Şimdi Ara

Yeni Creative Zen Vision M (30 GB) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.218
Cevap
0
Favori
275.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu durumda avrupa da 330 dolar olmamalı Melik cunku amerika ve uzakdogu dada 330 dolar..
    ya da istisnai bi durum var..

EDİT:pardon zaten dolar yazmamışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu -- 3 Şubat 2006 18:48:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

bu durumda avrupa da 330 dolar olmamalı Melik cunku amerika ve uzakdogu dada 330 dolar..
    ya da istisnai bi durum var..

330 dolar yazmıyor...330 Euro yazıyor...O'da tr'de 700 gibi bir fiyat olur...Çünkü tr'de ürünler avrupa fiyatından 5-10 euro fazla oluyor + %25'de vergilerin toplamı oluyor...

NOT:Edit yapmadan önce yazmaya başladığım için editini göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 3 Şubat 2006 18:53:51 >
  • Sorunu tamamne doğru anladın turuncu teşekkür ederim
  • bu arada tv ye baglamayı denedin mi? eger video kablosu almadıysan dikkat et, her kablo uymuyo kaliteli bişey alman lazım... ep center (cevahirden) hama aldım, 12 ytl idi galiba...

yani klavuzda yazdığı gibi orijinal kabloyla izleme yapmak zorunda değilsin ama dandik kablolar da uymuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu -- 4 Şubat 2006 0:53:13 >
  • bu mesaj tabiiki oncelikle batuak'a gidiyor, cunku o turkiyedeki az sayıda sanslı vm kullanıcısından biri...

daha once bana albumart konusanda bi soru sormustun ve ben de sana bir albumart programı tavsiye etmistim. bu programı sana albumart yuklemek icin henüz media explorerı kullanmadıgım zamanlarda önermiştim

şimdi albumart yuklemenin en basit halini yazıyorum(bu sefer kendim de denedim) bu yolla 3. parti bi programa da ihtiyacın kalmıyor. ayrıca resimlerin photos klasorunde fazladan da yer işgal etmiyor. hatta kendin istersen microsoft paint kullanarak albumart oluşturabiliyorsun.

gelelim sürükle bırak temelli dunyanın en basit albumart oluşturma tekniğine:

media exploreri aç,
    browse media/music/ istedigin albumun klasorune cift tıkla/ acilan pencerede herhangi bos bir alana sag tıkla/view seceneğinden album sekmesini tıkla/ust tarafta resim surukleyip bırakabilecegin bir album art alanı göreceksin/ google a gir/ grafiklerden hangi sanatcıyı istersen onu arat/ cıkan sonuca göre istedigin resmi kopyala ve masaustune yapıştır(buralar artık işin hikaye kısmı)/ masaüstünden o boş klasöre sadece resmi sürükleyip bırak....

ve işte albumart ı olan şahane bir müzik klasörün var...

üstelik yabancı art programlarında bulamıyacağın MFÖ ya da barış manco gibi türk sanatçıları da google dan rahatlıkla bulabilirsin... hatta best of albümleinr için paintte kendin bile resimler cizebilirsin... kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu -- 5 Şubat 2006 13:31:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Melik

2007 sanırım...

neye dayanarak sölüyon 2007de geleceğini, yoksa bu ürünler özel olarak marsta üretilip ordan mı gelecek? :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scaleo

quote:

Orjinalden alıntı: Melik

2007 sanırım...

neye dayanarak sölüyon 2007de geleceğini, yoksa bu ürünler özel olarak marsta üretilip ordan mı gelecek? :)

creative'in ürünleri tr'ye geç geliyor...O bakımdan....
  • stuff'da 2006 ilk çeyrek yazmışlar. valla ben onların yalancısıyım. gerçi onlarda zaten yalan yanlış yazıyolar..
    ama koca koca yazmışlar 2006 ilk çeyrek diye... bekleyip göreceğiz.
  • arkadaşlar ben bu ürünü en kısa zamand aalmak istiyorum bana birisi mail tabilrse sevinirim kim getirirse getirsin

ama önce sunu aciklim bildiğim kadarıyla ipopd da fm radyo yok .
    ben ne zamandır 20 gb kapasite + ses kayır + fm + mp3player özellikli bir ürün arıyordum oda nşihayet fazlasıyla creative vison m de mevcut. şşimdi bu ürübü bana ulaştırabilecek birisi varsa şubat sonuna kadar koruma kılıfı vs. herşeyi içindede olacak yani kutusundan hiç açuılmamış bir şekilde istanbulda hemen ödemesini yapabilrim

bana ulaşmak için: wanted_175@hotmail.com
    mesajlarınızı bekliyorum
  • zaten TR ye gelse bile 700 YTL den aşşağı satılcağını sanmam, hep bu Creative ürünleri pahalı oluyor, benim yurt dışında kuzen var, erken gelirse ona aldırmayı düşnüyorum, yaklaşık fiyatı orda 560 YTL civarı
  • resimler özellikle harika..
  • iyide eben bu ürünü almak istiyorum ama martdan önc egelemz diyolar naapıcam yaa

bence ipoda 10 basar... yokmu bana bu ürünü getirebilecek birisi....:(((
  • Tavsiyen için sağol turuncu ama ben zaten bundan önce gönderdiğin programdan album artlarımın yarısından fazlasını resimli yaptım.Bu programı da daha sonra kullanırım.

Sana iki yeni sorum var:

1)Bu aldığın A/V kablosunun markasını yazabilir misin?

2)Bu programın olabileceğini pek sanmıyorum ama eğer böyle bir program varsa zen vision:m ipod video'ya fark atar.Ben sahip olduğum VCD'lerin formatını değiştirip zen vision:m de izlemek istiyorum.Böyle bir programın olup olmadığını biliyor musun?Belki media source organizerdaki kaydetme tuşu işime yarayabilir ama tam olarak bilemiyorum.

Cevapların için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuak29

Tavsiyen için sağol turuncu ama ben zaten bundan önce gönderdiğin programdan album artlarımın yarısından fazlasını resimli yaptım.Bu programı da daha sonra kullanırım.

Sana iki yeni sorum var:

1)Bu aldığın A/V kablosunun markasını yazabilir misin?

2)Bu programın olabileceğini pek sanmıyorum ama eğer böyle bir program varsa zen vision:m ipod video'ya fark atar.Ben sahip olduğum VCD'lerin formatını değiştirip zen vision:m de izlemek istiyorum.Böyle bir programın olup olmadığını biliyor musun?Belki media source organizerdaki kaydetme tuşu işime yarayabilir ama tam olarak bilemiyorum.

Cevapların için şimdiden teşekkürler.

converter programları var.....*.dat'ı uygun formata çevirip zen vision m'e veya ipod video'ya atıp tv'de seyredebilirsin....Ama çevirirken 320*240 yaparsan tv'de görüntü dağılır çünkü tvlerin çoğu 640*480 boyutunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 8 Şubat 2006 15:30:47 >

• Bu converter programlarından birinin linkini koyabilir misin shady_tr ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuak29

Bu converter programlarından birinin linkini koyabilir misin shady_tr ?

kural dışı olduğundan yapamıyorum dostum zaten önceden koymuştum bir topiği direk topic silindi ben ceza almaktan son anda kurtuldum....
  • ...............................::::::::::ACİL!!!ACİL!!!::::::::::::.....................................................
    Turuncu çok acil bir sorunum var!!!!!
    Aletimi USByle bağladığımda aletin üstünde docked yazmıyor ve bilgisayarda "Aygıtı tanımıyor" yazıyor. Sence ne yapmalıyım turuncu?Aletin içinde baya video ve audio yüklemiştim usbyi çıkarıp on dakika sonra tekrar taktığımda olanlar oldu.Aletin halbuki hiçbir sorunu yok.Herşeyi rahat rahat çalışıyor.Bir anda bu oldu ve şu anda ne yapıcağımı bilemiyorum.Tabi aleti tekrar çalıştırmak için reset yapmam gerekiyor.Yapınca da her zaman rebuilding yapmıyor.Lütfen yardım et!!!!! İnşallah aletim yarın denediğimde çalışır.

İnternetten indirdiğim aletteki videoları silsem veya format atsam alet düzelir mi acaba?Belki videoların içinde virüs vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 8 Şubat 2006 22:55:08 >
  • sakin ol batuak, oncelikle panik yapma...
    her turlu yazılımsal sorunun baslangıcı budur, panikatak halinde etrafa saldırmamalısın!

gelelim sorununa; oncelikle durum hala devam ediyorsa v:m deki avi uzantılı dosyaları sil ve sonra tekrar dene. eger yine olmazsa vm e format atman gerekebilir...

format atmak için v m yazılımlarını unistall et ve bastan yukle.. yine vm i tanıtamazsan tekrar msj at.... yeni bişeyler bakalım..

unutma sakin olmalısın... hep sakin..
  • Turuncu çözümlerin için çok sağol.Ben aleti bugün taktım ve bugün aletin üstünde "docked" yazıyo ve gerçekten bilgisayara bağlandı.Şu anda çok mutluyum.Sana yinede öğütlerin için çok sağol.Demekki o gün bilgisayarda sorun olmuş.(Biraz fazla video yüklemiştim.Ondan dolayı olabilir.)
    Yaşasın Zen Vision:M'im çalışıyor!!!!!!

Not:Sakin olarak bunu başardım.Öğütlerin için de çok sağol
  • Bu arada bu sorularıma cevap verebilirsen sevinirim turuncu:

1)Zen Vision:M için aldığın A/V kablosunun markası ne?

2)VCD ve DVD convert edebilen programlardan birini biliyorsan e-mailime linkini gönderebilirsen sevinirim.
    E-Mailim:batuak29@gmail.com

Not:Foruma link koymak yasakmış da o yüzden Kaynak:shady_tr
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.