Şimdi Ara

Yeni Corolla hatchback Türkiye fiyatı açıklandı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
18.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sedan yerli üretim hb ithal o yüzden böyle oluyor.
  • Malum site de 180.000 Tl'lik aracı 194.000 Tl'ye satan var..Birisi de 188 Yazmıştı sahibiydi satmış..194.000 Olan galerici..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 11 Mart 2020; 16:9:8 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Şaşırmadık bu duruma. Çok üzücü.

Test aracı var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Şaşırmadık bu duruma. Çok üzücü.

Test aracı var mı acaba?
    Şu an Test aracı yok malesef..
  • birader o nedir ya . geçen hafta showroom a gidip sordum en yakın nisan 2020 de gelecek dediler corolla sedan için . yeni hatcback hybrid modelini ise inceledim , kapıyı açınca ister şöför mahali ister yolcu olsun aracın içine oturabilmek mümkün değil . sanki clio yada juke un arka kısmına oturur gibi yolcu kabini çok dar basık ve rezalet . araç panel olarak çok sükseli gelişmiş deri direksiyon ve piano black çok havalı ama 1.80 i aşan boylarda çok problem çıkaracağını sanıyorum çok dar bir araç . oturamadım bile araca direk eledim . honda civic den sonra bu bir felaket . hadi honda basık biraz daha uzunlamasına geniş ama bu araca 170 ve üzeri boyu olup da bu kadar para verebilecek enayi varsa bilmem .. sedanı denemedim ama hatcback tam bir felaket . chr da öyle keza . toyota yanlış yapmış . iç tasarım anlamında tam bir kayaya toslamış . kimse almaz bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 12 Mart 2020; 11:36:26 >
  • estimates29 E kullanıcısına yanıt
    Araç avrupada satış olarak çok iyi gidiyor. Şubat ayında ilk 10 model arasına bile girebilir.

İç mekanı da biraz dar ama abartı değil. Zaten gençlere hitap eden, daha dinamik bir araç. Corolla sedan modeli genişlik isteyenler için daha uygun.

C-hr ise arka tarafı çok basık, karanlık ama genişlik olarak herhangi bir sıkıntısı yok. Defalarca bindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

otomobilin mesut abisimi ne dir bu adam çok itici geliyor bana..

car review de mat watson üzerine tanımam..
  • toyota 100 senede geçse arabanın içini adam edemezler.
    marka politikası bu.
    daha iyi yaparsa lexusu nasıl satacak ?

adamlar Türkiyeye özel araba üretemeyeceğine göre..
    toyota o 90 lı yıllardan kalma tv ekranlarını 2020 model arabalarına ekran diye koymaya devam edecek..

düğmelerdeki dandikliğe ekranın üzerideki tuşlara bak..
    casio vari bir saat göremedim arabanın içinde, halbuki önceki kasa corollada vardı.
    ayıp etmişler
  • Çift renk seçeneği Türkiye'de yok sanırım. Sitesinde göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• HB üretim TR mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

HB üretim TR mi ?
    Değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo Saygılar

Rav4,Camry İthal diye biliyorum ,
    HB nerede üretiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Ooo Saygılar

Rav4,Camry İthal diye biliyorum ,
    HB nerede üretiliyor ?
    İngiltere olması lazım.

Bizde chr ve corolla sedan üretiliyor şu an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Ev fiyatına araba sonumuz hayrola

Böyle yorumlar her zaman en çok beğeniyi alır. Primcilik ve boş yapma sosyal medyada olmazsa olmaz arkadaşı eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın, ortamlarda böyle takılmak lazım,ortamın raconu böyle.

Örneğin bu lansman fiyatları açıklandığında burada ciddi açıklamalar yazan bizleri elbette kimse ciddiye almamış, fiyatlar nereye artacak bak Ahmet'e sordum almayacak, Mehmet zaten kesin almam dedi, arabadan anlamayan Hatice bile almayacak fiyatları şakada düşürmek zorundalar bu fiyatlara alanlar yaya kalır diye oldukça bilimsel cevaplar verenler karşısında ezilmiştik. Neyse yine yanıldık yine ortamlara ayak uyduramadık neyse geç kalmış değiliz.

Bu fiyatlara çiftlik alınır çiftlik Yeni Corolla hatchback Türkiye fiyatı açıklandı 

• ilanlarda bile toplasanız 20 tane anca var ilginç bir şekilde satışı yok Tr de

• YuRYTR kullanıcısına yanıt

İyi günler 2020 yılında ülkemize sadece 500 adet gelecek denilmişti ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Böyle yorumlar her zaman en çok beğeniyi alır. Primcilik ve boş yapma sosyal medyada olmazsa olmaz arkadaşı eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın, ortamlarda böyle takılmak lazım,ortamın raconu böyle.

Örneğin bu lansman fiyatları açıklandığında burada ciddi açıklamalar yazan bizleri elbette kimse ciddiye almamış, fiyatlar nereye artacak bak Ahmet'e sordum almayacak, Mehmet zaten kesin almam dedi, arabadan anlamayan Hatice bile almayacak fiyatları şakada düşürmek zorundalar bu fiyatlara alanlar yaya kalır diye oldukça bilimsel cevaplar verenler karşısında ezilmiştik. Neyse yine yanıldık yine ortamlara ayak uyduramadık neyse geç kalmış değiliz.

Bu fiyatlara çiftlik alınır çiftlik  

Alıntıları Göster

cevabınızı yeni gördüm yarı haklılık payınız olmakla birlikte ben kendi adıam tepkimi koydum ve sıfır araç almadım her zaman 3 yaşında 80 bin km yi geçmemiş mutlaka kazasız ( ufak tefek boya olabilir ) araç almayı prensip edinirim ve hiç yanılmadım hem piyasası oturmuş oluyor hem de sıfır fiyatına göre yüzde 20-25 param cebimde kalıyor .

1. aracımı 2011 kasımda aldım 2008 model 75 bin km de honda civic siyah sedan garantisi devam den honda mutluhanda brc tüp taktım 3 yıl keyifle bindim 30 800 e aldım 33 000 bine kocaelinde bir

muhtar amcaya sattım :)

2.aracımı evlilik sonrası 2013 kasımda aldım 2009 75 bin km de style sport era otomatik + lpg aldım 6 yıl keyifle bindim 26 500 e aldım 43 500 e sattım kuryeci yeni evlenecek olan bir arkadaşa

3.aracım 2019 kasım da aldım kia ceed dct premium sw 2016 model 80 bin km de keyifle biniyorum ve bu anlamsız sıfır uçuk fiyat politikasını eleştiryorum. ( 115 bine aldım kia garenta 2. yeni ihaleden ) ev alma durumu çıkmazsa imkanlar ölçüsünde 15 yıl benimle İNŞALLAH

not: her zaman 0 araç alma imkanım vardı ama mantıklı olanı yaptığımı düşünüyoum ....

not: şimdi yazınca dikkatimi çekti honda, hyundai , kia herhalde alman arabasına binmek nasip olmayacak....

yine bir not : imzamda 2017 model kia ceed var 2. yeniden 121 bin TL ye 37 bin km de araç aldım acaba çok mu para verdim diye 129 bin TL ye ilana koydum aynı gece satıldı sonra bir daha ihaleden araç almak zorunda kaldım

sözün özü 0 araç ülkemizde bence mantıksız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanjugunduz -- 26 Eylül 2020; 13:13:34 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.