Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır. teyp kumandasından veya teyp üstündeki tuşlardan da yapabiliyorsun.
  • Bu video da herşeyi görebilirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=sbsZsz5D8W4&feature=related

Bize gelen Stepway ambiance modeli onun için manuel dikiz aynaları var hız sabitleyici yok bir de stepway laurette var videodaki o hız sabitleyicili.

Yanlız gözden kaçırdığınız bir donanım daha var oda clio 4 tede olan ECO düğmesi eco modu bu araçta standart .

Kasa olarak kapsamlı makyaj diyelim tıpkı vw nin aynı passatı yeni diyerek sattığı gibi veya symboldeki gibi.Ama kapsamlı makyajla birçok değişiklik oluyor.Örneğin Clio 2 nin makyajlısı clio 2 gibiyken sadece far tampon konsol gibi görünürken , %50 parça değişikliği açıklamıştı renault .

Sonuçta bu araç yeni bulunan teknikler uygulanarak üretildi Ayrıca dacianın müşterilerinin beklentileri arttı.ESP sine kadar herşey standart 99gr CO2 DİZEL 90hp 220nm ve yukarıdaki fiyat çok başarılı..

Teyp olarak NAV da extra navigasyon ve daha gösterişli konsol olmuş olacak bencede değmez gibi çünkü yeni kullanacağı teyp eskiiler gibi değil çok daha güzel bluetooth ve usb girişi standart 1500tl nav pakete değmez gibi..

• Bu yeni symbolün ama standart sandero stepway de media nav sız teyp bu olacak konsolda bu sadece orta havalandırmalar farklı..

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***
  • bu gün bir dacia bayiinden bilgi aldım 2013 dacialrın şubat gibi geleceğini söylüyorlar ama modeller ile ilgili bilgileri yok, fiyatlar belli değil dolayısıyla ön sipariş durumu da yok. fiyat ortalama ne olur diye sordum satıcının tahminince 34-35 bin tl olabileceğini söyledi.
    stepway ilk çıktığında baya ilgimi çekmişti ama donanımı çok zayıf olduğu için düşünmemiştim yeni gelecek stepwayler bayağı dolu gibi gözüküyor. acaba şubat ı martı beklemeye - ki araç gelse bile stok ne olur teslimat nezaman yapılır meçhul - değer mi merak ediyorum. birde 36000 e 0km dizel polo varken stepway e bukadar para yatırmak mantıklı mı olur kararsızım.

siz ne düşünüyorsunuz?
  • Benimde ciddi olarak ilgilendiğim bir araç Yeni Sandero ve Stepway. Yeni Sandero Oyak indirimine dahil değilmi ve donanım motoru bununla aynımıdır?

Oyak fiyatları üzerinden pazarlık oluyormu? Ne kadar peşin veriyoruz ve 20bin liraya sıfır faiz kampanyası dahilmidir?
  • Bu aracın siparişini verebiliyormuyuz ? en son sorduğumda henüz sipariş almıyorlardı.
    Ayrıca merak ettiğim bir konuda bu araca geri görüş kamerası nasıl olur acaba? Sırf geri görüş kamerası taktırabilmek için 1500 fazla verip (7 inc ekranlı olmasından dolayı ) Multi media modeli almayı düşünüyorum.
    Tabi bununla alakalı olarak; acaba bu ekrana geri görüş kamera sistemi eklenebilecekmi ? kaygılarım mevcut ....
  • Araç güzel olmuş ama anladığım kadarıyla dacia'da,renault'da oyak mensuplarına özel cazip indirimlerinden dolayı,mensubu olmayan çoğunluk alıcılara ,bence bu alım durumundan dolayı uymuyor.Ben sırf bu durum sebebiyle her iki markayıda tercih etmem.Oyak mensuplarına sağlanan bu büyük indirim avantajı için saygı duyarım.Mensupları tenzi ederim.
    Bu durumdan ötürü bu iki markadanda uzak dururum.
  • Aracın kişiye özel indirim sunması tabi eşitlik ilkesine ters. Ancak fiyat / kalite konusunda çok iddalı. İndirim hakkım olmamasına rağmen ve yeni kasada fiyatı uçmazlarsa ben bu aracı almayı planlıyorum.
    Tabi Oyak mensubu arkadaşlar ne oranda özel indirimleri var yazarlarsa bizde bayilerde pazarlık ederken sınırlamırızı ona göre belirleyebiliriz...
  • Arkadaşlar ilk testleri ve lansmanı ispanyada yapılmış

Aralık ilk haftası satışına başlanacakmış.Yalıtım artırılmış ilk izlenimler olumlu

Sandero 1.2 16v ,1.2 16v LPG ,1.5 dci 75hp şimdilik sadece Ambiance donanımla
    Stepway de 0.9 TCE ve 1.5 dci 90hp 220nm olarak satılacakmış

Test yazısı ve fiyatları bu linkten inceleyebilirsiniz

http://www.otomobil.com.tr/yeni-2013-dacia-sandero-ve-sandero-stepway-turkiye-fiyatlari-aciklandi/

Yeni Dacia Sandero 2013 ve Sandero Stepway 2013 Türkiye fiyatları:
    Yeni Dacia Sandero 1.2 16V 75 HP Ambiance 23.990 TL
    Yeni Dacia Sandero 1.2 16V 75 HP LPG Ambiance 25.990 TL
    Yeni Dacia Sandero 1.5 dCi 75 HP Ambiance 75 HP 29.990 TL
    Yeni Dacia Sandero Stepway 0.9 12V TCe 90 HP 29.790 TL
    Yeni Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi 90 HP 33.750 TL

buda test yazısı
    http://www.otomobil.com.tr/ilk-surus-test-yeni-2013-dacia-sandero-ve-yeni-2013-sandero-stepway/

• yeni sandero stepwayde sitede yazan fiyat 1.5 icin 29900 lira opsiyonlari ekleyince 31 bin kusur fiyat cikiyor bayide gittik bize en full opsiyonla 35 bin lra cikardi sitede bir hata var galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 icin fiyat listesi aciklanmis.

http://www.dacia.com.tr/assets/fiyat_listesi.pdf

bu aracin yeni dizayni goze hos geliyor, yakindan incelemedim ama sehirici kullaniminda oldukca hesapli gorunuyor.

Biraz zaman gecsin, satislar artsin, degerlendirecegim...
  • donanim konusunda bir bilgi yok yol bilgisari eski stepwaylerde yoktu bunda varmi yazmiyor cruze control varmi yokmu oda bilinmiyor araclar haftaya bayiilere gelecekmis bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en sonunda sitesinde yer almıs fıyatlar ıyı ama dedıgınız gıbı bu oyak reno işbirliği ister istemez haksızlık yapıyorlar dıyorsun...ama yenı stepway harıka olmus fıyatta harıka full hersey 35.900 alıyorsunuz bunun bayıı ındırımıde olur fıyat daha ıyı olur tabı....
    ama benı lodgy goremedım fıyatını hayırlı ollsun bakalım ılk kım alcak
  • Clio 4'te 4 cam otomatik yok olayına sinir olmuştum, bunda bırak 4 cam otomatiği cam düğmeleri Renault 19 gibi orta konsolda kapıya almalarına mum olacak insan
  • Yeni Dacia Sandero 1.2 16V 75 HP Ambiance 23.990 TL + metalik renk +klima : 26.340tl oluyor
    Yeni Dacia Sandero 1.5 dCi 75 HP Ambiance 75 HP 29.990 TL + + metalik renk +klima : 32.340tl oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 6 Aralık 2012; 0:15:34 >
  • Yeni Sandero stepway daha alınası duruyor,tüm dacia modelleri içerisinde.Bir otomobilde mavi renk hiç hoşuma gitmezdi,lansman rengi mavi hoşuma gitti gibi.
  • inceleme yazısında tek gördüğüm yazı şuydu : performans vasat :)

vasat performanslı arabaları neden yaparlar anlamıyorum hemde stepway gibi genç işi bir arabayı :)
  • Sandero Stepway 2013 yılı için fiyatlarına karar veremiyorlar herhalde. Liste ne zaman baksam değişiyor son bir kaç gündür.
    En son listedehttp://www.dacia.com.tr/assets/fiyat_listesi.pdf
    2013 sandero stepway fiyatı belli değil yazıyor...
  • Sitedeki fiyat listesi ilk çıkan eski stepway fiyatları ama yeni sandero başlığında vermişler.

Siz fiyat listesini tıkladıktan sonra sandero sekmesini tıklayın yenilerin fiyatları o zaman çıkıyor

Yenilerde sadece ambiance donanım var stepwayde ise 90HP TURBO yenilerde var

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=146

En mantıklı seçenek stepway dizel 90 lık 33750tl üstelik motor clio 4 teki son teknoloji

1.5 DCI 90HP 220NM ve 99gr CO2 değerlerine sahip

Yol bilgisayarı ve hız sabitleyici yok onun yerine ECO özelliği var.ESP,ABS,EBD hepsi standart

• beyler arabayı bende reklamda gördüm. çok çekici yapmışlar. hele ki gupse özayın firma yüzü olması çok güzel.

yakıt tüketimi mükemmel şehir içi 4.3 lt/100 km

Amaaa

yan hava yastığı yok

2 adet hoparlör !!

perde havayastıklarından hiç bahsetmiyorum

2012 model araç 3 yıldızı var euroncap den. beni asıl düşündüren bu. ben bu konuda hassasım. başkalarını bilemem.

alanlara hayırlı olsun inşallah sağa sola sürtme harici büyük kazalara karışmazlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.