Şimdi Ara

Yeni Dacia Spring, Avrupa'nın en ucuz elektrikli otomobili olmaya geldi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
7.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çoğunluk linç etmiş ama uygun fiyatlı bir şehr içi alternatifi yaratmış dacia. Ben beğendim açıkcası.

• sml_akyz S kullanıcısına yanıt
    Şuan şarj süreleri biraz uzun tabi ki ihtiyaç için durmak gerekli ancak izmire sadece yakıt için durup devam ettiğim yolculuklarım oldu.Yani 300 km menzil için 1 saat bir yerde esir gibi beklemek bir çok kişiye cazip gelmiyor,gelmezde.
    Acil bir işiniz varsa bu daha da can sıkıcı bir hale dönüşebilir.Uzun lafın kısası yerli aracımızla birlikte şarj noktası sıkıntısı kalmayacak gibi bir tıkta olsa süreler kısalırsa (2-3 yıl içinde olabileceğini düşünüyorum) çok daha cazip hale gelebilir elektrikli araçlar.
  • Bu arac benzinli araci olanlar icin ikinci , sehir ici ve yakin mesafe araci olur. Gayet de tutar. Sahsen ise git gel yapan biri icin cok uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında uzun yol içinde gayet yeterli konuma geldiğini düşünüyorum hocam. Tabi bir içten yanmalı araçlarla kıyaslayacak hızlar ortada yok ama uzun yola çıktığınızda mola verip yemek yeme ihtiyaç molası sırasında %20-%80 şarj olma süresi sizin uzun km menzili sağlıyor. Tabi bu süreler daha kısalacak. Hızlı şarj ağları da baya yaygınlaştı.

• Şu araçtan umudum vardı ta ki Ötv illeti zamlanana kadar.

Neredeyse bütün devletler elektrikli araçlara belli oranlarda destek sağlarken.

Bizim ultra haşmetli devletimiz ne yapıyor.

Elektrikli araçların ötv'sini arttırıyor.

Gün geçtikçe şu ülkeden umudu iyice kesiyorum iyice soğuyorum.

• Tam bodrum gibi yerlerin arabasiydi ÖTV yüzünden hiç oldu bitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45Beygiri beğenmeyenler var acaba bunu alıp yarışamı girecekler yoksa altlarındaki arabaların her an kağıt üzerindeki beygir değerleri ile yola bastığını falan zannediyor galiba

• Türkiye’ye gelme ihtimali ortaya çıkan araba. Umarım en kısa zamanda rekabetçi fiyatıyla piyasaya girerse çok iyi olur.

• Reno Zoe şuanda 500 bin küsüre satılıyor. Bu araçta Türkiye'de Zoe'ye denk bir fiyattan satılır diye tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.