Şimdi Ara

yeni crash test standartları mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ben hep testlerin 50 km hızla yapılmasına başından beridir karşıydım zaten.kardeşim kim trafikte 50 ile seyreder ki.50 ile sağlam kalan araçtan biz ne sonuç çıkaracağız ki?

testler 100 km hızla olmalı
  • owww audiyi mercedes i silkeleyip atmış testler..:)yapsınlar tabi ya hala 50km hızda kalmıslar..bu hızda arabayı kullanan yok..:)güzel bir gelişme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiktuk -- 14 Ağustos 2012; 19:31:08 >
  • Çok güzel video, çamurluk ve kaput gibi kaporta parçalarının nasıl hiç bir işe yaramadan çarşaf gibi katlandığını görüyorsunuz. Çamurluk kaput vs. kalınlığından güvenlik çıkarımı yapanlara izletmek lazım.

Arabanın kaportası arabayı ko-ru-mu-yor. Volvo'daki gibi sizin görmediğiniz iskelet elemanları koruyor.
  • euro ncap önüne gelene 5 yıldız veriyor bencede standartlar değişmeli artık.
  • konuyu açan arkadaş; yeniyi new yapmayı unutmuşsun.
  • Bu ön yandan çarpa testi iyi olmuş, direksiyondaki hava yastığı bazı araçlarda hiç işe yaramıyor, sürücü sola , hava yastığı sağa gidiyor.
  • ne arabalar duman olmuş lexus kadar olmasada s60'ında karizması çizilmiş. bu herhalde pole testi gibi normal teste eklenecek
  • Testten başarılı olan araçların üreticilerine tebrikler.

yeni crash test standartları mı

Önceki mesajlarımda da belirtmeye çalıştığım gibi mümkün olduğunca, elimizden geldiğince, bütçemiz yettiğince yeni nesil araçlar tercih etmeye ve ettirmeye çalışalım.

• listeye göre en sağlamı s60 görünüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Testten başarılı olan araçların üreticilerine tebrikler.

Önceki mesajlarımda da belirtmeye çalıştığım gibi mümkün olduğunca, elimizden geldiğince, bütçemiz yettiğince yeni nesil araçlar tercih etmeye ve ettirmeye çalışalım.

Volvo'dan ölü çıkmamış diyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimKıraslan

ben hep testlerin 50 km hızla yapılmasına başından beridir karşıydım zaten.kardeşim kim trafikte 50 ile seyreder ki.50 ile sağlam kalan araçtan biz ne sonuç çıkaracağız ki?

testler 100 km hızla olmalı

Katılmıyorum kazaların çoğundan önce sürücüler frene basarak otomobili kısmen de olsa yavaşlatıyorlar ayrıca şehir içi bu tip kazaların en çok olduğu yer ve çoğu ülkede şehir içi hız sınırı 50 km/s civarında
  • Önden çarpma testleri 40 mil yani 64 km hızla yapılıypr diye biliyorum..Buda şehir içinde yeterli bir sürat.
  • En saglam honda cikmis acura
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Rahmetlileri araçtan çıkaramadan mı defnetmişler?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Rahmetlileri araçtan çıkaramadan mı defnetmişler?

Bulamamışlar belki...

• acura ve volvo en başarılıları. Kardeşim niye yüksek hızda test yapılmasına karşısınız anlamadım ? Alaman araçları 1. olamadı diye mi ?

Yüksek hızda daha iyi sonuç çıkartan , daha yavaş çarpınca kötü sonuç mu çıkartacak ?

• şimdi bu test kaç km hızla yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

şimdi bu test kaç km hızla yapılıyor?

Yanlış hatırlamıyorsam 40 mil/saat yani 64 km/saat hızla.
  • gariptir volvo haricin hiçbiri yan hava yastığını açmıyor ve, ön konsol çok hasar görüp sağa doğru kayıyor ve ön hava yastığıda bu durumda tam görevini yapamıyor. Büyük açıklar bence bunlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.