Şimdi Ara

Yeni Dacia Lodgy arabam.com incelemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
29.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 38750 anlamadım 90 lık 1.5 dci 7 kişilik hangi versiyon ?
  • @evrenz Abi bizde 2001 model 2.5 transporter var. Onu satıp peşinatı öyle vericez. İlk başlarda aynı performansı vermez diye korkuyorduk :) Alacağımız lodgy 110 bg 240 tork. transporter 103 bg 250 tork
  • mcv den sonra sanırım şirket için alacağımız araç bu olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

38750 anlamadım 90 lık 1.5 dci 7 kişilik hangi versiyon ?

laureate versiyonu navigasyon yok park sensörü galerinin hediyesi olarak takılacak artı ilk yardım çantası yangın tüpü bide gelirse orjinal paspası verilecek şuan yokmuş trafik sigortasınıda onlar yapıyor tabiki anahtar teslim kasko da şuana kadar en ucuz 1280 filan oldu heralde daha araştırıyoruz kasko full allianz dan daha düşüğü bulursam söylerim. yanlız araç yeni olduğu için kasko sistemlerinde gözükmüyor muadil gösterip kasko yapıyolar sisteme girince düzeltiliyor.
  • Trafik sigortasıda içinde 38750 iyi fiyat almışsınız

Laurette donanımlı dizel 7 kişilik

Motorlar yeni nesil sanırım intercooler boruları değişmiş farklıydı

Kaput kaplaması vardı ve kaput amortisörlüydü güzel olmuş

Konsol üzeri kapaklı eşya gözüde iyi
  • dün gördük bu arabayı, her şeyi güzel, pratik, basit. özellikle koltuk katlama, kaldırma seçeneklerine gereksiz hareketler, esktra düğmeler filan yok, çok basit. olması gereken de bu. ilk gelenler 110 bg miş, bundan sonra 90 lık gelecekmiş. bir tek eksik olan otomatik vites. fiyatı çok pahalı olur filan diyorlar, EDC koymayın CVT koyun. diğer modellerde EDC nerdeyse 10bin fark iken CVT 3bin civarı. bir CVT koyup fiyatı 40 değil 43 yapsan almaz mı insan.
  • arkadaşlar ben hala plaka mı alamadım ama bugün dayanamayıp kısa bir test sürüşü yaptım plakayı alamamın sebebi renonun genel merkezi aracın 25 in den önce satışınında teşhirininde yapılmaması istenmiş ama kimi bayiler teşhire çıkarmış bizim bayide satış yapmış plaka işlemi için tip onay belgesi lazım onu reno merkez 25 inden önce vermiyor.
    neyse test sürüşüne gelelim araç çok güzel ya bi da aşık oldum. iç görüntüsü gece de çok güzel, tavan lambaları içeriyi gündüz gibi yapıyor, 3. sıra koltuklarda iki kişi seyahat çok rahat boyu 1,75 ve 1,65 olan iki kişi vardı onlar öyle söyledi :D, 90 beygir baya bir güçlüymüş araç hızlanıyor ancak devir yükselmiyor bas bas 120 lerde 5. vites anca 2500 devirlere geldi, motor sesi içeri gelmiyor yol sesi geliyor ama lastiklerdende olabilir, bluetooth sistemi çok güzel çalışıyor müzik dinleme sorunu çözüldü :D ama çok kurcalayamadım sürüşe odaklanmıştım, yol tutuşu güzel tabi uzun yol ve farklı hava koşullarında denemek lazım, VE EN HOŞUMA GİDENİ amartisörler çok iyi bozuk yolu size hissettirmiyor. aklıma bir çırpıta gelen bunlar sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım heralde pazartesiye anca alıcaz plakayı

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenz

arkadaşlar ben hala plaka mı alamadım ama bugün dayanamayıp kısa bir test sürüşü yaptım plakayı alamamın sebebi renonun genel merkezi aracın 25 in den önce satışınında teşhirininde yapılmaması istenmiş ama kimi bayiler teşhire çıkarmış bizim bayide satış yapmış plaka işlemi için tip onay belgesi lazım onu reno merkez 25 inden önce vermiyor.
    neyse test sürüşüne gelelim araç çok güzel ya bi da aşık oldum. iç görüntüsü gece de çok güzel, tavan lambaları içeriyi gündüz gibi yapıyor, 3. sıra koltuklarda iki kişi seyahat çok rahat boyu 1,75 ve 1,65 olan iki kişi vardı onlar öyle söyledi :D, 90 beygir baya bir güçlüymüş araç hızlanıyor ancak devir yükselmiyor bas bas 120 lerde 5. vites anca 2500 devirlere geldi, motor sesi içeri gelmiyor yol sesi geliyor ama lastiklerdende olabilir, bluetooth sistemi çok güzel çalışıyor müzik dinleme sorunu çözüldü :D ama çok kurcalayamadım sürüşe odaklanmıştım, yol tutuşu güzel tabi uzun yol ve farklı hava koşullarında denemek lazım, VE EN HOŞUMA GİDENİ amartisörler çok iyi bozuk yolu size hissettirmiyor. aklıma bir çırpıta gelen bunlar sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım heralde pazartesiye anca alıcaz plakayı

Şu an Türkiye'de bulunan 55 adet 110 beygirlik lodgy den biri bizim olacak Büyük bir şans bizimkisi.

• toplam kaç araç geldi ki acaba cumartesi öğrenirim heralde satış temsilcim lodgy eğitimine gitmişti
  • fena değil
  • BEN BUNU BEKLİYORUM
     Yeni Dacia Lodgy arabam.com incelemesi
  • Baz fiyatı Dusterla a aynı olur ya da daha düşük. Çünkü Duster Dacia'nın amiral gemisi. Ondan pahalı olamaz.
  • quote:

toplam kaç araç geldi ki acaba cumartesi öğrenirim heralde satış temsilcim lodgy eğitimine gitmişti

Valla onu bilmiyorum. Ama 1-2 yıl 110 beygirlik modeli gelmeyecekmiş. Bizim satış temsilcisi eleman eğitimde kullanmış çok seri ses yalıtımı falan da çok iyiydi demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

quote:

toplam kaç araç geldi ki acaba cumartesi öğrenirim heralde satış temsilcim lodgy eğitimine gitmişti

Valla onu bilmiyorum. Ama 1-2 yıl 110 beygirlik modeli gelmeyecekmiş. Bizim satış temsilcisi eleman eğitimde kullanmış çok seri ses yalıtımı falan da çok iyiydi demişti.

110 luk bayii de var bizzat inceledim satış temsilcileri bilmedikleri konuda o kadar alışmışlar ki sallamaya görmesek inanıcaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Orijinalden alıntı: dentul

Ucuz otomobil olarak lanse edilen Dacia modelleri buna uygun malzeme kullanımı nedeniyle,Renault fiyat politikası olarak Dacia'da böyle devam ettiği sürece en iyi sonuç olarak her modelde euroncap'tan 3 yıldız almaya devam edecek gözüküyor.

Dacia Renault'un her zaman üvey evladı olarak kalacaktır. Her ne kadar %99 hissesine sahip olsa bile. Malzeme kalitesi olarak hiç bir zaman bir Renault kadar olmayacaktır. Bunun bilincindeyiz. Adam keriz mi, arabayı kaliteli yapıp ta her ay yüksek rakamlarla araba satan Renault markasına rakip çıkarsın. Bunun için Renault markasının kapısına kilit vurması gerekiyor. Başka ülkelerde parmak ısırtan bir sürü Dacia otomobil modelleri varken Türkiye'ye aynı kıyağı asla yapmazlar. Zaten bazı ülkelere de Dacia markası ile değil, Renault markası ama Dacia modelleri ile giriyor.

Renault Logan, Renault Sandero, Renault Duster gibi.

Katılıyorum..
    Bu arada Dacia Lodgy veya Dokker den bir Karsan tarafından üretilecek diye haberler var!

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

quote:

110 luk bayii de var bizzat inceledim satış temsilcileri bilmedikleri konuda o kadar alışmışlar ki sallamaya görmesek inanıcaz :)

Haklısınız ayak yapıyordu büyük ihtimalle

• Ben cok begendim. Gayet basarili olur. Tam aile araci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün caddy logan mcv ve lodgy yi kullandım lodgy kesinlikle caddy den çok çok daha sessiz (bu arada caddy de sıfır sayılır 20 günlük) güç olarak birbirine yakın gibi tabi vw kalite farkı içerde bariz ortada ancak vw de reno gibi hırsızlığa başlamış caddy de motor üstündeki plastik kapağı koymamış. caddy nin içerdeki de dışardaki de motor sesi çok fazla ticeri olarak üretildiği için sanırım yalıtım azalmış sanki arkada hiç yalıtım yok gibi. çukurlarda logy daha iyi. ama caddy nin gaz pedalı ayrıı bir tatlı. caddy lodgy den daha yüksek duruyor dışardan ve caddy nin ön camı görüş acısı olarak daha güzel. aklıma bir çırpıda gelenler bunlar
  • Muhakkak arada bariz fark var ki bu da gayet normal ...
  • bu arada türkiye deki ilk lodgy sahibi benim heralde :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.