Şimdi Ara

YENI DACIA DUSTER 4X4 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
116.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duster bu sınıfta çok iş yapar. Narin bir araç değil, tekerlek arası geniş ve çok oturaklı bir duruşu var, quasqai gibi şehiriçi arabası değil. Al dusterı vur köy yollarına, dağlara gibi bir durum var. Tamam plastik kalitesi dandik ama teknik olarak her açıdan iyi bu fiyata 4x4 başka araç yok. Muhtemelen alacağız 1.5 dci 4x4 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: umiterkan

quote:

Orijinalden alıntı: djoz

En boşunu alacaktım, cidden bomboşmuş geri kaçtım valla.. ayrıca iç hacim falan diyenler farklı bir araca binmiş sanırım. bu bildiğimiz sıradan station wagonlar kadar bişey... Era'mı biraz yükseltsem duster'dan daha kral suv olur..

Bence de siz ERA'nızı yükseltin ve öyle binin

Zaten duster'a binme gibi bir şansım yok.. "SUV aldım içine sığamadım" diyince gülerler adama..

• o kadar da değil. Bu araç transporter değil tabiki ama quasqai ile aynı platformda geliştirilmiş dolayısıyla bir suv kadar hacmi var. rav4 bundan küçük.
  • Ölçüleri bilmem.. Kişisel yorumum sadece..
    Beklenti meselesi..

70 cmlik bir giysiyi şort niyetine aldıysanız uzundur, pantolon diye kaktılarsa kısadır.. Ha eğer şort fiyatına aldım diyorsanız siz bilirsiniz.
  • beklentiler farklı olabilir tabi. Ben de mesela kia sorento ya bindiğimde hayal kırıklığına uğramıştım. Dıştan büyük görünüyorlar ama içine bindiğinizde binek kadar geliyor.
  • Haklısınız ben de nissan navara için aynısını söyleyebilirim.
  • merhabalar bende bu araçtan almak istiyorum özellikle full olan 4X4 110bg dizelini düşünüyorum off road videolarını falan seyrettim gercekten cok etkilendim
    http://www.dailymotion.com/video/xdirsa_dacia-duster-off-road-test_auto
    ancak tek merak ettiğim enn fullünde hangi donanımlar var? deri koltuk dahil fullmu kac hava yastığı hız sabıtleyıcı var mı ? ben dışını cok begendım ancak içi biraz düşündürüyor gerçi berlingodan inip buna bineceğiz mercedesten inip buna binmeyeceğim av ve s.u.v araçlara meraklıyım bu yüzden bu aracı seçtim alternatifleri gibi duran yeti normal bi aractan farklı degıl hemde benzinli ve 4X2 kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim enn full olanı için

• donanımda neler var neler yok dacia web sitesinde yazıyor. 4x4 dci 110bg alınır.

• Link:?ww.youtube.com/watch?v=PvLQNdB3-Kw
  • Duster'ın boyutunu kestiremeyenlere yardımcı olur belki

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

• 4x4 Ticaret yapmak isteyenlere 425kg kargo kapasiteli, 1,61mt uzunluklu, 1636lt hacimli  Dacia Duster Fiskal. 4x2 olanı da var merak etmeyin  ;D
    Hem ticaret hem adrenalin diye buna derim. Araç Avusturya'da satışta. Fiyatı 10.000 Euro'dan başlıyor.

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

Diğer Özellikleri:http://www.dacia.at/media/pdf-files/pricelists/att00031337/PL_Duster_VU.pdf

• Çok amaçlı Duster  ;D Oh keyfim çat :D

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

• Arkadaşlar aracı teslim aldık gezi resimleri ve tanıtım burada

http://forum.donanimhaber.com/m_41870423/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki41

İç tasarım nasıl acaba

bildigin sandero

YENI DACIA DUSTER 4X4
  • Birde Lada Niva mı Duster mı ortak yapım mı böyle birşey;

YENI DACIA DUSTER 4X4
  • heey dacia severler size sesleniyorum. bu aracın iç donanımı makyajlanmış versiyonu çıkarmı?
  • 1 ay önce 4x2 dizel modelini aldım, çift hava yastğı, abs, klima, mevcut.

38.000 TL'ye mal oldu, şu ana kadar araçtan gerçekten çok memnunum,

tercih sebeplerim :

1. Bundan önceki aracım olan clio symbol den de bildiğim inanılmaz ekonomik ve yeterli gücü üreten bir motor olan dci motor,

2. Motor un 1.5 litre hacme sahip olmasından dolayı vergi avantajı (benzer suv'ların motor hacimleri genelde 2.0 litre ve üzeri olduğundan yüksek vergi, duster ise binek araç verigisi)

3.Avcılık ve atıcılık merakımdan dolayı zorlu arazi koşullarında, ihtiyaçlarıma cevap verebilecek bir araç olması

4.4 kişilik bir aile'yiz, yılda 1 yada 2 kez enaz 2,500 km lik yol yapıyoruz, şehir içi kullanım da çok önemli olmasada tüm ailemi ve onlara ait tüm bagaj ihitacını karşılayacak + gittiğim yerden (mesela memleke gittiğimde tüm kışlık erzağımı alırım) alacağım eşyaları alabilecek büyük bagaj kapasitesine sahip olması

5.bakım periyordunun 20,000 km de bir olması ki bu benim için yılda sadece 1 kez servise gitmek demek (2012 modellerden öncelikerde 15,000 km de bir bakım periyordu varmış)

6.Neredeyse binek araç fiyatına SUV segmentinde sıfır km bir araç olması

bu sebepler aracı almak için benim için yeterli sebeplerdi, ve aldım...

Almayı düşünenler varsa bence tereddüt etmelerini gerekitrecek bir sebep yok...

• gereksiz bir hort olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashh1907

gereksiz bir hort olmuş

kime göre?

sana göre ise olabilir, bu aracı yeni araştırmaya başlayanlar için ise önemli!

nereden biliyorsun dersen, bundan 1 ay önce bende onların durumundaydım!....
  • Konu güncellenmişken belirteyim.. Duster'in boyutları hakında yukarıda belirttiğim fikrim değişmiştir..
    Boyutları gayet yeterli..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.