Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.499
Cevap
18
Favori
128.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

İnsanın eli gitmez be böyle oyuna yamuk yapılır mı ne kadar kasarsa o kadar inat ederim,

commandos 1 in ilk bölümü vardı hanı botun içinde bi ada gib bi yerde nazi üssü vardı o bölümü ilk oynadığımda haftalarımı vermiştim geçmek için hatta hiç unutmam iş yerinde krokisini çıkartıp, haritada devriye atan askerlerin binaların subayların nerde olduğunun resimlerini çizip kafa patlatırdım, akşam yemek yemeden oyunun başına oturup planımı uygulamay koyardım, her tutmayışında da saçbaş yolardım

O bölümü hiç geçemedim ben.

Ondan sonraki hayvanat bahçesi bölümünü geçmiştim 2 kere. Ama 1. bölümü geçemedim hiç. Sonunda takılıyordum. Birşeyleri patlatıp kaçmam gerekiyordu. Aslında şimdiki aklımla yapardım, ama o zaman şimdiden daha da çaylaktım. Şimdi oyna oyna insan bir sürü taktik kapıyor ve 1 nazi askeri öldürmek yada bir yeri patlatmak üzerine 2-3 çeşit yol düşünebiliyor.

Yukarıda söylediğim süper birşey. Zaten bir oyunda en çok zevk aldığım şey; lineer(tekdüze) olmaması. Bir görevi yapmanın elli çeşit yolu var kardeşim. İster haritada nazi askeri bırakma, ister onu yap ister bunu yap. Mesela "is paris burning?" bölümünde ben bütün askerleri öldürmedim. Benim yoluma manî olanları temizledim ve görevime konsantre oldum. "Haritada herkesi biçeyim, nası olsa görevi o zaman daha rahat yaparım" demek olmuyor bazen, o zaman insan daha da zorlanıyor. Bazen sadece gereken adamları öldürmek lazım.

Bu oyunun lineer olmadığına bir örnekte 3. versiyondan belli. Green Beretle sniper ve sapper'ı kurtarıyoruz hapisten(geçen bölümde biri bize ihanet edip nazilere düşürdü) sonra spy'ı buluyoruz. Spy bize diyorki; "bize ihanet eden adamı öldüreceğiz. Bunun 3 yolu var; ya sniper güzel bir yere pusu kurup, köstebek çıkıp arabasına binerken vuracak, ya sapper arabasının geçtiği yere bomba yerleştirip güzel bir şenlik yapacak, yada ben nazi kıyafeti giyip ona suikast yapacağım(arkasından iğne batıracak)". Gördüğünüz gibi beyler, oyunun bize sunduğu da, sunmadığı da lineer değil. Yeterki siz saksıları çalıştırın.

• +15000

Action ve gizliliği bu kdar güzel bir şekilde birleştirebilen, bi starateji oyunu daha yoktur bence commandos 2 nin limanda gece görevinde hiç unutmam müthiş bi sessizlik odamın ışıkları kapalı ve ben öylesine konsantre olmuşum ki kapılardan ve camlardan bakıyorum içerdeki nazi askerlerinin sayısına ve yerlerine tam o sırada kardeşim kapıyı açtı, abi çay içiyomusun diye şişşşşşşşt ... sus diye kısık sesle bi hareket çocuğun aklı gitti sanki oyunun içindeymişim gibii çok gülüyorum aklıma geldikçe hey Allahım ya
  • quote:

+15000

Action ve gizliliği bu kdar güzel bir şekilde birleştirebilen, bi starateji oyunu daha yoktur bence commandos 2 nin limanda gece görevinde hiç unutmam müthiş bi sessizlik odamın ışıkları kapalı ve ben öylesine konsantre olmuşum ki kapılardan ve camlardan bakıyorum içerdeki nazi askerlerinin sayısına ve yerlerine tam o sırada kardeşim kapıyı açtı, abi çay içiyomusun diye şişşşşşşşt ... sus diye kısık sesle bi hareket çocuğun aklı gitti sanki oyunun içindeymişim gibii çok gülüyorum aklıma geldikçe hey Allahım ya

Harbidende kop.gif

Fazla kaptırmamak lazım oyuna.

• 2. imza güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:ÖzGüN:.

2. imza güzel olmuş

• Beyler commandos 2'yi bitirdim.

Kısa sürdü, ve tadına varamadım. O yüzden biraz üzücü bir son oldu. Ayrıca son bölümde çok kolaydı. Heralde easy'de oynamamdan kaynaklanıyor. Şimdi hilesiz hurdasız bitirmeye bakacam.

Yalnız o "Target: Burma"'daki etrafta koşuşturan askerlerden nasıl geçecem bilmiyorum. Ayrıca bazı bölümleri tekrar oynamak sıkıcı gelebilir. Bakıcaz artık. Beyond the Call of Duty bulsam onu oynamak istiyorum daha çok. O kayboldu.

Veee, ilk bitirdiğim(hilelide olsa) commandos oyunu oldu. Hadi hayırlısı.

Ama yok abi, ben şu oyunu hilesiz bi gün bitirecem. Kafaya taktım valla. Hiçbir commandos oyununu bitirmeden bırakıyom ne bu böyle?!?

Ve en kolay commandos buydu. Son bölüm ne kadar kolaydı yahu. Ama spy olmasa görürdüm ben.

Taktik yada takıldığınız yer olursa hileye değilde bana başvurabilirsiniz.()

• Commandos'un tadını hilesiz ve bölümleri kendin çözerek çıkarabilirsin!
  • quote:

İnsanın eli gitmez be böyle oyuna yamuk yapılır mı ne kadar kasarsa o kadar inat ederim,

commandos 1 in ilk bölümü vardı hanı botun içinde bi ada gib bi yerde nazi üssü vardı o bölümü ilk oynadığımda haftalarımı vermiştim geçmek için hatta hiç unutmam iş yerinde krokisini çıkartıp, haritada devriye atan askerlerin binaların subayların nerde olduğunun resimlerini çizip kafa patlatırdım, akşam yemek yemeden oyunun başına oturup planımı uygulamay koyardım, her tutmayışında da saçbaş yolardım

Ya arkadaşlar şimdi benim kafam karıştı @Fatality_AN8 dediği bölümü ben commandos 2 de oynamıştım ama burda commandos 1 diyor Fatality_AN8

Yoksa benmi yanlış hatırlıyorum oynadığım oyunu

• quote:

Orjinalden alıntı: _HURMACI_

quote:

Ya arkadaşlar şimdi benim kafam karıştı @Fatality_AN8 dediği bölümü ben commandos 2 de oynamıştım ama burda commandos 1 diyor Fatality_AN8

Yoksa benmi yanlış hatırlıyorum oynadığım oyunu

Bak seri aynen şöyle:

Commandos 1: Behind Enemy Lines
    Commandos 1: Beyond the Call of Duty(fataly bunun 1. bölümünün krokisini çizmiş)
    Commandos 2: Man of Courage(benim oynayıp demin hileyle bitirdiğim)
    Commandos 3: Destination Berlin
    Commandos: Strike Force(bir nevî; commandos 4)

tamam?

• @jansay yardımın için saol Yazdığın İsimleri google a arattım resimlerden görünen oki ben oyunun isimini yanlış hatırlıyorum offfff çok kötü POT kırdım yaa

Commandos 1: Beyond the Call of Duty(fataly bunun 1. bölümünün krokisini çizmiş) İlk bunu arattım oynadığım bölüm buydu vede hile yaptığım gerçi sonraki birkaç bölümdede yapmıştım neyse, aslında bu bölümdeki bütün adamları öldürmüştüm ama bombacının bütün bombalarını bitirdiğim için vede o zaman ingilizceden hiç birşey çakmadığım için ne yapmam gerektiğini bilmiyordum görevim bazı binaları patlatmakmış ama ben onları adamlara harcamıştım herkezi öldürmeme rağmen oyun bitmemişti şimdi çok iyi hatırladım Commandos 1: Beyond the Call of Duty benim oynadığımdı çok özür diliyorum
    Commandos Serisi [ANA KONU]

• @_HURMACI_

Estafurullah nolcak?

O yalnız en zor seridir(bana göre).

Ben onun cd'sini bulur bulmaz başlayacağım inş. Geleceğim yere kadar gelip(hilesiz) man of courage'yi hilesiz bitireceğim. İnşallah tabii.

Hadi o zaman kolay gelsin sana _HURMACI_. Taktik filan istersen verebilirim.

Mesela örnek taktikler; yere sigara paketi at. Düşman görünce onu alıyor ve içmeye başlıyor. Sigaraya doğru giderken arkadan bıçakla adamı. Sigara çok işe yarıyor özellikle toplu askerlerde. Yani naziyi tenhada kıstırıyon.

Sonra, green beret'le yumruk at askere bıçaklayacağına. Bayılsın. Bağla.(sırt çantasındaki kelepçe ile) Sonra onu kullanabilirsin. Sırt çantasındaki kukla şeklindeki olayla. Silah çekiyo senin komando askere. Askerde senin kontrolün altına girip, diğer askerlerin dikkatini çekiyor. Kullan bu özellikleri.

• Valla kardeşim çok saol taktikler için

Kolay gelsin dilekerin için teşekkürler ama CD mi bulabilsem yükleyecem Oynayalığı baya oldu unuttum bir çok şeyi onun yanında CD mide nerde olduğunu unuttum ariyorum hala

Eğer CD mi bulamazsam Commandos 2: Man of Courage almayı düşünüyorum anlattıklarınıza göre bu daha güzel

• quote:

Orjinalden alıntı: _HURMACI_

Valla kardeşim çok saol taktikler için

Kolay gelsin dilekerin için teşekkürler ama CD mi bulabilsem yükleyecem Oynayalığı baya oldu unuttum bir çok şeyi onun yanında CD mide nerde olduğunu unuttum ariyorum hala

Eğer CD mi bulamazsam Commandos 2: Man of Courage almayı düşünüyorum anlattıklarınıza göre bu daha güzel

Valla oynadıklarım arasında en iyisiydi.

Ama biraz kısa. Yani commandos 3'ten daha uzun(galiba) ama behind enemy lines ve beyond the COD ile kıyaslanamaz. 20 bölüm filan var onlarda. 15'e kadar geldim(behind enemy lines'ta) 15'te cehennem gibi hiç geçemiycem galiba onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 13 Mart 2008; 19:08:05 >

• Millet, pyro studios'a bir mail attım.

Yeni commandos oyunu istiyoruz diye bir e-mail attım. Cevap verecekler mi bakalım. Mailin metni budur:

We want a new commandos!!

I want a new commandos version. I'm sure most people want too. But we want a strategy game!

Strike Force is not very good. Commandos 1, 2 and 3 is perfect. You must continue. This game is a legend. Commandos fans want new missions.

Please attantion. Please make a legend commandos game. I'll trust you. This game is must not end with Strike force...

Regards.

Meali:

Yeni bir commandos istiyoruz!!

Yeni bir commandos versiyonu istiyorum. Eminim çoğu insanda istiyordur. Ama biz bir strateji oyunu istiyoruz!

Strike force çok güzel değildi. Commandos 1, 2 ve 3 mükemmeldi. Devam etmelisiniz. Bu oyun bir efsane. Commandos hayranları yeni görevler istiyorlar.

Lütfen dikkat. Lütfen efsane bir commandos oyunu yapın. Size güveniyorum. Bu oyun Strike force ile bitmemeli.

Saygılar.

İnşallah güzel bir oyun ile karşımıza çıkarlar valla. Commandos oyunu süper bir seri.

• aldığım ilk ve harika oyun
    okulda kağıt üstünde bölümü nasıl gececeğimizi tartışırdık
  • quote:

Orjinalden alıntı: bip

aldığım ilk ve harika oyun
    okulda kağıt üstünde bölümü nasıl gececeğimizi tartışırdık

oyunda haritayı açıp kağıdı üstüne koyun ve çizin.
  • _HURMACI_

pm attım sana.
  • multi yapacak var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: selsan

multi yapacak var mı?

ben ben ben

hamachi ağ adı: dhcommandos

şifre: dh4ever

buradan haberleşiriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 14 Mart 2008; 22:19:12 >
  • Şu karlı bölümü oynicaz demi? Green Beret ile Spy'ın olduğu.

Oranın passwordü--> K4TCG

hadi oyniyalım nerdesin?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.