önceki hali daha derli topluydu. Manşetler tam sayfaya yayılmışken diğer haberler ortalanmış biçimde alta doğru sıralanmış. Ya sayfanın tamamı tam sayfa olsun ya da eskisi gibi tüm görünüm ortalansın. Onun dışında alta sıralanan haberler de birbirinden kopuk duruyor en azından hangi kategorinin haberi ya da video haber mi normal içerik mi belli edecek birkaç işaret ve yazı olmalı.

Tüm kategorilere tek bir butondan erişim de kullanım keyfini olumsuz etkiliyor. En azından mouse ile butonun üzerine gelindiğinde kendisi açılabilir.

Tabi alfa sürümü olduğu için bir çok değişiklik olacaktır mutlaka. Bu söylediklerim sadece ilk izlenimlerim. Geliştirmeye katkısı olursa ne mutlu.

Yenilikler ve deneyimleme şansı verdiğiniz için teşekkürler.
      İyi çalışmalar.

INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || MSI Z97 GAMING 3 || GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || SAMSUNG 850 EVO 250GB || WD CAVIAR BLACK 2 TB || SEAGATE BARRACUDA 1 TB || XIGMATEK TALON BLACK EDITION || CORSAIR CX750M || CORSAIR H100i v2 LIQUID CPU COOLER || CREATIVE SOUND BLASTER ZX || SAMSUNG S24D590L 24" || LOGITECH Z623 2.1 200W || LOGITECH G710+ || LOGITECH G300s || RAZER ADARO STEREOS
    • Binbaşı
      1907 Mesaj
      yıllardır buradayız. bizede bir iki kelime düşer sanırım. tasarımın değişmesi gerekiyordu değişim kararı için tebrik ediyorum.

gelelim yeni tasarımdaki hatalara eksiklere.

Öncelikle tasarımda çok fazla boşluk var. boşluklar biraz daha azıltılabilir. blog sitilindeki aralar mesela. grid stil gerçekten çok kötü.

Öyle bir tasarım düşünün ki. reklamlarla içerik bir bütün oluştursun. simetriden vazgeçilmesin. simetriyle responsive tasarım birbirini tamamlasın. gereksiz boş alanlar kaymalar önlensin. reklam alanları tasarımla beraber planlansın. sonradan reklam eklemeye kalktığınızda şu anki berbat tasarım ortaya çıkıyor çünki. reklam alanları çok iyi belirlenmeli bence.

bu kadar boşluk hiç bir tasarımcının hakkı değil.

ben bu tasarımı dh ye kesinlikle hiç yakıştıramadım. gerçekten çok kötü. hiç bişi yapamasak tasarla tasarlatta bi yarışma açıp bir arayüz çizdirsek çok çok daha başarılı olurdu. benim laptobumda bu tasarıma bakınca 50 tl ye çizdirilmiş hissi uyandı. o 50 tl yi de menü ye verdim yani.

şimdi blog sitiline bakalım bi noktaya.

basit bir ps ile daha simetrik güzel şeyler ortaya çıkıyorsa.

dh tasarımcıları bizi gerçekten şaşırtmalı waaavvv dedirtmeli. işte budur dh ye bu yakışır demeliyiz.

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 19 saat 2 dakika kadarı kaldı.
      Gun efendi; yazılım haricinde; Steve Jobs gibi grafik tararımcı mı dersiniz, görsel yönetmen mi dersiniz, kalifrafi'den anlayan mı dersiniz...

Üstteki yazdıklarım geçersizdir...

Siz kalkıp; modern bir tasarım yapsanız; dünya size selam durur ancak Türkiye'de eriyip gidersiniz...

Hakikaten bu forumun iyiliği ve güzelliği için "siteyi hızlandırın" yeter!

İyi niyetli olarak söylüyorum; dünya kriterlerinde "modern" (tasarım olarak) işlere yönelirseniz batarsınız!

Onun için "fazla kurcamayın" yeter ki; yazılımcılar çalışsın -ki gayet iyiler- grafik, tasarım ve font olayını koyverin gitsin!

Yukarıda yazdıklarım "kinaye" falan değildir!

Gigabyte DS3P rev.3.3 / E6420 / MSI 8800GTS OC Edition 640MB / Geil DDR2 800 4-4-4-12 / Thermalrigh XP 120 / Samsung RAID0 2*120GB - 80GB / ThermalRock 2 fanlı kasa / SkyStar2 / NEC 4571 / Asus CDRW / Samsung 205BW / Habu / FSP BlueStorm II
    • Er
      1 Mesaj

Bahsettiğim eklenti ve programları kurarsan sende görmezsin.

DoNaNıMcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      60 Mesaj
      Yeni sunduğunuz arayüz daha güzel olmuş; aynı güzelliği Forum sitesinde de bekliyorum.

• Er
      0 Mesaj
      Şahsen beğenmedim. Yazılarda simetrik hatalar var,görüntü olarak ta çok koyu ve basık. Belki asp olması buna sebep oluyor bilmiyorum ama genel olarak hoş görüntü çıkmıyor ortaya.

• Teğmen
      244 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: effsane_61

yıllardır buradayız. bizede bir iki kelime düşer sanırım. tasarımın değişmesi gerekiyordu değişim kararı için tebrik ediyorum.

gelelim yeni tasarımdaki hatalara eksiklere.

Öncelikle tasarımda çok fazla boşluk var. boşluklar biraz daha azıltılabilir. blog sitilindeki aralar mesela. grid stil gerçekten çok kötü.

Öyle bir tasarım düşünün ki. reklamlarla içerik bir bütün oluştursun. simetriden vazgeçilmesin. simetriyle responsive tasarım birbirini tamamlasın. gereksiz boş alanlar kaymalar önlensin. reklam alanları tasarımla beraber planlansın. sonradan reklam eklemeye kalktığınızda şu anki berbat tasarım ortaya çıkıyor çünki. reklam alanları çok iyi belirlenmeli bence.

bu kadar boşluk hiç bir tasarımcının hakkı değil.

ben bu tasarımı dh ye kesinlikle hiç yakıştıramadım. gerçekten çok kötü. hiç bişi yapamasak tasarla tasarlatta bi yarışma açıp bir arayüz çizdirsek çok çok daha başarılı olurdu. benim laptobumda bu tasarıma bakınca 50 tl ye çizdirilmiş hissi uyandı. o 50 tl yi de menü ye verdim yani.

şimdi blog sitiline bakalım bi noktaya.

basit bir ps ile daha simetrik güzel şeyler ortaya çıkıyorsa.

dh tasarımcıları bizi gerçekten şaşırtmalı waaavvv dedirtmeli. işte budur dh ye bu yakışır demeliyiz.

adam doğru yazmış. Dağınık bir görünüm var. paso reklam var.......

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      Güzel olmuş, elinize sağlık.

ÖLÜMÜNE,ÖLESİYE KADAR HAYIR!!!
    • Yüzbaşı
      581 Mesaj

bende forum anasayfasında arada şöyle bir hata veriyor.

sayfayı yenileyince 8 bildiriminiz var diyor.bildirimlere tıklayınca giriş yapmanız lazım diyor.giriş yapıyorum bildirimler yok oluyor.bu 8 bildirim olayı ayda 1-2 tekrarlanıyor.

Bahsedilenler: gun

geldi yine tipini
    • Yüzbaşı
      280 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Sebastian Insane

Yıl Olmuş "2017" Hala Bu Tip Sorunlar Baş Göstermekte :( .

i7 6700k - Asus Maxsimus Viii Hero - Corsair Dominator 16 gb Ram 3200 Mhz - Msi Gtx 1080 8G - Corsair Rm 750 Watt Psu - Corsair 760T Full Tower Case - Lamptron Cw 611 Fan Controller - Logitech z960 - Corsair Strafe Gaming Keyboard - Razer Deathadder Gaming Mouse - Corsair Mouse Pad - Corsair Force Le SSd - Corsair Sleeve Kit - Vs Vs
    • Binbaşı
      1997 Mesaj
      şu foruma bir el atın artık keskin renkler biraz neon hava falan baya iyi olur.

- 22 Eylül 2009;DH Bir DH'Lİ OLDUM
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.