Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.988
Cevap
211
Favori
475.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • On sipariş kampanyası yeniden aktif değerlendirmek isteyenlere duyurulur.

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    50 tl fark etmis .299 tl idi

• engindmn E kullanıcısına yanıt
    Eski kullanıcılara hala 299TL
  • Haziranin son haftasi gelecekmis.alexa entegrasyonu ne demek tam olarak bilen varmi

• Alexa cihazın adi, sesli komut alarak, içinde entegre olan elektronik aletlere hukmedebilen bir cihaz yani ışıkları açıp kapatabilen elektronik storlari indirebilen evdeki.müzik sistemine şarkı gönderip caldiran vs vs bir cihaz ayni şekilde evinizde alexa oldugunda sesle termostatinizda modlar arası geçiş yapabilmenizi açıp kapatabilmenizi sağlayacak entegre yerleştirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 25 Mayıs 2018; 22:2:41 >
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Bravo o zaman cosa ya.bunun için extra bir cihaza ihtiyaç varmı peki

• Evet arkadaş söylemiş zaten. Alexa cihazın adı Amazon echo diye araştırırsanız bulabilirsiniz internette.

Yani sesli komuta cevap verebilen bir cihaz. Telefondaki programı Google asistana ya da siriye entegre etselermiş bence daha etkili olurmuş.

• Bana da mesaj geldi 299 diye ama siteye girdiğimde 349 oluyor. Geçersiz kupon hatası verdi.

• Yeni cihaz ile ilgili on satış başladı ama tanıtım video yada inceleme videosu gibi bir şey yok sanki tanıtımı yapılmıyor gibi bende almak istiyorum ama eskisi ile farklılıkları ne bilmiyorum bile

• jonhatendavis J kullanıcısına yanıt
    Ekran,internetsiz de calisabilme,yeni kullanici yazilim.amazon sesli asistan uyumlu sanirim.oda termostadiniz yoksa bu paraya kacirmayin yeni cosayi

• Eski kullanıcılar in gönlünü almaya çalışmışlar

• Cosayi ilk alanlardanim. Bu yeni cosayi nasıl indirimli alabilirim

• narec kullanıcısına yanıt
    Cosa müşteri hizmetlerini arayım yeni cosa almak istediğinizi eski cihaza sahip olduğunuzu indirimden yararlanmak istediğinizi söyleyin size indirim kuponu veriyorlar yeni cihazı alırken indirim kuponunuzu girerek 299 liraya olabiliyorsunuz ama son tarih 31 mayismis

• Eskiyi getir yeniyi götür diye kampanya yapsalar ya olmazmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada mail geldi yeni klima seti 199 TL klima + kombi 349 TL bende klima yok tek kombi satışıda yokmuş saçmalığa bakar mısın almaktan vazgeçtim. Elimde olmayan ürünün termostatını niye alayım. Eskiye devam ederim.

• Bu iş ikinci ele yarar kışa girmeden eski cosaları satışta görürüz. Makul fiyatlar tahminimce şöyle olur;
    ilk çıkan nem ölçersiz 150tl,

ikinci çıkan nem ölçerli ve 3.çıkan sade kombi paketi 200tl

3.çıkan kombi+klima paketli 250tl

Kışa doğru da sıfır ekranlı fiyatı 350-400 arası olur. Ekranlının kombi+klima diye ayırırlarsa 500 den satılır diye düşünüyorum.
  • Cosa çarpması. Bari aynı müşteriye ikisini birden göndermeyin.

• Aldık bakalım, hayırlısı. Deneyip göreceğiz.

• yldrm35 Y kullanıcısına yanıt
    Sanırım kayıtlı üyelere ve sitedeki ön satış 349tl, aktif kullanıcılara da indirim koduyla 299tl. O yüzden ikisi gelmiş diye düşünüyorum. Birde 299tl fiyatı 100 adete tanımlanmış indirim koduyla oldu ve şuan o fiyata yok. Önceki ön siparişten 500 şimdikinden 100 adeti o fiyattan satıp diğerlerini 349tl den sattılar. Tahminimce 700 ü geçmiştir yeni Cosa satışı.

Bugün son gün, 349tl fiyatı kaçırmayın derim. Yeni sezonda 499tl den aşşağı satmazlar.
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    299 TL lik kodlar halen çalışıyorlar. Az önce sipariş verdim ben. Elimdekini de bir ara satarım yada biradere veririm.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.