Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.960
Cevap
182
Favori
1.167.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok erken değil mi? Ortalama 5 sene diye biliyorum. Km'de o kadar yüksek değil. Babamın lastikler 7. senesinde muayeneden geçer not aldı. Tabi değişmesi lazım ama 2.5 senede bir de değil. Ayrıca kış lastiği karlı hava değil de hamurundan dolayı soğuk havalarda performansı artırıyor. Kışın kış yazın yaz lastiği takarak ,ki çoğu kişi 4 mevsim lastik önermiyor, hem lastik ömrünü uzatırsınız hem de daha güvenli olur. Keza babamın lastiklerin bu seneye kadar dayanması da yılın 3-4 ayı kış lastiği kullanması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: websosyal

Videoda tek tek açıklama var... ilk sıra 5. sigortaya bakmanı tavsiye ederim. (25 amper)

https://www.youtube.com/watch?v=NN_durLGZNM

Alıntıları Göster

daha önce izledim.. pano tutmıyor, tüm sigortalsr sağlam. sorun başka far içindeymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

Çok erken değil mi? Ortalama 5 sene diye biliyorum. Km'de o kadar yüksek değil. Babamın lastikler 7. senesinde muayeneden geçer not aldı. Tabi değişmesi lazım ama 2.5 senede bir de değil. Ayrıca kış lastiği karlı hava değil de hamurundan dolayı soğuk havalarda performansı artırıyor. Kışın kış yazın yaz lastiği takarak ,ki çoğu kişi 4 mevsim lastik önermiyor, hem lastik ömrünü uzatırsınız hem de daha güvenli olur. Keza babamın lastiklerin bu seneye kadar dayanması da yılın 3-4 ayı kış lastiği kullanması.

Artık kış yaşamadığımız için hiç o topa girmek istemiyorum ben  <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>  Sanırım arka lastikleri öne alıp öyle devam edeceğim. Üzerinde takılı olan lastiklerin tanesi 700 lira olmuş vay halimize..

• quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Merhaba arkadaşlar
    Renault bayisinden 0.9 Clio için Multimedya fiyatı aldım.Necvox marka Çerçevesi ile birlikte
    7.300 TL

Bu cihazı dışarıdan ne kadara temin edebilirim?Tam model bilen var mı?

Teşekkürler

Şaka mı bu yani. O fiyata at alınır...

https://www.n11.com/ses-sistemleri-ve-navigasyon/multimedya-ve-navigasyon/multimedya-sistemleri?q=renault+clio+4

Bu linkte istemediğiniz kadar benzer ürünler var. Hepsi aynı neredeyse, Çin'den geliyor farklı adlarla satılıyor.

Ben olsam bundan alırdım ama:

https://www.bonpar.com/clio4-carplay-orijinal-multimedya-ekran-lg-renault-281157735r

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

lastik ömrü yıl değil km ile ölçülür, km dolmadıysa yıla bakılır.

Ortalam bir lastik için 40-50bin km derler, zorlamak size kalmış. Ama yere basan ve aslında sizi tutan sadece lastikler, güvenliğiniz için çok uzatmayı önermem.

4-mevsim lastiklerin yıl ömrü daha kısa oluyor, 2 yıldan fazla önermiyorlar. Bursa için belki düşünülebilir.

• Arkadaslar merhabalar. Ben yeni ehliyet aldım arabadan cok anlamiyorum pek bilgim yok. Ailemin clioyu aktif kullaniyorum. 0.9 tce modeli 90 bg. Bu araci sağlıklı tutmak için hangi devirlerde kullanmak gerekiyor? Duz yolda 2500 deviri cok gecmeden sakin sakin hizlanarak kullanıyorum. Hep böyle kullanmak iyi midir arada devirli kullanmak mi gerekir ne yapmam gerek? Bir de arac 120 ile 5. Viteste 3000 devire yakin devir ceviriyor. Surekli 3000 devirde surmek 120 hiz ile araca zararli midir motor zorlaniyo biraz sanki 3000de ne dersiniz

Bu beginner kardesinizi aydinlatirsaniz sevinirim

• Farwynd kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler göz atıcam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devir çevirmeye çok gerek yok zaten limitler belli.

Vites ikaz işaretine uyun.Başka birşeye gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmkara

lastik ömrü yıl değil km ile ölçülür, km dolmadıysa yıla bakılır.

Ortalam bir lastik için 40-50bin km derler, zorlamak size kalmış. Ama yere basan ve aslında sizi tutan sadece lastikler, güvenliğiniz için çok uzatmayı önermem.

4-mevsim lastiklerin yıl ömrü daha kısa oluyor, 2 yıldan fazla önermiyorlar. Bursa için belki düşünülebilir.

Alıntıları Göster

Öyleyse 60.000 km'leri gördüysem bizim değişimin vakti gelmiş geçiyor  <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>  Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Devir çevirmeye çok gerek yok zaten limitler belli.

Vites ikaz işaretine uyun.Başka birşeye gerek yok.

Tamamdir tesekkurler hocam

• Araç’a benzini genel nereden alıyorsunuz ve performans ölçümü yaptınız mı ben sürekli petrol ofisi alıyorum ama deneyim paylaşan olursa memnun kalırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Araç’a benzini genel nereden alıyorsunuz ve performans ölçümü yaptınız mı ben sürekli petrol ofisi alıyorum ama deneyim paylaşan olursa memnun kalırım.

Ben de merak ediyorum aynısını. Başka yerden almaya mecbur kalmadıkça Shell'den alıyorum. Herhangi bir nedeni de yok puandır bonustur vb.

• .Tolga . kullanıcısına yanıt

Arabayı aldığım günden beri kaydını tutuyorum bu gün son alımdan sonra durum bu. İlk depoyu bp doldurdum. 700 TL Opet aldım. Gerisi petrol ofisi. Aracı 10.09.2020 de teslim aldım. 6700 km ‘de.

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>

• quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Arabayı aldığım günden beri kaydını tutuyorum bu gün son alımdan sonra durum bu. İlk depoyu bp doldurdum. 700 TL Opet aldım. Gerisi petrol ofisi. Aracı 10.09.2020 de teslim aldım. 6700 km ‘de.

Bu tabloyu kendiniz mi oluşturdunuz yoksa bir uygulama mı bu ?

• callottemre C kullanıcısına yanıt

Drivvo diye bir uygulama var. Aracı aldığım günden bu güne kadar nereden yakıt aldım. Nereye ne kadar harcadım. Nereden aksesuar aldım. Nereden lastik aldım. Günlük kaç km yaptın. Girdiğim verilere göre kaydını tutuyor.

• callottemre C kullanıcısına yanıt

Şöyle bir kaç veri paylaştım. Merak edenler olursa. Konumdan akaryakıt istasyonunu işaretleyebilirsiniz .

ben aracı aldığımda 6 km de idi o yüzden 6700 km binmiş oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 12 Kasım 2020; 16:26:16 >
  • Bilindik yerler olduktan sonra benzinli aracta nereden alindigi cok da muhim degil.

Ben hep Lukoilden aliyorum.
    Uzun yol haric, Istasyonun sahibi durust birisi diye 15 senedir ayni istasyondan alirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alisilin07 -- 12 Kasım 2020; 22:19:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama güzelmiş not ettim. Teşekkürler.

• teşekkür ederim

• arkadaşlar ekim ayında yazıldığım aralık teslim araç için istanbuldaki bayi tarafından arandım 135000tlye fiyat sabitliyorlar

ben geçen sürede kendime araç edindim

faydalanmak isteyen olursa bayideki haklarımı devretmek istiyorum

araç 0.9 tce metalik sis farlı

liste fiyatı 142000 civarı şuanda ihtiyacı olan faydalansın isterim

• 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.