Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 ARALIK 2012 TRAFİĞE ÇIKIŞ , ŞU ANDA 1700 KM.DE OLDU...

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tempesty -- 4 Şubat 2013; 17:11:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tempesty

25 ARALIK 2012 TRAFİĞE ÇIKIŞ , ŞU ANDA 1700 KM.DE OLDU...

gördüğüm kadarıyla hoparlör ve kolçak taktırmışsınız extradan. fiyatlarını paylaşırmısınız?

• egsozların ikiside aktif mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: güray33

quote:

Orijinalden alıntı: tempesty

gördüğüm kadarıyla hoparlör ve kolçak taktırmışsınız extradan. fiyatlarını paylaşırmısınız?

Hocam hoparlör olayını daha önce sizinle bu sayfalarda konuşmuştuk hatırlarsanız , hatta ben teybin 2 çıkış olduğunu söylemiştim , siz 4 demiştiniz , sonradan ne yaptınız bilemiyorum...

Kolçağı ise aracı satın alırken pazarlığın içine dahil edip taktırmıştım , yani orjinal kolçak serviste takıldı fakat fiyatından tam olarak emin değilim yanlış hatırlamıyorsam eğer 200 tl civarı olması lazım ama yalan olmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerturka

egsozların ikiside aktif mi?

Evet hocam ikisi de aktif ana borudan biribiriyle bağlantılı , fakat sağdaki biraz daha az üfürüyor sanırım...
  • bu arada aracın emniyet kemeri ikazının olmaması bence müthiş bir teknoloji ben çok memnunum açıkçası
  • tempesty güle güle kullan

olumlu olumsuz görüşlerini de belirtirsen iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

tempesty güle güle kullan

olumlu olumsuz görüşlerini de belirtirsen iyi olur

Daha önce yine bu konu içinde uzun uzun yazmıştım hocam bulabilirsiniz :)
  • senede 5-6 bin km icin 0.9 olanımı yoksa 1.5 olanımı almalı. yüzde 80 sehiriçi kullanılacak ama hergün 2-3 km yokuş inip çıkılacak. 0.9 motor araba dolu olduğunda yokuşta zorlarmı. ayrıca fabrika verisine görede daha fazla yakacak tabiki dizele göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

senede 5-6 bin km icin 0.9 olanımı yoksa 1.5 olanımı almalı. yüzde 80 sehiriçi kullanılacak ama hergün 2-3 km yokuş inip çıkılacak. 0.9 motor araba dolu olduğunda yokuşta zorlarmı. ayrıca fabrika verisine görede daha fazla yakacak tabiki dizele göre.

Benim görüşüm benzinli olanı almanız yönünde.Çünkü 5-6 bin km çok az dizel için.Ayrıca şu an sitede 1.2 benzinli 16 v başlangıç fiyatı 23.900.1.5 dci başlangıç fiyatı ise 30.100 olarak görünüyor.Arada 7 bin lira civarı ciddi fiyat farkı var.

0.9 olan ise sitede yok ama gelecek sanırım.0.9 90 beygir var Cliolarda.Muhtemelen Sanderoda da bu beygir gücünde olacaktır.Bu da performans olarak yetecektir.

• Daica Stepway 1.5 dizel 2013 model stepne ve navigasyon yok
    34. 700 fiyat aldım, sizce nasıl fiyat alınır mı? Daha uygun fiyat bulabilir miyim ?
  • K.Maraş-Yolsan Stepway 1.5 Navigasyonlu aracı 34000 e veririz dedi. Ama ben almaya hazır değilim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_fast_two_furious

Daica Stepway 1.5 dizel 2013 model stepne ve navigasyon yok
    34. 700 fiyat aldım, sizce nasıl fiyat alınır mı? Daha uygun fiyat bulabilir miyim ?

Fiyatlar yükselmiş ...ama sanirsam 2013 model fiyatları olduğu için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozlugol

K.Maraş-Yolsan Stepway 1.5 Navigasyonlu aracı 34000 e veririz dedi. Ama ben almaya hazır değilim :)

2012 model mi
  • 2013 model için aldığım fiyattı. Tabi bu fiyat ocak ayında alındı. Şimdiki durumu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozlugol

2013 model için aldığım fiyattı. Tabi bu fiyat ocak ayında alındı. Şimdiki durumu bilmiyorum.

İnternet sayfalarında ki fiyatlar yenilendi. Anadolu da biraz daha uygun fiyat almak mümkün oluyor İstanbul'a kıyasla ama şu an size verdikleri fiyatı vereceklerini sanmıyorum. Veriyorlarsa çok uygun fiyat.
    İnternette yayınladıkları fiyatlar
    -Turbo 90bg ( benzinli) 31.400 tl
    -1.5 DCI 90( dizel) 35.400 tl
    stepne: 150 tl
    Media Navigasyon 1.350 tl
  • Arkadaşlar

Avrupa stepwaylerde el freninin altında vitesten arkaya doğru bir plastik konsol var ama
    türkiyeye gelen stepwaylerde el freninin altı boş, sadece taban halısı var, yalnışmıyım?

Bu el freni altındaki plastik konsolu nereden bulabiliriz, alsak montaj yapabilirmiyiz.

Lütfen bilgisi olan, bu konularda tecrübeli arkadaşlar varsa cevaplayabilirmi?
  • bu arabayı her türlü alırım ama yol bilgisayarına o kadar alıştım ki anlık ve ortalama yakıt tüketimini görememek benim için çok zor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasparss

bu arabayı her türlü alırım ama yol bilgisayarına o kadar alıştım ki anlık ve ortalama yakıt tüketimini görememek benim için çok zor ...

o neyse de direksiyon ayarı ve koltuk yükseklik ayarı olmaması kötü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: güray33

quote:

Orijinalden alıntı: kasparss

bu arabayı her türlü alırım ama yol bilgisayarına o kadar alıştım ki anlık ve ortalama yakıt tüketimini görememek benim için çok zor ...

o neyse de direksiyon ayarı ve koltuk yükseklik ayarı olmaması kötü :(

tipik reno yaklaşımı ...yazık etmişler güzelim araca sırf bu bahsettiğimiz nedenlerden dolayı müşteri çok kaybederler .mesela ben...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.