Şimdi Ara

Yeni clio ss li, manuel cam, kampana fren ve muhtesem 70 beygir motor. Sadece 113 bin tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
3
Favori
46.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
204 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonra 2.el premium araçların piyasası neden yükseldi diye yazılıyor? bu dandik plastik kaplı tenekeyi alacağına 1 tane e39 528i bir tane de e46 318i alırsın. 10bin lira da cebinde bakım-onarım kalır. e46 haftaiçi şehiriçi, e39 ile tatilde uzunyol yol yaparsın. hiç değilse arabaya bindim dersin.

kusura bakmayın 120bin lira verip iki büklüm arka koltukta oturmak eziyettir.
  • Kimin için yaşıyoruz. Yönetim için mi?
    İlk fırsatta kaçmak lazım buralardan.
  • Hale bak ya. D sınıfı mondeo alınan paraya şimdi bu teneke zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış görmediysem kapak jant var üzerinde. gerçek alaşım jant gibi duruyor. iyi giydirmişler sacı
  • ikinci el fiyatlarıda bu fiyatlara göre oldukça düşük aldığında memnun kalmazsan eyvah eyvah bu sebeple yavaş satılıyor olabilir araçlar ( dalga geçtim arkadaşlar hemen lince başlamayın kardeşlerim)
  • Araçta direksiyon tasarımı dışında her şey kötüye gitmiş.

Fiyattan hiç bahsetmeye bile gerek yok...
  • caspento kullanıcısına yanıt
    Diğerleri utanıyordur bu fiyata bu donanımı vermeye 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu dandik araç İngilterede ise 14.695 pound. biz hariç her ülkede gayet makul ve mantıklı rakamlarda satılıyor.
  • Yanliz bu araci test eden yutubirlar testlerinde malzeme kalitesinin uctugundan , rafineligin artttigindan , trim sesi gelmediginden falandan filanda anlatip duruyorlardi . Bende dedim heralde bu sefer kaliteli bi clio goruruz . Lakin araclar geldi inceledim sonuc tam bir husran . Rs line eh iste . Hele hele alt donanim dacia dan feci . Yani ne desekki devletmi desek reno mu desek . Renoyuda suclayamiyorum . Su anda en populer donanim ney led far onu koymus iste .

Lan hadi herseyi gectim . Getir su arabayi 1.3 tce 160 hp motorla bari wagcı apacilerden müsteri çal biraz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 14 Şubat 2020; 16:26:55 >
  • Yeni clio ss li, manuel cam, kampana fren ve muhtesem 70 beygir motor. Sadece 113 bin tl

Yeni clio ss li, manuel cam, kampana fren ve muhtesem 70 beygir motor. Sadece 113 bin tl

• Eski cliolarda da mı arka cam manueldi? Çok şaşordım manuel olayına

• insanlar ciddi ciddi kendilerini almanya ile ingiltere ile kıyaslıyor. şaka gibi. burası ortadoğu, yıllardır üst üste seçimini yaptı nasıl bir ülke istediğine karar verdi. yok öyle üretmeden tüketmek. hukuk yok eğitim yok üretim yok gelir dağılımı eşitliği yok bilim yok inovasyon yok. hıyar domates satıp, ülkelerinin kıyılarına tecavüz edip turizm diye satıp sonra cliolara teneke demek yok. hakettiğiniz clio bile değil. toggu bekleyin ona binersiniz. yakında çıkıyormuş zaten. biraz sabır.
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    Babamın bi torosu vardı yıllarca kullandık. Hatta memleketten istanbula bile getirip kullandı. Ama sürekli ufak tefek arızalar çıkıyordu ve babamda kendisi halleşiyordu. Ama en son bi acayip arızası vardı neydi bilmiyorum.. kendisi halledemedi, kime götürdüyse de sat gitsin bununla uğraşmaya değmez derdi. Ama 10 yıldan fazla kullanılmış araba o zamanlar.. neyse bunu alıp sattı birine. O zamanlar expertiz falan yok, kontrol edip alıyorsun, araçtan anlarsan. Sattığı adam aylar sonra geri geldi ve yalvarıyor “ne olur bunu geri al, düşük fiyattan vereyim sana kurtulayım” diye. Bu da böyle bir anımızdır.

• bu ülkedeki beyin tutulması başka bir yerde olamaz. bunu şimdi gidip de alanlar vardır kesin.
  • cenktun34 kullanıcısına yanıt
    Standart saten. Lakin uretilen araclar 3. Sinif ulkelere satilinca koymuyorlar bir cok seyi. Nissanin Hindistan araclarinin airbagi bile yok. Opsiyon. Kabul edelim artik gencler. 5 rakamli maaslar hile kurtarmaz artik. Ki millet asgari ile gevinmeye calisiyor. Tek cozum var. anlayana...

• erAn_ kullanıcısına yanıt
    Megane diye bir donanim yok

• En boş clio bir kriter değil. Tamam fiyat gene yüksek ama donanımlar arasında malzeme kalitesinde büyük farklar oluyor clioda. Eski clioda da böyleydi. İkame araç olarak clio joy verdiler. Clio icon araca sahipken berbat geldi. Sonra arabama dönünce dünya varmış dedim. Clioyu test eden youtuberlara en donanımlı araçlar test ettiriyorlar. Onlarında buna göre yorum yapmaları gayet doğal. Joy test etseler yerin dibine sokacaklarına eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

sonra 2.el premium araçların piyasası neden yükseldi diye yazılıyor? bu dandik plastik kaplı tenekeyi alacağına 1 tane e39 528i bir tane de e46 318i alırsın. 10bin lira da cebinde bakım-onarım kalır. e46 haftaiçi şehiriçi, e39 ile tatilde uzunyol yol yaparsın. hiç değilse arabaya bindim dersin.

kusura bakmayın 120bin lira verip iki büklüm arka koltukta oturmak eziyettir.
    120 bin lira veren ön koltukta oturuyor zaten
  • erAn_ kullanıcısına yanıt
    C sınıfı araç almak isteyenlere satacak.

• Yeni clio ss li, manuel cam, kampana fren ve muhtesem 70 beygir motor. Sadece 113 bin tl
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.