Şimdi Ara

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT / (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
3
Favori
18.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam hayırlı olsun. 1. torpido gözü soğutmalı mı? 2. anahtarla yan aynaları kapatabiliyor muyuz?

bu arada 17' jant alın diyen arkadaşlar için: o jantlar 2013 te gelecek.
  • @elcas torpido gözüne tam bakmadım yalan söylemeyim.

Anahtarla degilde camları açarken sol mekanizmada orada yuvarlek tuş var onunla aynaları kapatıyoruz. hemde o tuşla aynaları ayarlayabiliyoruz görüş açımız için yan tarafları
  • Hayirli olsun cok guzel bir arac,kazasiz belasiz kullanin...Bugun test etme sansimiz oldu,kuzenime dusunuyoruz,0.9 litrelik benzinli modelini test ettik...Motor sesine hayran kaldim ki o motora bu kadar ataklik beklemiyordum dogrusu...Dizel 90 beygirligi cok daha ataktir..Teknik verisi 90 Bg 11.7 ( 0-100 )

Gule gulr kullanin tekrar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istiyorsunuz ki herkes sizi onaylasın kimse fikrini söylemesin çatlak ses hiç çıkmasın herkes birbirine ağam paşam desin...bu forumu ele geçirmişsiniz ve gruplaşıp azıcık sesi farklı çıkan adama hemen taarruza geçiyorsunuz. bırakın isteyen istediğini hakaret etmedikçe söylesin. ne tuhaf insanlarsınız ya..
  • Cok guzel tercih sinifinin en yakisikli araci, Allah kazasiz belasiz guzel yolculuklar nasip etsin ins,

• Kıliyo ya 45 bin verilirmi naptınız...
  • güzel araç hayırlı olsun. ancak C segmentinden B segmentine geçmeniz biraz ilginç geldi.
  • Hayırlı uğurlu olsun,güzel günlerde kullanın :)
    Maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutlu9

Oyle bir hala getirdiler ki millet arka camlar otomatik olunca luks saniyor :D, beyler 20 sene oncede otomatikti arka camlar neyin kafasini yasiyorsunuz, arabada on arka koltuk isitici elektrikli koltuk ayarlama, park sensoru, arka park kamerasi falan varsa ozaman donanima sahiptir. mp3 calara bile donanim full abi diyorsunuz 30.000 TL den asagiya araba satilmiyor artik, ne hale geldik farkinda degilmisiniz? bu arabalar yurt disinda 20.000 TL anca ediyor. devlet sizi ayakta mikiyor siz hala oh 43.500 TL mis gibi araba aldim diye seviniyorsunuz, araba otomatik bile degil...

bizim 93 model toyota coronada 4 cam otomatik
  • MAŞALLAH
  • bu araç dışarıdan gösterdiği kadar performanslı mı yahu?
  • mükemmel seçim harika bir araç (bence) güle güle kulanın kazasız belasız
  • hayırlı günlerde kazasız belasız inşallah. gerçekten çok güzel araba.
    yeni yeni yollarda görülmeye başlandı. bir bakan dönüp tekrar bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

denizli'de de bi tane kırmızı görüyorum sürekli. ha bire dolanıyor epey yakışıklı

siyah ve beyaz renkleri de mevcut ama bende görüyorum o kırmızıyı. ben burdayım diyor hakikaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Clio 4'u sanki biraz acale piyasaya surduler

Birde tr uretimi beni en cok korkutan olay

Fransa uretimi renolar sanki 1 firt daha iyi

+1
  • Öncelikle hayırlı olsun . Son yıllarda çıkan en iyi tasarıma sahip otomobillerden biri bence.Yerli ithal meselesine gelince.
    Önceki Renault modellerinde yerli ithal ayrımı vardı ama üretilen Clio IV lerin neredeyse tamamı ihraç edildiği için böyle bir kalite farkı bence olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fottili -- 16 Aralık 2012; 4:11:52 >
  • maşallah ii gunlerde insallah. ici iyiymis kim kotu dedi biri kotu demisti forumda..

• aslında ilk bu model çıktığında fotolatda daha canlı daha kaslı duruyordu ama canlısı o kadar göz doldurmuyor biraz sanki cılız ve daha zayof gözüktü gözüme iç dizayn iyi ama kalite biraz dahga arttırılabilirdi.
  • hayırlı olsun.güzel araç.Allah nazarda.kazadan korusun(amin)
  • Dostum hayırlı olsun. Fakat C sınıfı bir aracı önceden test etse idiniz C sınıfı bir araç alırdınız bence. Ha, bu fiyata dizelleri olur muydu orası muamma. Güle güle kullanın.

quote:

Orijinalden alıntı: HondAta

Hayırlı olsun , siyah renk aracı 0 almanın duygusunu iyi bilirim. O ilk aldığınız an sizi büyüler resmen , ama ileride çok söveceksiniz siyah renk aldım diye.

Güle güle kullanın , allah kaza bela vermesin.

Anıl sen miydin o araca kuş pisledi diye araçtan soğuyup sattım diyen? Böyle bir mesaj hatırlıyorum, bende Jetta'yı siyah almıştım ama o kişinin dediği doğru çıktı diyordum. :D

Şimdi arkadaşı korkutmayalım. Siyah araç alınır, ben kirinde değilim, kuş zıçmasın yeterki üstüne :) Bunun içinde kapalı garajlı apartman şart Yeni aracım ya siyah ya beyaz olacak. Şimdiki durum beyaz gösteriyor. Siyahı daha sonraya saklayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 16 Aralık 2012; 5:01:16 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.