Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: websosyal

Her 20 bin km / 1 yıl (hangisi önce dolmuşsa)
    Teşekkür ederim. Ben de onlar olur mu öyle şey gibi söyleyince emin olamamıştım.
  • gelen aramada, ekranda isim yazmıyor.. bunu çözebilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frantic035 F kullanıcısına yanıt
    1600 jant orijinal,800 lastik 2. El 1 yillik.surtme vs birsey yok.tesekkur ederim hocam

• JAX kullanıcısına yanıt
    Yaylar isitilarak yapiliyor.daha onceki aracimdada ayni yonetemle pistirma yaptirmistim 5 yil kullandim yaylarla ilgili bir sorun yasamadim

• quote:

sensörler boyanabilir özellikte oluyor... görünen o ki servis ihtimalleri göz önünde bulundurup, sorumluluk almak istememiş...

arkadaşımın aracında (clio4) birkaç sene önce boya uygulanan sensörler hala ilk gün ki gibi çalışıyor... (montajı bana ait)

koca serviste beyaz sensör yok, boya tavsiye etmiyorlar, beyaz zeminde de siyah sensörler fazlaca sırıtacak...

farklı servislere de danışın derim... bir dünya araç var sensörleri gövde renginde boyanmış...
    Başka yerede soracağım . Teşekkürler bilgiler için.
  • kendi krom çıta alıp yapan var mı? nereden aldı, kalitesi nasıl, yapımı kolay mı vs yardımcı olabilecek var mı?
  • Arkadaslar gecen gün talihsiz bir olay yasadim yag soğutucum çatlamış ve suya yag karışmış aracin altına yağ akmasiyla fark ettik ilk görüntü baya korkutucuydu resmen su deposundan yağ taştı 1000 tlye mal oldu parça degisti yağ koyuldu suya temizleyici kondu 1 hafta sonra su değişecek antifiriz falan eklenecek erken farkederek kurtardık gibi görünüyor araç yağsız kalmamış şansımıza

• geçmiş olsun... yine de erken farketmiş sayılırsınız...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba. 2016 model 1.5 touch paket ile aranıza katıldım. Araca kol dayama ve park sensörü veya geri görüş kamerası yaptırmak istiyorum. Daha önce yaptıranlar yardımcı olabilir mi? Yer istanbul.
  • Arkadaşlar Mazot- yağ filtresi gibi bakım parçalarını servis dışında orijinal temin edebileceğimiz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SallieriM

Öncelikle cevabınız için teşekkürler.yakıt aldığımdan beri 125 km yol yaptım, 8-9 litre yakıt yakmış olması lazım.Kartı aracın üstünde bırakmıstım ama motor kapalıydı demek ki kartı da bırakmamak gerekiyormus öğrenmiş oldum.
    Ben pompa attıktan sonra asla devam etmem ama pompacı zorlamış olabilir çünkü ben ödemeye gitmiştim.Akü kutup başını söküp taksam düzelme olur mu acaba?
    Pompacılara söylesende bildiğini okuyorlar ve atsada pompa doluma devam ediyor.. En son başında bekledim ilk kez ve kendim çıkardım pompayı ve bu ibre takılma sorunu olmadı.

• Sıfır araçlarda 1 sene sonunda yetkili servise gitmek bakım için mecburimi arkadaşlar gitmesek nolur?

Ve servise gittiğimizde yapılan işlemleri bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 18 Temmuz 2020; 17:51:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Sıfır araçlarda 1 sene sonunda yetkili servise gitmek bakım için mecburimi arkadaşlar gitmesek nolur?

Ve servise gittiğimizde yapılan işlemleri bilen var mı?
    şahsi aracımı ilk yıl km dolmadan bakıma götürmüştüm...

bildiğim kadarıyla garanti bozulmuyor. 3 yıl garanti süresi varsa yine geçerli ancak bu süre zarfında araçta herhangi bir arıza vs. meydana gelirse servisin insiyatifine bağlı duruma göre ücret talep etme gibi hakları var...

• ilk yıl bakımı filtreler, yağ değişimi ve rutin kontrolleri içeriyor... (araçla ilgili fabrika yazılım vs güncelleme varsa onlarda yapılıyor)

• İyi günler. Youtubeda bir arkadaş harita güncellemesi yapıyor, mesaj attığımda aracın şasi no ve medianav sürüm numarasını istedi, araca göre dosyayı hazırlayıp gönderiyormuş. Şasi no paylaşmak pek güvenli değil. Bu şekilde haritasını güncelleyen var mı?

• quote:

şahsi aracımı ilk yıl km dolmadan bakıma götürmüştüm...

bildiğim kadarıyla garanti bozulmuyor. 3 yıl garanti süresi varsa yine geçerli ancak bu süre zarfında araçta herhangi bir arıza vs. meydana gelirse servisin insiyatifine bağlı duruma göre ücret talep etme gibi hakları var...

Alıntıları Göster
    teşekkürler peki geçen yıl 9 Eylül de almıştım tam o gün mü gitmek lazım ekimde gitsem mesela nolur?

Bide yetkili servis fiyatları aynımı olur değişir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 19 Temmuz 2020; 19:22:56 >

• 15 - 20 gün 1 ay gibi süreler sıkıntı değil... fiyatlar benzer olur, genellikle yeni yılla birlikte artış yapıyorlar...
  • Aracımda (2013 icon) 4.1.0 versiyon yüklü medianav vardı. Bluetooth ile müzik dinlerken 20 30 saniyede bir anlık takılma meydana geliyordu. Biraz araştırdım ve kullanıcıların yaptığı medianav evo görünümlü 7.0.5 versiyonda bir kişinin bu problemden kurtulduğunu okudum. Yazılımı uyguladım ve problem kalmadı çok şükür.

Aynı sorunu yaşayanlara tavsiye ederim, yardımcı olurum.

• Arkadaslar birsey sormak istiyorum;
    Aracimizda bulunan multimedya da nasil video izleyebilirim?

• Arkadaşlar şoför yanındaki camı sürücü tarafından açma tuşuna basıyorum ama basılı tutmam gerekiyor elimi çekince duruyor cam daha önceden bi kez bastım mı sonuna kadar açılırdı şimdi olmuyor nedendir? Sürücü camında yok sorun

• 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.