Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

teşekkür ederim, bazı görüştüğüm kişiler 140 a çok diyor, galericiler en fazla 125 veriyor.

Aynı aracın 3-5 bin ekstralisi var bende.

140tan aşağı kesinlikle vermezdim ki tok satıcı denen gruptayim :)

Yalniz şu da var, ihtiyaciniz vardir 3e 5e bakmazsiniz o ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Aynı aracın 3-5 bin ekstralisi var bende.

140tan aşağı kesinlikle vermezdim ki tok satıcı denen gruptayim :)

Yalniz şu da var, ihtiyaciniz vardir 3e 5e bakmazsiniz o ayrı.

Alıntıları Göster

benim aracımda da birkaç ekstra var ama nedense 2006 civic e para verilebilirken bizim arabalar değer görmüyor. günlük aciliyetim olmasa da önümüzdeki 1-2 ay içinde satmam lazım ama teklif edilen rakamlar komik oluyor. o yüzden burada danışmak ihtiyacı hissettim.

• texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt

renault satış bayileri 2. El de benim araç 10.09.2020 çıkışlı 36bin km de 128 verdiler. Benimki de hatasız ekstra sadece kaput filmi var. Stek marka.

ama ben yeni araç ile takasa sokacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 22 Temmuz 2021; 2:56:16 >
  • Her mal satılır yeterki doğru alıcı bulunsun. Ortalama km ve model yılına göre 135-145 K fiyat seviyelerinde satılması normaldir. Bayilere asla aracımı takasa vermezdim, satarken adam akıllı indirim yapmadıkları gibi takasa araç verince de fiyatı öldürüyolar. 2019 Touch + Konfor Paketlli 7000 Km'de aracım için 115 K teklif ettiler. Tok satıcıyım istediğim rakam olmadığı sürece binmeye devam ederim. Zaten satılsa yerine araç almak için eklemek şart. Bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.

• Selamlar, 1.5 dci 2015 üzeri modellere bakıyorum orta paket 80bin km alti tramersiz araclar icin en çok ne kadar verilir sizce?

Bir de hiç ikinci el ile ugraşmadan zorlayip sıfır 1.0 tce almak daha mı mantikli olur?

• Eski kasa 1.5dci alacağıma imkan varsa 1.0tce tercih ederdim. Sıfır sıfırdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

Eski kasa 1.5dci alacağıma imkan varsa 1.0tce tercih ederdim. Sıfır sıfırdır.

Komşuyla aynı anda clio aldık. Ben 1.5 dci 2019. O 1.0 tce 2021 0 km. Aşağı yukarı aynı güzargahta araç kullanıyoruz. Kaç litre gösteriyor ortalama yakıtı dedim. 7.2 litre dedi. Daha 2.000 km olmus. Belki zamanla düşebilir. Benimki de 4.3 litre.

• siz yıllık 2014tl vergi ödüyorsunuz,

arkadaşınız 1155tl ödüyor.

sizin aracınızın yıllık bakımı serviste 1600-1700tl,

arkadaşınızın aracının bakımı serviste 900tl.

yılda yapılan kmye göre değişir. çok km yapılıyorsa dizel avantajlıdır. az km yapıyorsa benzinli araç dizelin masrafını kapatamaz. bunun yanında sırf dizel değil diye sıfır km ve yeni kasa arabaya biniyor. bence mantıklı.

• Arkadaşlar merhaba 2015 1.5 joy mevcut amortisörleri zamanla sertleşme yapar mı , konfor kötü gelmeye basladı sebebini nedir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • neverm!nd kullanıcısına yanıt

Arka süspansiyonlarda benim araçta da aynı sorun var 2020 model 0.9 Tce joy paket. 35700 km’de aracım. 40bin bakımında serviste soracağım.

• boostr B kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuçları paylaşırmısınız teşekkür ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Tabi paylaşırım. Bu arada ben bir tane de 07.06.2021 çıkışlı Peugeout 208 araç aldım. Clio her ne kadar rahat olmasa da sürüş güveni olarak bana daha güvenli geliyor. Alışkanlıkta olabilir. Clio kilometresi hızlı arttığı için almıştım. 10.09.2020 benim Clio aracın trafiğe çıkışı. Araç bakıma Ağustos sonunda girer sizinle paylaşırım. Aracın arka süspansiyon garç sesi geliyor arada bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 10 Ağustos 2021; 0:4:40 >

Lastik havalarınızı çok km yapmadan sabah erken saatlerde katalog değerlerine göre ayarlayın. Ya da uzun yıllar aynı lastikleri kullandıysanız lastikler bayatlamış ya da sert hamurlu olabilir. Onun dışında Clio 4'ün süspansiyonları hep sertti. (8 yıllık Clio 4 kullanıcısıyım)

• 2015 model otomatik clio'da(78bin km'de) 2. vitesten 3.vitese geçerken özellikle trafikte araç 2500-2600 devire kadar çıkıyor. Çıkarken de araç bağırıyor. Diğer vites geçişlerinde sorun yok. Sadece bu vites geçisinde bir bağırtı hissediyorum. Sorun neyden olabilir?

Aracın ağır bakımlarını yeni yaptırdım bu arada.

• Selamlar 10.09.2020 trafiğe çıkışlı, 0.9tce touch 2020 model clioyu, kaput koruma ppf ve serviste takılmış cam filmi park sensörlü ekstralı haliyle 37500 km de 138.000 TL’ye sattım. Forumdaki arkadaşlar bir ara fiyat muhabbeti yapmışlardı durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Selamlar 10.09.2020 trafiğe çıkışlı, 0.9tce touch 2020 model clioyu, kaput koruma ppf ve serviste takılmış cam filmi park sensörlü ekstralı haliyle 37500 km de 138.000 TL’ye sattım. Forumdaki arkadaşlar bir ara fiyat muhabbeti yapmışlardı durum bu.

Hocam 37 bin km boyunca herhangi bi arıza açtı mi?

Neden sattınız? Memnun değil miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Hocam 37 bin km boyunca herhangi bi arıza açtı mi?

Neden sattınız? Memnun değil miydiniz?

Alıntıları Göster

Valla ben de merak ettim senesi gelmeyen aracı takribi 10 ay gibi sürede 37500 km nasıl sürüldüğünü ve arıza çıkarıp çıkarmadığını  

• Herkese selamlar,
    Öncelikle Ankara’da kullandım. Şehiriçi ve şehir dışı iş için kullandım. Standart su eksiltme oldu. Onuda gittim eklediler. Sonra bir da bu sorun olmadı. Hiç arıza vermedi. Satmamın sebebi bir sonraki sene arabanın 80bin olmaması içindi. 😀. Bu sürede aldığım tüm yakıtları ve İstasyonları kaydettim. 07.07.2021de Peugeout 208 prime aldım bu araçta şu anda 7000 km’de. Günlük 100 km biniyorum.
    Şu anda bu aracı satıp tekrar bu araçtan yada Clio 5 almayı düşünüyorum. Hiç sorun yaşamadım. Bu sürede son yakıt sarfiyatı grafiğini ekliyorum. Bir de arabanın denge maliyetini ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 19 Ağustos 2021; 18:1:4 >

• Kazasız belasız sürmeniz dileğiyle.

Bidakine Clio 5 1.0 TCe alın da biz de sizden gözlemleyelim

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt

Belirtmek isterim ki, acil frende Clio çok iyi ve motor olarakta beğendiğim araç benim işimi çok gördü. Uzun yolda, şehir içinde de hiç zorlanmadım. Herkese güle güle binmesini dilerim.

• 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.