Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.499
Cevap
18
Favori
128.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@yaramazprens o yüzden Man of Courage'de diver, 3'te(Destination Berlin) thief çok kullanışlıdır

ama spy'ı geliştirmeleri çok güzel olmuş. İşimiz daha zor olmuştu ama mantıklı olmuş biraz. gizmo_x hatırlarsan 1'de ve beyond the c.o.d.'da, tek çeşit kıyafet giyiyorduk ve bunu çamaşır ipinde buluyorduk sadece. Ve onla da haritada isteğimiz gibi koşabiliyorduk. Ve birinin dikkatini sadece bir yöne çekiyorduk. 2'den itibaren, artık koşunca adamlar uyanıyor, ayrıca emir bile verebiliyoruz ve herkesin kıyafetini giyebiliyoruz. Süper

Yahu eski günleri yad edelim be. Benim büyük birader tanıştırdı beni bunla. Ben ufaktım, commandos'un CD'sini almış abim. O oynardı, bende yanında büyük bir keyifle seyrederdim. Görevler filan hatırımda kalmamış ama onun eskiden oynadığını hatırlıyorum. Behind Enemy Lines(ilk oyun) ve Beyond the Call of Duty oynadı o. Heyyt be, ne günlerdi. Şimdi oynamıyor, "ne öyle küçücük adamlar" filan diyor, galiba oynamak içinden gelmiyor. Keşke oynasada izlesem gene

• bu arada, gizmo_x ve tüm spy severlere bir süprizim var

bekleyin...
  • Vee işe spy'cılara güzel bir süpriz

Size alternatif bir imza:

[image]http://img146.imageshack.us/img146/9742/spyimzasvx2.jpg[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_21395213/mpage_1/key_//tm.htm#21395213][color=black][size=1][b]Commandos Fan Klup[/b][/color][/size][/link]

Commandos Serisi [ANA KONU]

Commandos Fan Klup

• eyw hemen deneyelim.

• Man of Courage'yi yükleyince haber ver
  • o ney. hangi commandos?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

o ney. hangi commandos?

Commados 2: Man of Courage
  • ha ok.
  • Beyler elime çok ilginç belgeler geçti

Jerry "Tiny" MCHALE (Green Beret), Sir Francis T. "Duke" WOOLRIDGE (Sniper) ve Whiskey'in karakter biosu elimizde!!

İşte o kağıtlar. Top Secret!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 24 Şubat 2008; 22:48:25 >

• yukarıdaki belgelerde yazanları okuyayım. Gerçekten ilginç ve doğru bilgiler var..

Jerry "Tiny" McHALE, 10 Ekim 1909'da Dublin, İrlanda'da doğmuş. 6 fit 5 inç uzunluğunda ve 220 paund ağırlığında. Şu anki rütbesi: çavuş.

1934-37 yılları arası ingiliz ordusunun boks şampiyonuymuş. 1938'de Bir subaya vurmaktan 14 sene hapis yatmış () 1940'ta da komandoların arasına katılmış.

Vaagso adasında operasyona katılmış, orada kahramanvari aksiyonlarından dolayı çavuş rütbesine ermiş. Müttefik hatta geçmeden önce, ünitesinden bağımsız ve silahsız, bir yeraltı sığnağı ve 16 düşman askeri halletmiş.

Tmimi hava alanına saldırıda da bulunmuş. Düşman ateşinin altında havaalanının bir gözcü kulesine bir süngüyle saldırdığı için servis madalyası almış burada. Bir kolundan hafif bir yara almış. Yoldaşları ona yardıma gelmeden evvel 15 düşman askeri halletmiş.

Çok sert bir karakter.
    Ciddi disiplin sorunları var.
    Girişken ve bağımsız. Çarpışma sırasındaki davranışları dişe dokunur.
    Yakın dövüşte ve el silahlarında tecrübeli.

devamı gelecek. E o kadar çevir çevir, yoruldum

• adamlari aciga aldik.

ama beni kimse alamadi :d spy yim ondan dir.

Ben comandos 2 yi yukleyemiom 2Cd bozuk.

ama indirebilirim.

peki nie commandos 3 u multi oynamiorus.
  • quote:

adamlari aciga aldik.

ama beni kimse alamadi :d spy yim ondan dir.

Ben comandos 2 yi yukleyemiom 2Cd bozuk.

ama indirebilirim.

peki nie commandos 3 u multi oynamiorus.

çünki o bende yokk

CD'sini bulabilirsem yüklerim. Ama (bence) commandos 2 daha zevkli olacak gibi geliyor
  • CD'sini bulamıyorum onun yahu

yüklemiştim onu halbuki. Nereden yüklemiştim onu yahu ben?!?

man of courage oynayacağız anlaşılan Veyahut behind enemy lines'ta oynayabiliriz. O var bende..
  • Beni de eklermisin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaLVaDo

Beni de eklermisin ?

hoşgeldin ekliyorum

favorin spy mı?
  • benide ekle dostum favorim spy
  • quote:

Orjinalden alıntı: offtopic

benide ekle dostum favorim spy

hoşgeldin ekliyorum
  • spy a dokunmayin !

ben netten indirecem o CD yi yuklicem commandos 2 yi.
  • quote:

spy a dokunmayin !

ben netten indirecem o CD yi yuklicem commandos 2 yi.

yarın oynarız artık
  • yaz beni yaz.. zeka oyunudur bu oyun.. pc oyunlarını çocuklar için sanan büyüklerime verebileceğim yegane cvp bu oyundur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.