Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stepneyi merak eden arkadaşlar stepne var ve ayrıca 150 tl falan istemediler hatta stepne de 5 kollu. ama kriko vs. takımını bende göremedim satıcıya bütün araç gereçleri istedğimi ( tarfik seti ıvır zıvır park sensörü ) söyledim o da tamam dedi hatta yedek paspas bile verecek, aracı teslim aldığımda tekrar paylaşımda bulunacağım
  • bir de bu resimlerde elektirikli ayna var türkiye ye gelen hiçbir araçta elektirikli ayna ve direksiyondaki iki düğme yok onun yerine direksiyonun altında müzik sistemini kontrol eden bir kol var eski renault ve pegeout lardaki gibi biraz alışmak lazım çünkü kol küçük eskilere nazaran ama bluetooth var ve o koladan kulaanılarbiliyor biraz zor olsa da. dediğim gibi biraz yabancılık çekiliyor ama alışması fazla zaman almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: güray33

arkadaşlar 2 gün önce siparişimi verdim (1.5 90)aracın motoru çok canlı geldi bana gaza basınca o turbonun sesi çok hoşuma gitti ki ben anti renault cuydum mavi renk stepway siparişi verdim bi tek rnav istemedim çnükü arkaya hoparlör koymaışlar rnav a 1.300 lira fark istiyolar. aracı aldığım ilk an arka hoparlör kapağını açıp tesisat varmı diye bakacam eğer varsa hemen iki tane hoparlör alıp takacam ama yoksa hiç uğraşmam

hayırlı olsun. kaça aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lost_Youth -- 28 Aralık 2012; 14:58:03 >
  • 32.750 ye aldım yılsonu kampanyasını kaçırmak istemedim bende kaporayı hemen bırakıp sipariş verdim. araç hakikaten dışardan mükemmel görünüyo kullanımı da zevkli yeni göğüs de güzel gösterge tablosu zaten fluancenin aynısı en kötü tarafı kapı içleri, çok kötü.
  • quote:

32.750 ye aldım yılsonu kampanyasını kaçırmak istemedim bende kaporayı hemen bırakıp sipariş verdim. araç hakikaten dışardan mükemmel görünüyo kullanımı da zevkli yeni göğüs de güzel gösterge tablosu zaten fluancenin aynısı en kötü tarafı kapı içleri, çok kötü.

HAYIRLI OLSUN benden ucuza almışsınız ben navgasyonsuz 33500 aldım kırmızı renk 2112 model:(
  • quote:

32.750 ye aldım yılsonu kampanyasını kaçırmak istemedim bende kaporayı hemen bırakıp sipariş verdim. araç hakikaten dışardan mükemmel görünüyo kullanımı da zevkli yeni göğüs de güzel gösterge tablosu zaten fluancenin aynısı en kötü tarafı kapı içleri, çok kötü.

hayırlı olsun ben navigasyonsuz 33500 e aldım 2112 model kırmızı stepway...
  • ne zaman sipariş vediniz ve hangi şehirden aldınız? ben 28 aralıkta verdim siparişi araç yarın geliyormuş bursadan artık cuma-cumartesi teslim alırım bıktım dolmuşa binmekten
  • kırmızısını da merak ettim fena renk allah kaza bela vermesin
  • Orijinalden alıntı: güray33

ne zaman sipariş vediniz ve hangi şehirden aldınız? ben 28 aralıkta verdim siparişi araç yarın geliyormuş bursadan artık cuma-cumartesi teslim alırım bıktım dolmuşa binmekten
    [/q
    nevşehir den verdim araç hazır ama 2012 model yarın nasipse alıyorum acaba sizinkiside 2012 model mi
    ?hayırlı olsun
  • nevşehir den verdim araç hazır ama 2012 model yarın nasipse alıyorum acaba sizinkiside 2012 model mi
    ?hayırlı olsun
  • aynen benimkide 2012 ben Rnav SIZ mavi stepway istedim bi tek bursa da varmış sipariş geçti test aracını ver dedim, uyanık eleman onu fiyatlandırılması farkılı oluyo falan deyip satmak istemedi yoksa onu daha ucuza kapacaktım. neyse artık bu hafta teslim etsinler de şöyle bi milleti çatlatsam
  • Ben de haftaya teslim alacağım navigasyonsuz 33 e aldım park sensörü ıvır zıvır hediye ettirdim zorla kendime.
  • Hayırlı olsun fiyat nedir ??

Dün gelirken ilk defa 2 tır dolusu dacia gördüm genelde nadiren 1 tır denk gelirdi neredeyse tamamı stepway di 2 mcv 4-5 duster 8-10 tane stepway vardı.Başka bir tırda yeni Fluence vardı

Lodgy de bayilere gelmeye başlamış..
  • quote:

stepneyi merak eden arkadaşlar stepne var ve ayrıca 150 tl falan istemediler hatta stepne de 5 kollu. ama kriko vs. takımını bende göremedim satıcıya bütün araç gereçleri istedğimi ( tarfik seti ıvır zıvır park sensörü ) söyledim o da tamam dedi hatta yedek paspas bile verecek, aracı teslim aldığımda tekrar paylaşımda bulunacağım

Arkadaşlar aracımı 2 gün önce teslim aldım. Stepnesi olmadığını bilerek aldım. Krikosu da yok. Ama tamir seti gibi bişey var stepne çukurunun içindeki strapforun içinde. Güray arakadaşım; orijinal stepneyi dediğin fiyatlara nereden temin edebilirim? Bende park sensörü de yok. İlave olarak taktırsam bana kaça maal olur?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Ben de haftaya teslim alacağım navigasyonsuz 33 e aldım park sensörü ıvır zıvır hediye ettirdim zorla kendime.

Hayırlı olsun. Aracı nereden aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfnet

quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Ben de haftaya teslim alacağım navigasyonsuz 33 e aldım park sensörü ıvır zıvır hediye ettirdim zorla kendime.

Hayırlı olsun. Aracı nereden aldın?

mersin gürsoy otomotiv
  • bugun bende aracimi aldim
    istanbul hedef oto
    sandero stepway 1.5 dci 90 bg siyah
    33000 aldim park sensoru dahil navigasyonsuz
    arac ilk kullanımim gayet guzel cokseri ve atak gucu hissettiriyor
    koltuklar rahat ve yuksekten gidiyorsunuz jeep duygusu veriyor :)
    navigasyon ve stepne bence o paraya cok gereksiz
    stepne yeri war tamir kitiyle aldım dısarıdan 80 liraya jantla beraber cıkma lastik aldım aynı olculerde
    ses sistemi fena degil ama one 2 hoparlor atıcam ondekilerde arkaya arkada yeri war
    son olarak kol dayama bence gerekli kesin taktiricam
    fiyat performans gayet basarili bence
    yakıt 2 depo harcadıktan sonra yazıcam malum ılk 2 depoda araba biraz fazla yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cettto

bugun bende aracimi aldim
    istanbul hedef oto
    sandero stepway 1.5 dci 90 bg siyah
    33000 aldim park sensoru dahil navigasyonsuz
    arac ilk kullanımim gayet guzel cokseri ve atak gucu hissettiriyor
    koltuklar rahat ve yuksekten gidiyorsunuz jeep duygusu veriyor :)
    navigasyon ve stepne bence o paraya cok gereksiz
    stepne yeri war tamir kitiyle aldım dısarıdan 80 liraya jantla beraber cıkma lastik aldım aynı olculerde
    ses sistemi fena degil ama one 2 hoparlor atıcam ondekilerde arkaya arkada yeri war
    son olarak kol dayama bence gerekli kesin taktiricam
    fiyat performans gayet basarili bence
    yakıt 2 depo harcadıktan sonra yazıcam malum ılk 2 depoda araba biraz fazla yakar

Öncelikle aracınız hayırlı olsun.
    Ben de aracımı pazartesi İstoç, Çetaş'tan aldım. Park sensönsörü standart değilmiş benim aracımda malesef yok :(
    Sandero stepway 1.5 dci 90 bg Ateş Kırmızı. 32.900 + 70 TL mtv farkı ile 32.970'e maal oldu. Çekişi çok güzel özellikle yokuşta harika kavrıyor.
    Radyo iyi çekmiyor. Ondan çok rahatsız oldum. Birde kalkışta garip bir ses var ona da bakacaklar. Hafta sonu Behçetoğulları servisten randevu aldım.

Stepne'yi nerden aldınız? O fiyata bulma şansımız var mı İstanbul'da?
    Servisten sıfır stepne için fiyat aldım. Jant: 125 TL Lastik: 250 TL (Toplam 375 TL)
    Kol dayama güzel ama 400 TL fiyat verdiler.
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin bana ve herkese.

• tesekkurler
    sizinde araciniz hayirli olsun
    bende radyoda cekim sorunu veya kalkısta ses sorunu yasamadim.
    park sensorunu serviste orjinal 100-150 tl arasına takıyorlar ben alirken pazarlıga eklettim. (ornegin hedef oto zeytinburnu)
    yalniz behcetogullari renault bayisi dacia satmıyor servise aliyorlarmi araci bilmiyorum.
    istepne ve kol dayama cok pahali fiyat vermisler.
    aracin orjinal lastik ebatlari 205x55x16 sahibinden.com da bu ebatlarda 2.el lastik aratırsanız
    istediginiz marka lastigi cok uygun bulursunuz. (zaten ne zaman kullanilicagi mechul yarilmadigi surece)
    kol dayama saklama kabli istediginiz oto aksesuar parcacisinda veya sahibinden.com da war fiyati max 70-100 tl.
    herkese kazasiz surusler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cettto

Mümkün değil hocam önler 16 cm , arkalar 13...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.