Şimdi Ara

Yeni Creative Zen Vision M (30 GB) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.218
Cevap
0
Favori
275.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ALN

shady_tr bu yeni ipod un linki veya bulabileceğim bir sitesi var mı verebilirsen cok sevinirim

ilounge.com

thinksecret.com

macrumors.com

www.appleinsider.com

www.macosxrumors.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

forumun ilk sayfasında düşündüğüm şeylerden daha fazlasını düşünmüyorum... ha bahsettiğin shady nin sözünü ettiği yeni ipod sa onun hakkında da bişey düşünmüyorum, zaten onun hakkında aslında kimse birşey düşünmüyor... sadece söylentiler var...dereyi görmeden paçayı sıvama diyeceğim ama ortada zaten henüz ne dere ne de paça var...

ama illa bir düşünce istersen bence touch screen den daha önemlisi iyi bir ses çıkışı ve kalitesi, fm radyo ya da dab radyo ve ses kaydı daha önemli özellikler.

bunların haricinde insallah ipod bu sefer hayal kırıklığı yaratmazda ben de vision m i satar bir ipod alırım.. tabiii ben ipod u almadan creative ya da iriver daha iyisini yapmazlarsa. yaparlarsa daha vahim çünkü o özelliklere ulaşabilmek içim ipod bir 5 nesil daha alet üretir ve satar... zaten o vakte kadar apple 35. yaşına da basmış olur ve "touch screen 10g - the 35. year special edition" ı piyasaya sürmüş olur...

nisanda bekliyorlar doğum günü dolayısıyla..Birde Apple iPod için Wi-Fi üzerinde de çalışıyor...İş başvurusunda kablosuz teknolojisi üzerinde çalışan mühendisler arıyor ...

Valla bence radyo-radyo'dan kayıt'tan daha önemli bir touch screen....Benim için...İnternetteki bilgiler bu touchscreen'e dokunulduğu anda tuş takımının ortaya çıkacağını parmağın çekildiği anda ise kaybolacağı yazıyor....Kalem verceklerini sanmam çünkü parmakta o işi görür...Ama bunada bağlanmak çok iii olmaz...Çünkü daha herşey kesin değil...1 Mart'ta itibaren Nisan'a kadar bekleyip görmek lazım...

• evt kessinlikle haklısın nasılsa vision yurtdışından geliyo satam bile fazla zarar etmem diye duşünüyorum
  • quote:

evt kessinlikle haklısın nasılsa vision yurtdışından geliyo satam bile fazla zarar etmem diye duşünüyorum

dostum işte canlı canlı patent resimleri...Gerisini sen yorumla;

Yeni Creative Zen Vision M (30 GB)

• offfffffffffff gercekten harika ama turuncununda dediği gibi ilk once dereyi gormem lazım olmazsa

alırım ama anlamadığım şey sen bunları nereden buldugun dediğin sitelere girdim sağol ancak

tam aradığımı bulamadım sanırım doğru yerlere bakmıyorum
  • quote:

offfffffffffff gercekten harika ama turuncununda dediği gibi ilk once dereyi gormem lazım olmazsa

alırım ama anlamadığım şey sen bunları nereden buldugun dediğin sitelere girdim sağol ancak

tam aradığımı bulamadım sanırım doğru yerlere bakmıyorum

dediğim linklerde haberler kısmında oluyor ama 2-3 sayfa öncesi oluyor...
  • sanırım vision:m'in 60 ve 80 gb lık versiyonlarını gordum doğrumudur acaba
  • hayır yok öyle şeyler... internet de dolanan her habere inanmayalım... 60 gb ın cıkmasını isteyen cok kullanıcı var ama haber resmi forumlarda yalanlandı..

birde shady nin gönderdiği resimler bana göre fazla amatör çizimler... onların gercek olduğunu hiç sanmam.. resmi patent resimleri gibi bir kavramdan sonra merdivenaltı imalatın patent çizimleri gibi şeyler geldi...

şu icin varolan en büyük yenilik:
    ipod nano 200gb:

fake değil gercek ama biraz dizayndan ödün vermişler :)

http://uncyclopedia.org/wiki/Ipod_Nano_200gb_Instructions/Page_1

gerisini merak edenler linkden Results sekmesini tıklasınlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu -- 19 Şubat 2006 19:42:36 >

• quote:

hayır yok öyle şeyler... internet de dolanan her habere inanmayalım... 60 gb ın cıkmasını isteyen cok kullanıcı var ama haber resmi forumlarda yalanlandı..

birde shady nin gönderdiği resimler bana göre fazla amatör çizimler... onların gercek olduğunu hiç sanmam.. resmi patent resimleri gibi bir kavramdan sonra merdivenaltı imalatın patent çizimleri gibi şeyler geldi...

şu icin varolan en büyük yenilik:
    ipod nano 200gb:

fake değil gercek ama biraz dizayndan ödün vermişler :)

http://uncyclopedia.org/wiki/Ipod_Nano_200gb_Instructions/Page_1

gerisini merak edenler linkden Results sekmesini tıklasınlar...

isterseniz patent sitesine girip de kontrol edebilirsiniz gerçek olup olmadığını...Neyse bu yeni ipod çok müthiş olmuş...

• muhaha.dalga mı geçiyonuz yaf.
  • patent sitesi?

adresini verebilir misin...

• senin eklediğin resimler de ayni siteden mi?
    yanlıs anlama da resimler cidden bi tuhaf görünüyolar göze.. yani o resimler yeni ipod a mı ait yoksa bağımsız olarak bir touchscreen örneklemesi mi...
    manzara resmi beklemiyodum ben de ama bunlar cidden çok basit kaçmış... neyse belki olayın raconu öyledir....
    konuyu fazla uzatıyoruz sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu -- 19 Şubat 2006 23:09:48 >
  • quote:

senin eklediğin resimler de ayni siteden mi?

hayır...Benim resimleri eklediğim sitede patentlerin açıklamaları gözönünde bulunarak çizilmiş...Dapreview.com'dan ...
  • heh şimdi tamamdır...
  • zen vision:m kılıfları:
    http://pdaden.com/shop/cart.php?target=product&action=view&product_id=17555&substring=Creative+Zen+Vision+M

http://beelan.en.alibaba.com/product/50116208/50562698/MP3_Accessories/Silicone_Skins_for_Creative_Zen_Vision_M.html

bunlar silikon olanlar, deri olanları listelemek istemedim..

ilk linkini verdigimi almayı düşünüyorum.. ama once küçük bi araştırma yapmak lazım... site güvenilir mi değil mi diye... ödeme sistemleri gayet sağlam, teslimat referansları da fena değil.. ama yine de sormak lazım bu tarz sitelerden daha önce alışveriş yapan oldu mu?

• hocam senin vision m in garantisi veya servisi nasıl işlio

yani bu güne kadar hiç sorun yaşadın mı

veyahut bi sorun yaşandığın da servisten paralı olarak yaralanabiliyormuyuz

bir ikincisi divx seyrederken alt yazı problemi nasıl çözülüyor?

bide forum da problem var herhalde yada kimse cevap yazmıyor
  • quote:

hocam senin vision m in garantisi veya servisi nasıl işlio

yani bu güne kadar hiç sorun yaşadın mı

veyahut bi sorun yaşandığın da servisten paralı olarak yaralanabiliyormuyuz

bir ikincisi divx seyrederken alt yazı problemi nasıl çözülüyor?

bide forum da problem var herhalde yada kimse cevap yazmıyor

forumda sorun yok...Sadece cevap yazılmıyor o kadar...
  • turuncu hocam girmionmu hiç yaww kimse yokmu burayamı kadar geldik yani daha ilerleten yok mu
  • ben vision m le su ana kadar herhangi bir problem yasamadım... oynattigim divx ise sadece harsey cok guzel olacaktı ne yazık ki... yani turkce altyazı konusunda pek yardımcı olamıyacagim.. ama bi ara bakarim...

garantisinin nasil isledigine dair de bir bilgim yok... benim aldigimin kutusunda garantinin sadece honk kong da gecerli oldugu yazılıydı.. yani buradaki temsilcilerin insafına kalmıs durumdayım 8 ay boyunca...

ama servis ticari bir hizmettir, tabiiki parayla servis verirler...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.