Şimdi Ara

Yeni Dacia Spring, Avrupa'nın en ucuz elektrikli otomobili olmaya geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
7.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maks 125 yapıyormuş, 125 e de zor çıkıyordur hele birde yokuşta ne olur bilemiyorum. Şehir içi olarak 2. araç olarak alınabilir ucuz olursa. Benim çok bilgim yok ama bu arabanın aküsü kaç liraya doluyor

• Eşek yine eşek işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 bin km geçildikten sonra parçalarını yoldan toplamaya başlarsın. Ucuz etin yahnisi diye bir söz var.

Pahalı araba boşuna pahalı değildir. Kalite satın alıyorsun. Ve sadece araba değil pek çok kalem üründe ilk alışta pahalı gibi olan yıllar içinde aslın o kadar da pahalıya gelmiyor. Maddi kısım bir yana işin bir de haz alma kısımı var.

• por favor kullanıcısına yanıt
    gayet amacına uygun ucuz bir araç. Fiyatı ucuz diye yoldan toplayacak değilsiniz. Zaten elektrikli, aşınan parça yok gibi bişey. 50-100 binde bir servise gider bu araç düşündüğünüzün aksine. şehir içi bence muhteşem, 200 beygir 30km/h lık trafikte ne işinize yarıyor merak ediyorum? Ev iş arası sessiz huzurlu, kullanımı aşırı basit bir araç. Evin 2. aracı, eş ve çocukların da kullanımı için biçilmiş kaftan.

• HalilŞen2001 H kullanıcısına yanıt

10 bin tl fark ile hem dokunmatik ekran hemde arka park kameması orjinal takıyorlar. Haberin yokmu senin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 bin TL falan diyenler olmuş ama, Renault Twizy bile 100 binden daha pahalı şuan. Bu da bir 150 bini görecektir çok rahat.

Fakir elektrikli araba meraklılarına hitap ediyor sadece. Ben de meraklıyım ama, o menzil ve o muazzam hızlı şarj ile bana bile kaç kaç dedirten bir araç olmuş. Kısa menzilinden dolayı bir evin ikinci arabası olabilir desem, bu sefer malzeme kalitesine göre vs. kaç kişi o şekilde tercih eder ki, ikinci araba alabileceklerdeki maddi güç de böyle şeyleri düşünmeye teşvik eder hani.

Hâlâ en uygun fiyatlı elektrikli araç Renault Zoe ki, o da son zamlarla 2. elde önceki modelleri 200 bin üstü. 2020 modelleri de resmi olarak gelmedi ama Egaraj 360 bin üstü fiyatlara satıyor anca. 360 bine sırf elektrikli diye Clio eşdeğeri almak?...

• 100 bin lira olur diyen arkadaş 2012 den günümüze geldi sanırım.200 Bin Tl bile iyimser kalır.Kendinizi kandırmayın

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt

Zoe'nin sesli çalışmasına şaşırdım. Kullandığım ilk ve tek araç elektrikli Fluence idi ve hiç ses yoktu. Yayaları uyarmak için motor sesine benzer ses cikartan alet konulacak deniyordu. Benzer bir durum olmasın?

• Arabanın önünü arkasını biraz elden geçirselermiş bari. Güzel şeyler yapılabilirmiş . Ufak değişiklerle. Maalesef olmamış.

• Bu araç deli satar

• Çok hoşuma gitti kesin alırdım ucuz olsaydı,böyle bir şeyi 45 50k civarında görsek zevkli olurdu, tabi burası türkiye

• Aynı film yıllar önce Renault Fluence z.e zoe twizy ile denendi satışlar ortada.. kaç tane sattı.. üstelik fleunce yanılmıyorsam yerli montaj falandı..

O zamanlar da üfff abi yok satar ,çok satar , renault.abi yerli peynir ekmek gibi satar gelsin hemen bir tane alıcam diyenler falan filan ... Hep aynı hikaye...

Şimdi bu konuyu okuyunca aklıma o zamanlar geldi. Film hep aynı başrol oyuncuları farklı...

Kaldı ki o zaman böyle fiyatlar uçuk kaçık, zamlı ötv ler falan yoktu.. piyasa gayet normal ucuz uygundu.. ona rağmen satmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 16 Ekim 2020; 23:13:8 >
  • elektrikliyle bukadar kıvranacaklarına yapsınlar tdi biodizel uyumlu turbo gürül gürül yakıtı yakan ilk nesil sorunsuz turbo dizel bunlarla uğraşana kadar zirai reform yapılır biodizel üretilse milyon kez daha karlı bunlardan dağ taş dandik tarla toprak dolu okadar değerlendirilebilecek boş yatan arazi varki biodizel ile çiftçi bile kalkınırdı

• ilerde hem km hemde pil durumu korkutucak insanları şuan km

• abi görende daha 2.vitese atmadan sokak dönüyor sanacak. şehir içi diyosunuz iyi güzel ama bu motor ne küfür gibi? bu kadar sürüneceksem ben gider bisiklet alırım daha iyi. 9000 dolar satış bedeli falan deniyor. zaten 70 bin lira vergisiz fiyat. bu araç vergiyle 200 bini görür. 200 bine şu arabayı(!) tercih eden valla sorgusuz sualsiz net gerizekalı dır.

• 1BilimAdamı kullanıcısına yanıt

Deli misin?!

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

Aynı film yıllar önce Renault Fluence z.e zoe twizy ile denendi satışlar ortada.. kaç tane sattı.. üstelik fleunce yanılmıyorsam yerli montaj falandı..

O zamanlar da üfff abi yok satar ,çok satar , renault.abi yerli peynir ekmek gibi satar gelsin hemen bir tane alıcam diyenler falan filan ... Hep aynı hikaye...

Şimdi bu konuyu okuyunca aklıma o zamanlar geldi. Film hep aynı başrol oyuncuları farklı...

Kaldı ki o zaman böyle fiyatlar uçuk kaçık, zamlı ötv ler falan yoktu.. piyasa gayet normal ucuz uygundu.. ona rağmen satmadı...
    Fluencelerde aylık batarya kirası gibi bir durum mevcuttu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45hp 125nm tork 225km menzil ve o şarj süresi ile yani sollama yapamazsınız bu araba ile gerektiğinde kaza riskinde hızlanmada yapamaz 4 kişilik elektrikli martı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

100 bin lira veririm böyle bi arabaya.
    O bile fazla 70.000₺ yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.