Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT /

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
279
Cevap
3
Favori
17.599
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> YENİ CLİO 4 SİYAH RENK ALINDI / BOL BOL SS'LER MEVCUT /
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1704 Mesaj
    Valla arkadaşlar sağolun tek tek yorumları okuyorum. yalnız şöyle birşey var artık devir tasarruf devri. İstesem 1.2 benzinli alır lpg taktırır neredeyse diesel ile ayın kıvama gelirdi ama lpg işini sevmıyorum.

Benim için az yakan, güvenli, donanımı iyi, bu parayı hakedecek araba idi bende aracımı buldum. İnanın tekrar söyledim aracı aldıgım gibi depoyu fulledim. Bayide ki konustugum adam bile ilk başta biraz motor yakar dedi benzini sonra göriceksiniz farkı dedi. Ona rağmen fullledim benzincide 120 km gittim araç banamısın demedi kokluyor resmen.

Ve bir o kadarda seri. Zaten ışıklarda veya herhangi durdugumuzda start stop sistemi sayesinde tasarruf ediyor benzinden o daha güzel. Benim 2006 diesel **** vardı inanın bu okadar az yakmıyordu. aradaki farkı anlıyorum. Onunla 20 tl koyup 1 günde anca gezerdim. Daha bu araçta 120km gitmeme ragmen ibre en tepeden aşşağıya bile inmedi. Alan çevremdeki insanlarda megerse dogru söylüyormuş hiç yakmıyor diye.

Kısacası ben memnunum aracımdan o kadar özelliği beni diğer araçlarla karşılaştırmak istemiyorum. Konforlu, rahat, seri , güvenli, az yakıyor yeter artar bana ne gerek var fazlasına bu paraya aynı özelliklere diger araçlar daha pahalı.

Kaldı ki ben renoyu hiç sevmezdim. hep basit gelirdi ama bu modeliyle kendini aşmış.

• Yarbay
    11173 Mesaj
    hayırlısı olsun, bana kalırsa tek ihtiyaç

böyle sade 1 jant

Orijinalden alıntı: cautiondrunk

Valla arkadaşlar sağolun tek tek yorumları okuyorum. yalnız şöyle birşey var artık devir tasarruf devri. İstesem 1.2 benzinli alır lpg taktırır neredeyse diesel ile ayın kıvama gelirdi ama lpg işini sevmıyorum.

Benim için az yakan, güvenli, donanımı iyi, bu parayı hakedecek araba idi bende aracımı buldum. İnanın tekrar söyledim aracı aldıgım gibi depoyu fulledim. Bayide ki konustugum adam bile ilk başta biraz motor yakar dedi benzini sonra göriceksiniz farkı dedi. Ona rağmen fullledim benzincide 120 km gittim araç banamısın demedi kokluyor resmen.

Ve bir o kadarda seri. Zaten ışıklarda veya herhangi durdugumuzda start stop sistemi sayesinde tasarruf ediyor benzinden o daha güzel. Benim 2006 diesel **** vardı inanın bu okadar az yakmıyordu. aradaki farkı anlıyorum. Onunla 20 tl koyup 1 günde anca gezerdim. Daha bu araçta 120km gitmeme ragmen ibre en tepeden aşşağıya bile inmedi. Alan çevremdeki insanlarda megerse dogru söylüyormuş hiç yakmıyor diye.

Kısacası ben memnunum aracımdan o kadar özelliği beni diğer araçlarla karşılaştırmak istemiyorum. Konforlu, rahat, seri , güvenli, az yakıyor yeter artar bana ne gerek var fazlasına bu paraya aynı özelliklere diger araçlar daha pahalı.

Kaldı ki ben renoyu hiç sevmezdim. hep basit gelirdi ama bu modeliyle kendini aşmış.

senede kaç km yapıyorsun?

senin için az yakması çok önemli yazdıklarından o anlaşılıyor.

peki sen bu arabayı hiç satmayacak mısın? bir önceki sayfada ikinci el karşılaştırması verdim. ve 4 senelik polo clio farkı 4-5 bin tl.

sen aracı satarken clio çok değer kaybedecek bu aşikar.

o değer kaybı 3 bin 4 bin 5 bin kaç paraysa artık onu mazot parası olarak düşün. bu durumda senin clio az yaksa ne yazar ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 16 Aralık 2012; 12:45:13 >
    |
    |

• Binbaşı
    1035 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cautiondrunk
    Daha bu araçta 120km gitmeme ragmen ibre en tepeden aşşağıya bile inmedi. Alan çevremdeki insanlarda megerse dogru söylüyormuş hiç yakmıyor diye.

öncelikle hayırlı olsun...
    fiyatlar yüksek malum ancak araç muadillerine göre aynı paraya daha fazlasını veriyor bu da gerçek...

Araç az yakıyor bu doğru Ancak yakıt ibresinin oynanamamasına fazla bakmayın, yapılan yola göre depodaki yakıtın yaklaşık %15'ini yakmışsınız ancak ibre düşmemiş olabilir.
    Hatta ilerleyen zamanlarda göstergenin her bir çeyrek aralığında aracın bariz farklı mesafeler katettiğini göreceksiniz. (uzun yolda olsanız bile)
    Örneğin benim araçta ilk ve son çeyrekler aradakilere göre daha yavaş düşüyor.
    Depodaki yakıtla gösterge birbirini tutmuyor, ışık yanarken alınan 12 litreye yarım depo gösterirken 24 litre yakıtla doğru ölçüp 3 çeyrek gösteriyor.

Bindiğim neredeyse tüm araçlarda bu böyle nedenini bilmiyorum malesef...
    |
    |

• Yüzbaşı
    482 Mesaj
    hayırlı olsun..görsel ve donanımsal olarak parasını hakeden bir araç bence..yakın fiyata farklı ve benzer donanımda araçlar mevcut olabilir...önemli olan aracını severek kullanmaktır..hayırlı olsun..kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah...
    |
    |
    Sattıgım c4 ctroen ile arasında yakıt konusunda cok fark var. o aracım 158 bin km idi 18 bine verdım. 1.6 diesel olmasına ragmen benzin yetiştiremiyordum. ve çok masraflı bi araçtı c4 ama konfor rahatlık diger konularda cok memnundum. Bi arkadaş haklı olarak satıştaki mevzuyu söylemiş benzin tasarrufu ile ilgli aslında haklı. ama yinede araç üzerinde oldugumuz için yakıta bakıyorum. Allah nasip ederse 3 sene en az binmek niyetindeyim. sonrası Allah kerim
    |
    |

• Yüzbaşı
    661 Mesaj
    Şu vites topuzu yokmu ,
    quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

hayırlısı olsun, bana kalırsa tek ihtiyaç

böyle sade 1 jant

güzel jantmış hakikaten. en kısa zamanda halledicem tek eksik jant zaten
    |
    |

• Yarbay
    2246 Mesaj
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullan...
    Gerçekten donanım özellikleri çok güzel
    |
    |
    Çalışana veriyor Allah
    |
    |

Orijinalden alıntı: onder46

quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

hayırlı olsun aracınız güzel araba artık alınmış araç ancak 46 ya astra j dizel edition alınabiliyor şuan.

arkadasın satın aldıgı clio donanımına karşılık astra cosmo geliyor start stop eklendiginde 65bin tl opelin fiyatı...

birde opelde navigasyon namına bişey yok onuda bedava vermişler...

20bin lira fark var arada 5 bin lira degil...

ayrıca 46bin degil 47binlira liste fiyatı...

clio ya o para verilirmi verilmezmi o tartısılır bir konu ancak 1.3 motor 95hp lik aracın ne kadar vahim oldugunu burada herkes biliyor...

bence c sınıfında dizeli alınmayacak tek araç...
    |
    |

• Yarbay
    6104 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    BERK BEY

hayırlı olsun kazasız belasız kullan araç çok güzelmiş
    |
    |
  • Yarbay
    4037 Mesaj
    Hayırlı olsun, kazasız günlerde keyifle kullanmanızı dilerim.

Temmuz ayında Polo Bluemotion almamış olsam, almayı düşünebileceğim araçların başında gelirdi.

Teybin özelliklerinden memnun musunuz, araç bilgisayarı (yakıt tüketimi vs) değerleri de o ekran da mı çıkıyor..?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ForumcuKolik

Keşke jant tercihinizi başka yapsaydınız kapak gibi duruyor hayırlı olsun bvu arada

Jantları değiştirirseniz süper olur. Çok güzel bir araç. Allah nazarlardan korusun.
    |
    |

bende clio 3 kullanıcsıyım, 1.5 dci 80 hp.

geçen arabaya bakım yaptırırken clio 4 1.5 dci 90 hp ile deneme sürüşü yaptım.

vites geçişleri hoşuma gitmedi arabayı çok sallıyor özellikle 1 den 2'ye geçerken.

hızlanınca arabanın önü oynuyormuş gibi geldi.

ama bu eksilerin yanında

harika bir tasarım ve görünüm

esp'nin standart olması ise muhteşem.

tam bir genç arabası.

kazasız belasız günler diliyorum

tekrar hayırlı olsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: lochness01

hayırlı uğurlu olsun gardaş.

bende clio 3 kullanıcsıyım, 1.5 dci 80 hp.

geçen arabaya bakım yaptırırken clio 4 1.5 dci 90 hp ile deneme sürüşü yaptım.

vites geçişleri hoşuma gitmedi arabayı çok sallıyor özellikle 1 den 2'ye geçerken.

hızlanınca arabanın önü oynuyormuş gibi geldi.

ama bu eksilerin yanında

harika bir tasarım ve görünüm

esp'nin standart olması ise muhteşem.

tam bir genç arabası.

kazasız belasız günler diliyorum

tekrar hayırlı olsun.

hocam sürüş vs bizim araçlardan farkı varmı? test sürüşü istedim ancak halen dönen olmadığı için kullanamadım yeni clio yu...

• Teğmen
    183 Mesaj
    hayırlı olsun kardeş allah kazasız belasız kullandırsın
    |
    |

Benim bayiilere bir sorum var. Hangi yuzle hangi ara araclara bu kadar zam yapabildiniz? nasil bizi alistirdiniz koyunlastirdiniz? tepki metabolizmamizi nasil nasirlastirdiniz? ögretirlerse ilerideki ticaret hayatimda faydali olacagini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.