Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar bugün baktigim Clio 1 5 DCI 75hp joy paket 2016 model 120.000km de motor testini fotosounu attım ,yalnız değerler çok düşük 62 çıkmış mesela,galerinin kendi yaptırdığı test bu ,62 motor gücü çok değil mi,ya da bu farklı birşey mi anlayan varsa yardımcı olabilir mi ?  <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokce7374 kullanıcısına yanıt

Bu konulardan pek anlamıyorum, test manasında, eğer motor %62 ise bence orta vadede motorda işlem yapılması gerekebilir. Bunu düşünerek almalısınız. Benzer bir durum Citroen C3 aldığımda başıma geldi. 30 bin km sonra motor rektifiye gördü. Motor benim aldığımda %68 idi. Bu araçta dizeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boostr B kullanıcısına yanıt
    Ben de pek anlamam hatta ilk aracım olacak ama buranın 62 olması ne anlama gelir,başka bir yerde yaparsak farklı mı çıkar bilemedim

Bütçenizi bilmemekle birlikte, bu araç ile benzinli 0,9 tce yaklaşık aynı fiyattadır diye düşünüyorum 0 olarak. Onu tercih edebilirsiniz.

Bütçem ile 110 u zorluyorum,biraz fazla kaçar bize

Bu fiyatlara 2. El 0,9 tce ler mevcut makyajsız kasalarda. Ya da başka bir araca bakmalısınız bence. Ben öyle anladım rapordan ama bu konuda bilgisi olan birisi bizi aydınlatsa daha çok memnun olurum.

ayrıca benzinli modelde triger yok diye biliyorum masrafsız olur biraz daha bakımlar da. Ama yakıt ben yukarıda paylaştım yaklaşık 7bin km deyim 7,5 lt benzinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 15 Kasım 2020; 21:2:30 >
    Teşekkürler sağolun,araştıralım bakalım

Aracın performansı da iyi bir de sizin bu fiyatlara bir ara otomatik 0,9 tce dacia Sandero alınıyordu şu anda fiyatlarını bilmiyorum

• İlginç bir soru sorayım. Hangi telefon tutucusunu kullanıyorsunuz?  <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> 

Telefonda kılıf sevmiyorum mıknatıs vb. Buna göre belki telefon tutucu vb. önerebilecek var mıdır?

Bir de bu arabada telefon konumlandırmak hava kanalları göz hizasından aşağıda kaldığı için çok zor geliyor bunu aşabildiniz mi?

• .Tolga . kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemless

Güzel ve şık ürün ancak ızgaraya değil de göz hizasına gibi bir ürün bulacağım sanırım.

Belki linkteki gibi

https://www.hepsiburada.com/s-link-sl-at12-universal-ayarlanabilir-gri-arac-telefon-tutucu-p-HBV00000BYL9M

• quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Bu fiyatlara 2. El 0,9 tce ler mevcut makyajsız kasalarda. Ya da başka bir araca bakmalısınız bence. Ben öyle anladım rapordan ama bu konuda bilgisi olan birisi bizi aydınlatsa daha çok memnun olurum.

ayrıca benzinli modelde triger yok diye biliyorum masrafsız olur biraz daha bakımlar da. Ama yakıt ben yukarıda paylaştım yaklaşık 7bin km deyim 7,5 lt benzinde

Benzinli modellerde de triger var, hatta her model arabada vardır, bazılarında kayış bazılarında zincir şeklindedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Güzel ve şık ürün ancak ızgaraya değil de göz hizasına gibi bir ürün bulacağım sanırım.

Belki linkteki gibi

https://www.hepsiburada.com/s-link-sl-at12-universal-ayarlanabilir-gri-arac-telefon-tutucu-p-HBV00000BYL9M

Alıntıları Göster

Linkteki ürünün benzerini, sürücü kapısı kelebek camına tutturarak kullanıyorum.

Göz önünde ve kullanışlı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: chetaq

Linkteki ürünün benzerini, sürücü kapısı kelebek camına tutturarak kullanıyorum.

Göz önünde ve kullanışlı oluyor.

Alıntıları Göster

Benzeri derken görsel veya link atma şansınız var mıdır?

Atmış olduğumu sipariş vermiş bulundum kupon da varmış kargo dahil 9.90'a aldım ama merak ettim  <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> 

Kelebek camı mantıklıymış aslında ama orada film var söker mi emin olamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Benzeri derken görsel veya link atma şansınız var mıdır?

Atmış olduğumu sipariş vermiş bulundum kupon da varmış kargo dahil 9.90'a aldım ama merak ettim  

Kelebek camı mantıklıymış aslında ama orada film var söker mi emin olamadım.

Alıntıları Göster

Gayet güzel işinizi görür.

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>

• Merhabalar 0.9 Tce Clio ile aranıza katıldım. Aracımı sıfır aldım henüz 400 km'de

Malum kış aylarına giriyoruz. Daha önce sıfır araç almadığım için bilmiyorum. Motor soğutma suyuna antifiriz ekletmek gerekiyor mu yoksa fabrika çıkışlı bu şekilde mi geliyor?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BES- -- 18 Kasım 2020; 22:6:33 >
  • hayırlı olsun, tüm sıvılar antifriz vs. hazır konulmuş şekilde, olması gerektiği gibi... bir işleme gerek yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibari ile bp den benzin almaya başladım bir
    İki depo sonra yakıt durumunu paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: chetaq

Gayet güzel işinizi görür.

Alıntıları Göster

Çok mantıklı ben de gelince görsel paylaşırım  <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>  Teşekkürler.

• Arkadaşlar ben cliomu yıkamaya verdim fakat iç kapı plastiği bu halde leke çıkmıyo ne yapacağım

• 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.