Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar clio 4 joy paket var bugün bi ustaya sordum izmirde far sensörü ve follow me 500 tl montaj dahil dedi. Sizce iyi mi fiyat başka fiyat soracak yer bulamadım pek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her 120.000 km'de Soğutma sıvısı ve Fren hidroliği değişmeli. @Akustik34

http://www.birlikrenault.com/clio-iv.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 25 Ekim 2021; 20:0:10 >

• frantic035 F kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler hocam inşallah memnun kalacağız gibi :)

• Teşekkür ederim.

@ozzyken

Aynı hataya ben de düşmüştüm. Depo full'ken ilk 200 km gittim ibre oynamamıştı ooooo dedim güzelll. Ancak sonra gösterge ejakülasyon  yaşamış gibi düşmeye başlıyor  Özellikle yarım depodan sonra.

Bizim aracımız özelinde yakıt göstergesinin problemli olmadığını düşünmemekle birlikte, full'ledikten sonra araç bilgisayarınızdan sıfırlayın ve tüketim değerinizi kontrol edin. 22.5 Litre tüketmişken (Deponun yarısını) yarım depo görüyorsanız problem yoktur. (Ben de denemedim size söylerken farkettim )

edit: hayırlı olsun demeyi unutmuşum gülel güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 26 Ekim 2021; 8:27:49 >

• Akustik34 kullanıcısına yanıt

Cam suyu önemli değil hocam koyun gitsin a101de falan oluyor benzincilerde yada.

Diğer sorulara enin değilim :)

• Aracım 2019 clio 4
    1) 16.000 km de , 2 .yıl bakımı geldi servise götürmeyip herhangi bir yerde yapsam ne zararım olur garanti kaybından dolayı ( 1 sene kalıyor)sizler ne yapardınız böyle bir durumda?
    2) Servis 1300 civari para söylüyor(hava ,polen,yağ filtre degisimi vs) servis harici bi yerde ortalama kaça patlar bu işlemler?
    Herkese kazasız belasız iyi günler...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tianshang kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ben dışarıda belgeli firmalardan yetkili servisin yarı fiyatına yaptırmıştım. Garanti ile ilgili bir durum olduğunda da problem yaşamadım. Bursa özelinde dilerseniz firma ismini verebilirim özelden.

• .Tolga . kullanıcısına yanıt

Acaba bizim depo tastamam kaç paraya doluyor? Ayrıca bende de genelde 200 TL'lik attığımda ibre en üst çizginin de birazcık üstünde duruyor. Biraz sürdükten sonra ibre inmeye başlıyor.

• Hocam şu an aracım 80.150 km civarındadır. Geçtiğimiz haziran ayında (75 bin km civarındayken) yağını, yağ filtresini, polen ve hava filtreleri ile bujilerini değiştirmiştim.

O vakit şu an sadece tapa contasını değiştirmem mi gerekiyor?

Diğer antifriz ile fren hidroliğine var anlaşılan...

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt

Cam suyunda da sanırsam derece önemliymiş. Onun dışında istenilen markalar olabiliyor olsa gerek...

Çok teşekkür ederim...

bildiğim kadarıyla her yağ değişiminde conta da değişiyor yağ filtresi gibi. bakım yaptırdığınız yere danışın isterseniz. ayrıca geçmiş bakımlara ulaşabiliyorsanız triger falan değişmiş mi kontrol edin. Mazallah önemli bi parça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 27 Ekim 2021; 13:30:21 >

Depo 45 litre olduğunu düşünürsek (47 küsür litre aldığımı biliyorum) güncel kullandığınız yakıt fiyatı ile çarpıp hesaplayabilirsiniz  

Malum dün ile bugün arasında 20 lira fark edebiliyor..

• Arkadaşlar clio 2013 icon bluetooth sorubu yaşayan var mı telefonum Huawei mate 20 pro. bağlantı sağlayamıyorum başka telefonlar kolaylıkla bağlanabiliyor. Sorun ne olabilir med nav ı güncelledim 4.1.0 a ama düzelme yok önerisi olan var mı?

• selami023 kullanıcısına yanıt
    Hem telefondan hem de arabadan cihaza bağlan yapmayı denediniz mi iki taraf da birbirini gördüğünü varsayarak. Bazen telefona yeni rom yazılım yüklediğimde o tarz sıkıntı yaşıyordum ama iki taraftan da bağlan diyince oluyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt

her iki taraf birbirini görünce bağlanıyor şarkı açıyorum 5 saniye sonra şarkı duruyor. :( p40 lite telefonda sorunsuz kullanıyorum mate 20 pro da bağlantı problemi yaşıyorum.

• selami023 kullanıcısına yanıt
    hmm sizin sorun daha ciddi görünüyor hiç karşılaşmadım hocam, başka bt cihazlara bağlanabiliyor musunuz mate ile sorunsuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt

Evet mate 20 pro ile başka bt cihazlara problemsiz bağlanabiliyorum. Araştırmaya devam edeceğim bakalım çözülğr herhalde =)

• Yazlık lastik önerisi olan var mıdır? Üzerindeki takılı Continental tanesi olmuş 850 lira (İndirimli hali) toplamda 3400 lira vermek istemiyorum.

195 55 r16

Memnun olan önerebilecek varsa değerlendirmek istiyorum. Öneriler var ama serileri aratarak şikayetvar'dan yorumlara bakıyorum hep yorumlar "asla durmuyor", "balon yapmış" vb.

edit: Kampanya yakalayınca Hankook kinergy eco2 K435 aldım.

Clio 4 dizel 80.000 bakımı mazot filtresi dahil 850 TL'ye yapıldı. (Bursa)

Triger seti değişimi 100.000'de olacakmış. Güncel fiyatı 1950 lira önümüzdeki sene periyodik bakım dahil devirdaim pompası da değişirse min 3500 lira bakım ücreti olacak gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 15 Kasım 2021; 10:47:4 >
  • 0.9 tce motor hangi yağ onay kodu lazım bilen var mı?
    Serviste Motrio 5w 40 kullaniyorlar beğenmiyorum o yağı.
    Kendim kaliteli bi yağ almak istiyorum.

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt

Renault'un benzinli motorlar için onay verdiği motor yağı numarası rn710 olarak geçmektedir.

• 
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.