Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.988
Cevap
211
Favori
476.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baya şanssızlık olmuş o zaman. Ben de baya sorunyaşadım mesafe yüzünden görünce yazayım istemiştim.

Bakalım yeni cihaz nasıl olacak. Tek kombi paketini kaçtan satacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Keşke Siri desteği olsaydi daha global olurdu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Cosa'nız Hazırlanıyor
    Sayın MURAT...,

Yeni Cosa'ya ilginiz için teşekkür ederiz.

Ön satış kapsamında aldığınız Yeni Cosa'nızı bu ayın son haftası adresinize kargolamak üzere hazırlıyoruz.

Ürününüz kargoya verildikten sonra kargo takip numarasını sizinle ayrıca paylaşacağız.

Cosa ürünlerini siz değerli kullanıcılarımız için geliştirmeye ve yenilemeye her zaman devam edeceğiz.

Değerli öneri ve görüşlerinizi +90850 558 0850 çağrı hattımızdan veya destek@cosa.com.tr mail adresinden bizlerle paylaşabilirsiniz.
  • Tahmin ettiğimiz gibi oda termostatinin pilinin çabuk bitmemesi icin kombi kitine internet alicisi eklenmiş pil ile kullanildiginda termostat in üzerindeki alıcı kullanilamayacakmis.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Cosa'da Sizi Neler Bekliyor?

Cosa artık ekranlı

Yeni Cosa'nızın ekranından mevcut ev sıcaklığını, hedef sıcaklık değerlerinizi modları görebilir, Cosa’nın dokunmatik yüzeyi ile ev sıcaklığınızı internete gerek duymadan termostat üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Yeni Cosa’nızı pil ile kullanabilir*, odadan odaya taşıyabilirsiniz!

Yüksek bağlantı kalitesi

Yenilediğimiz teknolojisi ile Cosa yüksek bağlantı kalitesi sunuyor.
    Cosa Kombi Ünitesi de Cosa Akıllı Oda Termostatı gibi internete bağlanabiliyor!.

Cosa artık daha akıllı

Amazon Alexa entegrasyonu ile Cosa'yı sesli olarak kontrol edebileceksiniz.

Yenilenen mobil uygulamamız ile Cosa deneyiminiz çok daha keyifli hale gelecek!

Yeni Cosa Kombi & Klima Plus Paketi
    Paket İçeriği:

Cosa Akıllı Oda Termostatı

Cosa Kombi Ünitesi

Masa Ayağı

220V Güç Kablosu & Adaptör

Kombi Bağlantı Kablosu

3 AAA Pil

Vida + Dübel, Çift Taraflı Bant

*Cosa Akıllı Oda Termostatı pilli kullanım özelliği için internet bağlantısının Cosa Kombi Ünitesi aracılığı ile yapılması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokhanTR -- 12 Haziran 2018; 10:31:33 >

• Bu söylenilenlerden anlaşıldığı kadarıyla, görünen o ki cosayı yönetmemiz için yine internete gerek duyacağız ve sunucularına bağımlı olacağız.

Yani ev ortamında wifi ile ya da internet olsa bile sadece cihaza bağlanarak yönetim olmayacak gibi...

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamadan internet olmasa cihazlara evden ulaşamayacağız demek istediniz sanırım. Ev içerisinde zaten ekrandan istediğin gibi ayar değişilebilir olur diye düşünüyorum. Mod değişimi ve modların sıcaklık ayarı ev içerisinden yeterli diye düşünüyorum. Programlama sunucudan gerekli olabilir.

Resimleri yakınlaştırınca ünitede bluetooth simgesi gördüm. Yanlış mı gördüm bilmiyorum ama eğer varsa internete hiç gerek olmadan da kullanılabilir cihazlar. Bakalım merakla bekliyoruz.

Önceden internet bağlantısı için ağ geçiti gerekir, pil ile olmaz diye konuşuyorduk. İnternet bağlantısı için 3. bir ünite yerine istasyon ve kombi ünitesinede wifi koymuşlar.

Klima için keşke ayrı ünite yapsalardı. Evde klima ters yerde ve oda içinde ki yaşam alanında ki istasyonun sinyali klimaya ulaşırken ters yerde kalıyordu bende. Klimayı görcek yerde konumlandırınca bu sefer de hızlı sıcaklık değişimine maruz kalıyordu. Neyse ki şimdi pilli olduğundan adaptor fiş arama sıkıntısı ortadan kalktı, eskiye göre bende belki daha iyi olur.

• Evet anlatmak istediğim oydu. Geçen senelerde çoğu kullanıcı sunucu arızası ya da sunucu bakımlarında iletişim kuramamıştı.

Sunucudan bağımsız ip kameralar gibi sadece internet üzerinden kontrol sağlayacak bir seçeneğin de sunulması büyük bir avantaj sağlardı.

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Evde internet yoksa yeni cosa kullanilamazmi peki

• Kullanılır hocam neden kullanılmasın ki? ekranı var, ekrandan istediğin gibi sıcaklık mod değişimi yapıyorsun. Wifi olduğu gibi Bluetooth ta var yeni cosa da. Muhtemelen onunla da kurulum yada uygulama erişimi yaparlar.
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Sorun yok ozaman😆

• Son hafta yaklaştı bakalım cihazlar ne zaman ulaşacak elimize

Muhtemelen önümüzdeki haftaya yetiştiremeyecekler diye düşünüyorum. Keşke sözlerini tutsalar temennim o yönde.
  • nami.sahin N kullanıcısına yanıt
    Hepsini yetistiremeyebilirler belki ama illa gonderimler baslar ve gonderilenler arasinda forum kullanicilari olur.Yeni cosayi onumuzdeki hafta bilemedin sonraki hafta gormus,cozmus,kritigini yapar oluruz gibi.

Müthiş güzel bir haber. Bende Alexa var, şu an Alexa Cosa'yı açıp kapayamıyor ama olsun çok yakında gelir.

Tebrikler Nuvia Enerji büyük iş
  • Alexa bir kullanıcısına " gözlerimi her kapadığımda ölen insanlar görüyorum" demiş. Altıncı his filmini hatırlattı bana.

Siz de "Alexa make cosa cooler" diye söze girerek ortamı daha da soğutabilirsiniz tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 23 Haziran 2018; 1:13:15 >
  • Yeni urunlerin kargolanmasi icin haftanin son gunu bekleniyor sanirim

• audioslave kullanıcısına yanıt
    Temmuz ayinda olur belki.normalde gonderilmesi ve bazi arkadaslarin eline gecmesi gerekmezmiydi.kimseden ses yok

• Türkiye de ne yazıkki çok zor görülüyor sözünde durabilen firma hayır anlam veremediğim ara müşterilerini yetişmedi daha sonra gönderim sağlayacağız de bari, insanı önemse...
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.