Şimdi Ara

Yeni Creative Zen Vision M (30 GB) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.218
Cevap
0
Favori
275.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TOLA

arkadaşlar bugün creative i aradım tr piyasasına ne zaman çıkar ve ne kadar olur diye,nisan başında tr piyasalarında olucakmış.fiyatıda zen vision civarlarında olucakmış yani 685 $ + KDV.dışardan getirtmek farz oluyor bu durumda.ama işte garanti sorunu var

yaw birisi acip su multimedya ya uluslararası garanti isini sorsun... biraz da siz ugrasin arkadaslar, hep devletten beklemeyin :)

olur olur, sanmam ama belki de adamlar 1 seneye kadar bakıyoruz falan derler...
  • turuncu ben sordum uluslararası garanti olayını adamlar bu konuda bi güvence veremiyoruz ama bizden alınan ürünlerde getirin arkadaşlar gereken ilgiyi gösterirler dedi ama pek tatmin edici olduğunu söyleyemem.
  • creative bi ara bi mail atip garanti hakkında ki sikayetlerimizi gani gani iletirim.. emin olun ilgilenirler... o zamana kadar aleti darbelerden koruyalım... aksi halde bozulmasi zaten zor...
  • arkadaşlar zen vision:M i yurtdışından getirebileceğim güvenli bi site varmı acaba?
  • arkadaslar bugun creative zen vision yurtdisinda stoklara girdi ve siparis verdirdim satin alcagim adamdan 1 saat sonra stok disi olmutu tum sitelerde:) bide gaza gelip yaninda um 1 kulaklik aldim cuma elimde olcak insallah:);)

turuncu su tv icin olan kablonun tam adi ndir cevahirden bakiyim bende :)
  • abi saka mı yapiyorsunuz,
    allah alllah işte linki tekrar veriyorum
    http://www.estore.com.tr//product.asp?sku=EK03112&dept%5Fid=43000000&bid=&mscssid=5180BQDXHFPM9MEF1P3S2H74LNFQ3QM2

bunun adı ne bilmiyorum ama genelde video kamerayi tv ye baglamak icin kullanılıyor. markası hama. benzerlerini teknosada da gordum ama calışırlar mı bilemem..
  • Bunu sanırım daha önce konuştunuz ama bir de ben dile getireyim dedim..Şarkıları farklı klasörlerde gruplandırark zmv nin içine attım,Daha önce kullandığım muvo tx fm de böyle yaptığımda istadiğiniz klasörü seçerek sadece onun içindeki şarkıları dinleyebliyordunuz.Ama zmv nin mp3 bölümünde böyle bir özellik yok.Tüm şarkıları artist,tür,albüm vb. şekillerde kendine göre gruplandırıyor ve yüklediğiniz şarkılar karmakarışık bir halde karşınız çıkıyor.Yani mp3 ü (tag deniyor galiba) yüklemedn önce bir güzel editlemeniz gerekiyor.Bu da gerçekten zor bir iş olsa gerek.Ama yine zmv nin video bölümünde yüklediğiniz videoları klasörler şeklinde gruplandırğınızda bu karmaşa olmuyor,İstediğiniz klasörün içine girip istediğiniz klibi çok rahat bulabiliyorsunuz.Bu özelliği mp3 çalar içinde uygulayamazlar mı?Emin olun çok işe yara,Yoksa var da benim mi haberim var,Ama her yerini karıştırdım bulamadım.
    Bunun dışında güneş olduğu zaman ekranda oynayan videoyu görmek baya bir zor oluyor,

Turuncu touchpad kullanmak konusunda gerçekten acemilik çekiyorum,peşpeşe istemeden dokunuyorum,gerçeketn bu kilitlenmeye sebep olmuş olabilir.Ama arasıra menülerde dolaşırken bastıktan belli bir süre sonra yanıt veriyor.Dolayısıyla bir anda çok defa basmış gibi oluyorsunuz.Bu hdd li bir cihaz için normaldir heralde.
    Birde kulaklığı pek hoşuma gitmedi.(verdiği ses çok iyi ondan bahsetmiyorum.)
    Oraya kürdan sokmam ben abi:)kıyamam,orda kalır falan:)Yardımlarınız için çok teşekkürler....

• musik listelemesinde klasor secenegi yok onun yerine tag lere gore duzuenlemek gerekiyor ki yuksek kapasiteli cihazlarda boylesi bana daha uygun geliyor.. ama klasorleme isini vision m in icinde (ya da disinda da yapabilirsin) playlistler olusturarak da halledebilirsin.. istedigin playliste istedigin sarkiyi koyarsin...

ekrandan gunesli gunler de tabii ki cok yuksek performans alamazsın... ama bu videolarının kalitesiyle de ilgili cunku zvm ekranı daha parlak olsa bu sefer de pil sorunu cikardi bence..

bir de firmware leri amerika versiyonu yuklemeye calisin... bi fark olur mu bilmiyorum sadece olabilir diye uyarayım dedim...
  • ayrica touchpad e alisacaksan merak etme, kısa bir sure sonra f1 surucusu gibi olursum ama acemilik donemlerinde ozellikle video klasorlerinde dolasirken dikkat et... en sık oralarda kilitlenme yasarsin...
    eger touchpad sana gore cok hassassa ayarlayabilirsin... 3 kademeli bir ayar secenegi var...
  • Arkadaşlar, sahibinden.com da sıfır creative zen vision M 650 YTL ye satılıyor. Hem de istediginiz rengi getiriyolar.
  • Turuncu kardeş
    aşağıda amerika versiyonunu yüklemeye çalışın demişsin.Aşağıdaki şu adreste en altta downloads firmware kısmında zmv için "For European Players Only" diye bir ibare var.Niye bu şekilde ayrım yapılmı.Oysaki ikise zmv için hazırlanmış firmware ler.Dil seçenekleri açısından mı acaba?Yoksa başka bir durum mu var?
    http://www.zencast.com/downloads/firmware.asp

Bir de www.zencast.com bu adresi inceleyin,Burdan indirdiğiniz software ile sitedeki vieoları yada ses dosyalarını zmv nize aktarabiliyorsunuz.Belki ilginizi çeker.

quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

musik listelemesinde klasor secenegi yok onun yerine tag lere gore duzuenlemek gerekiyor ki yuksek kapasiteli cihazlarda boylesi bana daha uygun geliyor.. ama klasorleme isini vision m in icinde (ya da disinda da yapabilirsin) playlistler olusturarak da halledebilirsin.. istedigin playliste istedigin sarkiyi koyarsin...

ekrandan gunesli gunler de tabii ki cok yuksek performans alamazsın... ama bu videolarının kalitesiyle de ilgili cunku zvm ekranı daha parlak olsa bu sefer de pil sorunu cikardi bence..

bir de firmware leri amerika versiyonu yuklemeye calisin... bi fark olur mu bilmiyorum sadece olabilir diye uyarayım dedim...

• evet cast (kisisel yayıncılık) diye cevireyim kendimce, yurtdisinda cok yaygın ama ben henuz o olaya kaptırmadım kendimi.. ama ilginc seyler cikabiliyor amaca yonelik kullanılırsa... aslında biraz internet gibi... ama daha fazla gelismesi lazim bence...

bahsettigin sitedeki uyari ise dilden ziyade ses sınarlaması icin.. avrupa da bu tarz cihazların sesleri kulak saglıgı acisindan sinirlandiriliyor... ama uzakdogu ya da amerika da boyle bisey yok... yeni firmware i creative in kendi sitesinden indirirken ulke seceneklerinde turkiyenin de bulundugu avrupa kıtası yerine, amerika kıtasından -us- secenegini secerseniz herhangi bir ses kısıtlamasıyla karsilasmazsiniz. bildigim kadarıyla yeni firmware eger avrupa tipiyse sonunda bir -e- harfi bulunuyor.. eger bu europa nın -e- si firmware no' nun sonunda yoksa herhangi bir kısıtlamaya da ugramazsınız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOLA

arkadaşlar bugün creative i aradım tr piyasasına ne zaman çıkar ve ne kadar olur diye,nisan başında tr piyasalarında olucakmış.fiyatıda zen vision civarlarında olucakmış yani 685 $ + KDV.dışardan getirtmek farz oluyor bu durumda.ama işte garanti sorunu var

bu verdikleri fiyat Zen Vision fiyatı olmasın, millet salak mı ne diye gitsin M'i alsın, aynı fiyata daha geniş akranlısını alırım daha iyi...bence fiyat hala belirlenmedi ve fiyatı da sallıyorlar
  • fiyat vision dan biraz dahaucuz olacaktır ... yurtdışı fiyatlarda iki ürün arasında asagı yukarı 100 dolar oynuyor.. ama kesinlikle vision m i tavsiye ederim.. mobilite ve saglam yazılım olarak... ha diyorsanız ki geniş ekran o zaman vision....
  • Benim vision m bir kere daha kilitlendi bilginize:)reset atmam gerekti tekrar düzeldi,Kilitlenme ikinci kez oluyor..Donanımda bir problem yoktur öyle değil mi?alalı bir hafta oldu.teşekkürler
  • harddiskli aletler de kilitlenme normaldir... özellikle yeni kullanıcılar sık karsılasirlar.. aletin dilinden anlamak biraz zaman alabilir....bu süre icinde bilhassa video klasörlernde dolasirlen ard arda komutlar vermemeye calisin.. zen vision m in cok hızlı calısan bir yazılımı var.. normalde yuksek kapasiteli cihazların en buyuk sorunudur, içlerindeki veri arttıkça komutlara gec tepki verirler.. ya da sarkı gecisleri yavaslar... bu sorunların hiç biri zvm de mevcut degil... oldukca seri bir cihaz :) o yuzden kullanıcılara düşen sadece ilk başlarda daha özenli kullanmaya calışmak...

naneci, zaten eger bir sorun olsaydı 1 hafta içinde 2 degil 22 kere kilitlenmesi gerekirdi... işte o zaman şüphelenebilirdin.. içinde hareketli parca bulunan her mp3 player da bu durum vardır... reset deligi o yuzden bulunuyor zaten :)
  • Turuncu çok teşekkürederim içim rahatladı vallahi.:)Bunun dışında hiç bir problem yaşamadım.Çok memnunum.Verdiği ses çok iyi,dinlediğim şarkılarda daha önce duyamadığım yada az duyduğum sesleri ortaya çıkarıyor,
    Dün akşam içine 3 gb lık foto yükledim,sonrasında açtığımda kilitlenme oldu.İlkinde ise video yükledikten sonra olmuştu.Biraz fazla yükleme kilitlenmeye sebep olmuş olabilir.Neyse inşallah daha çooook video ve resimler yükleyeceğim,bakalım nasıl gidecek.
    Birde şu alet dışarı ses verseydi:)Teşekkürederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: naneci

Turuncu çok teşekkürederim içim rahatladı vallahi.:)Bunun dışında hiç bir problem yaşamadım.Çok memnunum.Verdiği ses çok iyi,dinlediğim şarkılarda daha önce duyamadığım yada az duyduğum sesleri ortaya çıkarıyor,
    Dün akşam içine 3 gb lık foto yükledim,sonrasında açtığımda kilitlenme oldu.İlkinde ise video yükledikten sonra olmuştu.Biraz fazla yükleme kilitlenmeye sebep olmuş olabilir.Neyse inşallah daha çooook video ve resimler yükleyeceğim,bakalım nasıl gidecek.
    Birde şu alet dışarı ses verseydi:)Teşekkürederim

yuklemeyi hangi programı kullanarak yapıyorsun..
  • Creative in cd sinden çıkan kendi programı var(şu an adı aklıma gelmiyor,evde de değilim),onda browse bölümü açtıktan sonra örnğ. videoları sürükle bırak yöntemi ile player içindeki video klasörüne kopyalıyorum.Aynı şekilde diğerleri...
    Bu arada touchpad a dokununca klik diye bir ses çıkıyor,Oradan dışarıya ses vermesi mümkün değil mi?
  • keşke verse... ama iyi fikir hic aklıma gelmemişti :)
    bir de bilgisayarında quicktime 7 ya da üstü serisi varsa kaldırmanı oneririm. senkronizasyon problemlerine sebep olabiliyor... uyum cözümleri var ama ugrasmaya degmez...
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.