Şimdi Ara

Yeni Creative Zen Vision M (30 GB) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.218
Cevap
0
Favori
275.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aletle ilgili benim de hiçbir sorunum olmadı.İnşallah da ilerki zamanlarda olmaz.Garantiside burada işlemiyor diye biliyorum ama faturasını her koşula karşıda saklıyorum.İnternetten de register edeceğim.

Bu arada turuncu sana bir sorum var:

-Dün cevahir'e gidip ep center'dan o kabloyu aradım ama kalmadığını söylediler.Sen yinede bu kablonun kaç girişli ve kaç çıkışlı olduğunu ve kalınlığının ne kadar olduğunu söylersen sevinirim.

Not:Bu arada bu forumun 4. sayfasınıda açmış olduk.Herkese hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 27 Şubat 2006; 17:38:53 >
  • bir ucu sari, beyaz ve kirmizi(tv ye giris) 3lü jack, diger ucu bildigin kulaklik jackı... (yani 3 RCA- jack)

ama kulaklık jackinin ucu 4 pinli olacak... teknosalarda da bu tarz bi kablo (omurplaza teknosa) gormustum... ama markasi farkliydi. bunlar video kamera yı tv ye baglamak icin kullaniliyor... alacagin zaman denemek istedigini soyle... ben ep de öyle yaptim... aninda kutuyu acip oradaki tvlerden birine bagladilar...

tabii teknosa da yaparlar mi bilemem..
    http://www.aztekteknoloji.com/default.asp temsilcisi...
    iletisim de kurabilirsin yardimci olurlar..

hatta al buyur:http://www.estore.com.tr//product.asp?sku=EK03112&dept%5Fid=43000000&bid=&mscssid=5180BQDXHFPM9MEF1P3S2H74LNFQ3QM2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu -- 27 Şubat 2006; 19:02:55 >

• çok sağol en kısa sürede gidp alıcam.
  • Merhabalar. Arkadaşlar, bende bir mp3 çalar almayı düşünüyorum. Aslında 5gb lik normal bir alet alacaktım ama videolular çıkınca creativenin zen vision:m'ini almaya karar verdim. Tabiki videosu için. Ama başımı kemiren bir sorunum var, uzun zamandır bir sürü forum sitesi dolaştım ama kimse yardımcı olamadı, ama burda o makinayı kullanana kardeşlerim var:) onlar kullandıklarına göre kesin bilirler. Neyse, sözü fazla uzatmayayım, benim şuana kadar kullandığım videoların bir çoğu wmv, özellikle olmazsa olmaz dediğim videolarım.. vision:Mlerde wmv çalıyor ama, ürün özellikleri kısmında wmv(9) ve divx 4ve 5 oynatabilir yazıyor. Bu beni çok korkuttu, ya makina videoları çalma konusunda sorun çıkarırsa, sonra videoların formatını değiştirmekle uğraşmak istemiyorum, açıkçası nasıl yapacağımıda bilmiyorum, bu yüzden sizlere sormak istiyorum, acaba wmv ile wmv 9 arasında bir fark varmı. Yani ikisi ayrı formatlarmı? yoksa o makina mwvleride çalabilirmi(hani mp3 şalarlar mp4 çalamıyor ya onun gibi) Birde, diyelimki herhangi bir videonun formatını değiştirmeye karar verdim, programlarla filan uğraşmak istemiyorsam, bilgisayarcılarda parayla değiştirtebilirmiyim? (bu soruya evet derseniz bir karar daha vermiş olacağım; parayla saadet oluyormuş:) Son olarakta Şuanda Vision:M’i İstanbulda nerde bulabilirim? Hepinize çok teşekkür ederim:) Hoşçakalın
    NOT: Çok rica edicem, mesela videoların formatını değiştirmem gerekiyorsa "videoları convert yapıcaksın" gibisinden absürd konuşmalarla uğraşmayalım, ben türkçe cevaplar istiyorum.

• emin ol vision m e video atmak konusunda hiç bir sıkıntı cekmeyeceksin... cekersen burdayım... özellikle bahsettiğin dosyalar en kolay transfer edilenler... bana gelince, ben vision m i tamamen bir tesadüF eseri honk kong dan aldım... ayrıca pm in icin: şu anda uzakdoğu da bi arkadasım var ama kendisinden haber alamıyorum :)
  • alt yazı okuyor mu?
  • filmle kombine olam altyazilari tabii ki okuyor.. mpg dosyalari gibi... dvd den riplerken de ona uygun hale getiriyor...
  • turuncu umarım sorularımla seni boğmam ama bir iki şey sormak istiyorum sana.
    ben şu anda zen micro kullanıyorum ve birçok yerde benim de gözlemlediğim bir problemden bahsediliyor, zenler siz kapatsanız bile bir süre hızlı açılsın diye bekleme modunda kalıyor ve pil tüketiyor. bu problem zen vision m'de de var mı?çünkü bu olay beni deli etmeye başladı hiç beklemediğim anlarda şarjım bitiyor.
    bir ikinciside burada mart sonu çıkacağı söylenmiş ama uçuk bi fiyattan çıkarsa dışardan getirtmek adına soruyorum, ebayden singapur'dan sipariş verdiğim taktirde tr'de gümrükte takılma problemini nasıl hallettin. bilgi verebilirsen sevinirim şimdiden sana çok teşekkürler
  • Gene kaliteli bir ürün olduğu belli. Ama bence direk gidip iPod'la kıyaslaması yanlış aleti ilk alanların. Bu konuda iPod'dan iyi markaların olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Be Creative

Gene kaliteli bir ürün olduğu belli. Ama bence direk gidip iPod'la kıyaslaması yanlış aleti ilk alanların. Bu konuda iPod'dan iyi markaların olduğunu düşünüyorum.

bir duzeltme: ilk alanlar ipod la kıyaslamıyor aleti.. (zaten 2 kisi var biri de benim)
    ilk alanlar kıyaslıyanlara yanlış yolda olduklarını gösteriyorlar yalnızca (bu da benim:) )
    ayrıca bunu da creative in artı yonlerinden bahsederek yapıyorlar... yani bi yanlış anama olmuş... neyse cokta onemli değil...
  • quote:

Gene kaliteli bir ürün olduğu belli. Ama bence direk gidip iPod'la kıyaslaması yanlış aleti ilk alanların. Bu konuda iPod'dan iyi markaların olduğunu düşünüyorum.

nedense bu gunlerde oda oldu her yeni cikan mali ipod la kiyaslamak
  • quote:

Orjinalden alıntı: mighty666

turuncu umarım sorularımla seni boğmam ama bir iki şey sormak istiyorum sana.
    ben şu anda zen micro kullanıyorum ve birçok yerde benim de gözlemlediğim bir problemden bahsediliyor, zenler siz kapatsanız bile bir süre hızlı açılsın diye bekleme modunda kalıyor ve pil tüketiyor. bu problem zen vision m'de de var mı?çünkü bu olay beni deli etmeye başladı hiç beklemediğim anlarda şarjım bitiyor.
    bir ikinciside burada mart sonu çıkacağı söylenmiş ama uçuk bi fiyattan çıkarsa dışardan getirtmek adına soruyorum, ebayden singapur'dan sipariş verdiğim taktirde tr'de gümrükte takılma problemini nasıl hallettin. bilgi verebilirsen sevinirim şimdiden sana çok teşekkürler

pil olayı vision m de bahsettiğin gibi değil... ama bence bu durum cokta sinir olunacak bi durum değil.. sanırım ona pulse özelliği deniliyor... eger alet o kadar kısa sürede acılmayıp tum harddiski sıfırdan acıp kapatsa emin ol buna eşdeğer bir pil tüketimi gercekleşecektir... neyse vision m de boyle değil zaten durum.

diğer soruna gelecek olursak ben ebay den almadım.. bana sipariş verdiğim bir kişi getirdi. o yuzden gumruk sorunu cekmedim... ama ebay konusunda forumda bi araştırma yapabilirsin ... detaylı bilgiye sahip olmamakla birlikte taşıma ve ülke değişimi gibi ek ucretler uzerine binecektir... bu ucretleri zaten siparişini tamamlarkaen siteden gorebilirsin...

• turuncu çok teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

quote:

bir duzeltme: ilk alanlar ipod la kıyaslamıyor aleti.. (zaten 2 kisi var biri de benim)
    ilk alanlar kıyaslıyanlara yanlış yolda olduklarını gösteriyorlar yalnızca (bu da benim:) )
    ayrıca bunu da creative in artı yonlerinden bahsederek yapıyorlar... yani bi yanlış anama olmuş... neyse cokta onemli değil...

Yok bu forumdan alanları kastetmedim ;) Dünyada genel olarak böyle oluyor, baksana çekilen fotoğraflara falan. Gerek yok yani insanların böyle yapmasına, biz tahmin ediyoruz zaten kaliteyi "Creative" deyince.

• tamamdır, ben yanlis anlamisim o zaman...
  • Çok teşekkür olsun turuncu abi:)
  • vay be sadece iki kişi!!!
    sadece iki zen vision m kullanıcısıyla 3842 adet okunma orani!
    her hangi bi tv kanalinda olsa rekor reyting olur bu... yakalanamaz öyle kolay kolay.
  • Crutchfield.com 'da coupon code ile 250$ ZVM :D yani 330-340 YTL
  • Zen Vision:M rekora gidiyor..

Yurt dısında, Cowon iAudio X5 ve H320 yerine tercih edilir diye yorumlar var.

Ses kalitesi, ekranı, malzeme kalitesi harikaymıs.. Dıs kabı cizilmez ve parlak polycarbonmus vs vs...

Yani H320 yi degistirsek mi ne?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.