Şimdi Ara

Yeni Dacia Sandero Stepway, Euro NCAP'ten 2 yıldız aldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
8.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben dacia almadım ama senin Egea filon varmış gibi konuşuyorsun. Memlekete insan katili araçlar satan, ürettiği aracı çarpışma testlerine göndermeyen bir kan emici grubu savunmaya neden soyundun onu anlat.

• Benzer fiyata corolla var. Tabi klasmanları farklı ama o hiç olmazsa 5 yıldız almış bir otomobil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birilerinin zırhlı mercedese binmesi için bizim bunları alırken bir araba da vergi parası vermemiz gerek , yazık...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • En azından 3 yıldız almalıydı Egea bile 3 yıldız almış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • susesa S kullanıcısına yanıt
    Egea'ya bakın demişsin biz de baktık daha iyi puan almış 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet ama onu kast etmedim. Her yıl şartlar sıkılaştırılıyor. Yani 5 sene öncenin 5 yıldızı bu sene 3 bile alamayabilir. Egeanın testi 2016da idi. bilmiyorum bir daha gönderdiler mi. Bir de kastım bunların en iyi arabası egea... palio ve kuş serisinin testi bile yok. Her gün bunlar içinde ölen insanların haberlerini görüyoruz.

• Olmadı bu. Sen yenilikçi diye bir araba lanse ediyorsun, ledli medli araba yapıyorsun ama araba 2 yıldızda kalıyor. En ucuz arabanın bile güvenli olması gerektiğinin kanaatindeyim. Savunulabilir bir tarafı da yok (Punto eskiydi,208 a sütunu çok sertti vb.). İnsan hayatını düşünmeyen firmalardan araba alınmaz.

• Bu arabayı alacaktım çarpışma testi sonucunda vazgeçtim

• tarıközgür T kullanıcısına yanıt

Çarpışma testinden 4 yıldız almış.

Yayaları koruyacak otomatik fren çarpışma önleme vs yok diye 2 yıldıza düşmüş. Aracın sağlamlığı fiyatına göre makul bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aracın tasarımı Dacia'dan beklenmeyecek kadar güzel. Geçen bayide inceledim, içi de güzel baya.

1.0TCE + Otomatik seçeneği de çok ideal. Şu an B-SUV'lar arasında F/P lideri.

Aracın Euroncap çarpışma videolarına baktım. Çarpışmalarda yaşam alanı pek hasar almıyor, gayet sağlam kalıyor yani. Değerlendirme kriterlerini çok iyi bilmiyorum.

İlerleyen zamanda sadece şehir içi kullandığımız arabayı yenileme fikrim var (evin ikinci arabası). Ekonomik bir araba bakıyorum. Clio 1.0TCE düşünüyordum ama bu araç da ciddi şekilde radarıma girdi. Fiyatları yakın. Bayide Clio ve Sandero Stepway'in içine sırayla oturdum. Stepway çok daha ferah ve rahat bir iç mekana sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 11 Mart 2022; 12:17:43 >
  • tarıközgür T kullanıcısına yanıt

Yolcu koruma 70-72 puan ile yeterli.

• Bonkörlüğü tutmuş öpsün başına koysun dacia

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.