Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT /

279
Cevap
3
Favori
17.599
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT /
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1704 Mesaj
    Konfor olarak Clio eski c4'üme göre daha önde. ama c4'te rahattı kesınlıkle. sonuçta c4 2006 modeldi cok baba araba diyebilirim. Hele uzun yolda yağ gibi gidiyordu cok ist antalya gidip geldim.
    |
    |

• Yarbay
    27797 Mesaj
    Clio 4'u sanki biraz acale piyasaya surduler

Birde tr uretimi beni en cok korkutan olay

Fransa uretimi renolar sanki 1 firt daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2014 Model GOLF 1.4 TSI BMT 122 PS DSG Highline METALİK PASİFİK MAVİ 2016 model Audi a4 2,00 TDI 190 ps QUATTRO desing İbiş beyazı 2019 model peugeot 3008 1.5 dizel 8 ileri 2019 model a4 2.00 TFSI 245 ps QUATTRO desing navarra blue İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Yarbay
    4533 Mesaj
    hocam hayırlı olsun. 1. torpido gözü soğutmalı mı? 2. anahtarla yan aynaları kapatabiliyor muyuz?

bu arada 17' jant alın diyen arkadaşlar için: o jantlar 2013 te gelecek.
    |
    |
    @elcas torpido gözüne tam bakmadım yalan söylemeyim.

Anahtarla degilde camları açarken sol mekanizmada orada yuvarlek tuş var onunla aynaları kapatıyoruz. hemde o tuşla aynaları ayarlayabiliyoruz görüş açımız için yan tarafları
    |
    |

• Yarbay
    8427 Mesaj
    Hayirli olsun cok guzel bir arac,kazasiz belasiz kullanin...Bugun test etme sansimiz oldu,kuzenime dusunuyoruz,0.9 litrelik benzinli modelini test ettik...Motor sesine hayran kaldim ki o motora bu kadar ataklik beklemiyordum dogrusu...Dizel 90 beygirligi cok daha ataktir..Teknik verisi 90 Bg 11.7 ( 0-100 )

Gule gulr kullanin tekrar...

|
    |
    istiyorsunuz ki herkes sizi onaylasın kimse fikrini söylemesin çatlak ses hiç çıkmasın herkes birbirine ağam paşam desin...bu forumu ele geçirmişsiniz ve gruplaşıp azıcık sesi farklı çıkan adama hemen taarruza geçiyorsunuz. bırakın isteyen istediğini hakaret etmedikçe söylesin. ne tuhaf insanlarsınız ya..
    |
    |

|
    |
    |
    |
    Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //
  • Yarbay
    8698 Mesaj
    güzel araç hayırlı olsun. ancak C segmentinden B segmentine geçmeniz biraz ilginç geldi.
    |
    |
    Maşallah

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Kutlu9

Oyle bir hala getirdiler ki millet arka camlar otomatik olunca luks saniyor :D, beyler 20 sene oncede otomatikti arka camlar neyin kafasini yasiyorsunuz, arabada on arka koltuk isitici elektrikli koltuk ayarlama, park sensoru, arka park kamerasi falan varsa ozaman donanima sahiptir. mp3 calara bile donanim full abi diyorsunuz 30.000 TL den asagiya araba satilmiyor artik, ne hale geldik farkinda degilmisiniz? bu arabalar yurt disinda 20.000 TL anca ediyor. devlet sizi ayakta mikiyor siz hala oh 43.500 TL mis gibi araba aldim diye seviniyorsunuz, araba otomatik bile degil...

bizim 93 model toyota coronada 4 cam otomatik
    |
    |
    MAŞALLAH
    |
    |
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 | Sony PS4 PRO| LG 43UH610V 4K HDR |
  • Binbaşı
    1248 Mesaj
    bu araç dışarıdan gösterdiği kadar performanslı mı yahu?
    |
    |
    |
    |
    yeni yeni yollarda görülmeye başlandı. bir bakan dönüp tekrar bakıyor
    |
    |

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları
  • Teğmen
    181 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

denizli'de de bi tane kırmızı görüyorum sürekli. ha bire dolanıyor epey yakışıklı

siyah ve beyaz renkleri de mevcut ama bende görüyorum o kırmızıyı. ben burdayım diyor hakikaten
    |
    |

• Teğmen
    181 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Clio 4'u sanki biraz acale piyasaya surduler

Birde tr uretimi beni en cok korkutan olay

Fransa uretimi renolar sanki 1 firt daha iyi

+1
    |
    |

• Yarbay
    3688 Mesaj
    Öncelikle hayırlı olsun . Son yıllarda çıkan en iyi tasarıma sahip otomobillerden biri bence.Yerli ithal meselesine gelince.
    Önceki Renault modellerinde yerli ithal ayrımı vardı ama üretilen Clio IV lerin neredeyse tamamı ihraç edildiği için böyle bir kalite farkı bence olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fottili -- 16 Aralık 2012; 4:11:52 >
    |
    |

|
    |
    aslında ilk bu model çıktığında fotolatda daha canlı daha kaslı duruyordu ama canlısı o kadar göz doldurmuyor biraz sanki cılız ve daha zayof gözüktü gözüme iç dizayn iyi ama kalite biraz dahga arttırılabilirdi.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.