DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal Arayüzü ve Yazılımı 'Alfa Sürüm' Geri Bildirimleriniz
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dracos Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı
339
Cevap
10
Favori
29.412
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> Yeni DH Portal Arayüzü ve Yazılımı 'Alfa Sürüm' Geri Bildirimleriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1276 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:26:48
      DH Alfa premium satışları da başlar artık o zaman yakında , yerimizi alalım biz de

• Yarbay
      2242 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:35:32
      bu kadar reklam malum sitelerde bile yok. kaza bela yanlış yere tıkladın mı yandın 40 tane başka sayfa açılıyor.

Kawasaki zx6r
      Volkswagen The Beetle
      Nissan 350z

Slim Fit Erkek Boxer - 10 TL

• Yüzbaşı
      444 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      emirmustafa

21 Nisan 2017 14:47:12
      Ben beğendim yalnı resimler çok geç yükleniyor. Veri tüketimi artmış ayrıca reklamları yeterli bulmadım birkaç tane popup açılsa iyi olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

vodafone = ÇÖP İphone = ÇÖPhttp://kisa.si/arsiv
    • Yarbay
      3072 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:52:23
      Ana sayfadan foruma tıkladığımızda seçenek yerine doğrudan forum çıksa iyi olur.

PSN : Thedeli78
      XboxLive : Thedelixbox
    • Binbaşı
      1697 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:59:56
      ben begeğndim

• Binbaşı
      1025 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:19:40
      Çok beğendiğimi söyleyemem. Sanki biraz karışık.

• Teğmen
      197 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:54:05

buraya kadar yeni tasarım görüşünüş olarak hoş. Üst menü tasarımı gayet modern ve kullanışlı. Ancak haberler ve okuma bölmeleri çok kafa karıştırıcı. Rastgele sıralanan düzensiz haberler kafa karışıklığına sebep oluyor.Direk olarak haber açıklamalarını beyaz fon üstüne gri diyebileceğimiz rengi kullanmışsınız bu da renk ayrımında gözü rahatsız ediyor. Daha koyulaştırarak farkındalığı arttırabilirsiniz.

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:29:08
      quote:

Orijinalden alıntı: gun

Daha ziyade siz slayt mı istiyorsunuz ?

Üst fotoda görünen yer yerine, üstten alta doğru fare imleci üzerine geldiğinde eski görünümdeki slaytta olduğu gibi değişen haber güzel geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 21 Nisan 2017; 16:32:44 >

Türk abecesinde K imcesi(harf) 'Ke' diye okunur 'Ka' değil, H imcesi 'He' diye okunur 'Ha' ya da 'Haş' değil. G 'ge' diye okunur 'ci' değil (telefon modelleri 'ci üç' ya da 'ci dört' değil 'ge üç' - 'ge dört' diye okunmalı ve bu kural iphone'da da geçerli 'es yedi' değil 'se yedi' olmalı bütün telefon modellerinde bu böyledir !

Türkçeye sahip çık Türk genci !
    • Yüzbaşı
      801 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:36:26
      Bence çok basit bir tema olmuş. Moda bloggerı sitesi gibi durmuş.

Karmaşık duruyor makaleler. Bence daha kolay ulaşılması adına daha basic ama modern bir tema bulunabilinirdi. tabii zevkler ve renkler...

• Binbaşı
      1025 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:54:59
      hayırlısı olur inşallah

I think, we've learned something today.
    • Teğmen
      124 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:34:58
      önceki hali çok eksi internetin ilk çıktığı dönemlerdeki sitelere benziyordu. böyle güzel olmuş. ancak şu reklamları Allah rızası için azaltın

• Teğmen
      246 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:36:18
      mobil uygulama geliştirilse daha iyi olur.

• Yarbay
      3874 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:43:30
      Öncelikle güzel olmuş belirtmek gerek. Okunması ve anlaşılması daha kolay.

Ancak Üstte kayan 3 sıra videolarda sağa kaydırma imkanı varken sola kaydırma düğmesi gözükmüyor. Opera + AdBlock var.

En Yeniler ve Popüler başlıkları arasındaki fark anlaşılır da Gündem tam olarak neye tekabül ediyor. Sanki gereksiz olmuş. Onun yerine forum sıcak konular eklenebilir. Ya da yeni bir başlık olarak forum popüler konular eklenebilir. Neticede forumdan da bür sürü bilgi alıyor insanlar.

O sene bu sene...
    • Er
      7 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:44:06
      O eski basit arayüz,yeni modernize tasarım ile çok güzel bir site halini almış. Forumda yenilenirse çok güzel olucak ayrıca DH android uygulamasına da el atılmalı çok eski sürüm olduğu önemsenmediği çok belli yada güncelleyin yeni tasarımı ya da yeniden çıkartın.

• Binbaşı
      1082 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:45:36
      Windows Phone içinde bir uygulama bekliyoruz

Türkler, Kürtler , Araplar, Gürcüler, Lazlar Zazalar, Romanlar, Boşnaklar , Arnavutlar, Çerkezler
    • Binbaşı
      1042 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:19:30

Mobilin aramasına yeni-ilgi gibi masaüstünde getirilirse iyi olur. Mini sürümde de aynı şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      9 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:21:45
      Kesinlikle daha güzel olmuş. Umarım forum sitesini de böyle yaparsınız.

• Yüzbaşı
      546 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:25:25
      Sayın direktörüm.
      Emeği geçen herkes'e şimdiden teşekkürler.
      birkaç konuda fikrimi bildirmek isterim.

Öncelikle yazı karakterini artık değiştirseniz.
      linklere tıkladıktan sonra özellikle videoları oynatan oynatıcıya artık bir el atmanızda fayda var.
      sitedeki çizgiler olsun yazılar olsun daha bir prof. olması gerekiyor artık.
      Birde arama motoru çalışırsa çok iyi olur özellikle forumdaki ben üye olduğumdan beri adam gibi çalışmıyor.
      asıl öncelik forum olmalıydı ama bir yerden başlamak lazım.

Saygılar

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:26:06
      portal değilde foruma el atılmalı. 35 mbit hızım var ama sayfalar geç cevap veriyor.tarayıcı pes edip geri geri dönüyor :(

• Yarbay
      3767 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:31:14
      quote:

Orijinalden alıntı: gun

Aslında bu tür monitörlerde yada 2k, 4K için 4 sütunlu yapmayı planlıyoruz üst tarafta o kadar geniş olmayabilir az kenarlardan tutturma olacaktır.

Umarım öyle hoşunuza gider ama bu monitörde zaten çoğu site kötü olur. Beğendiğiniz var mı sizce bu monitörde çok yakışmış diyebileceğiniz ?

Aynen dediğiniz gibi. Ben sadece görünüm açısından yapmış olduğunuz tasarımı paylaştım. Facebook ya da Youtube gibi sitelerde tam ekran görüntüsü varmış algısı var sadece. Geriye kalan bütün siteler dediğiniz gibi kötü. Ben tasarımınızı beğendim. 21:9 oranında Güzel bir site denk gelirse sizi etiketleyerek yeniden cevaplarım. Kolay gelsin

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.