Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clio 1.2 Icon EDC 2017 30.000 Km de hatasız metalik renk ve 17 jant opsiyonlu ne kadar eder?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizin ekranlarda zaten var bu veriler. Makyajlı kasa joylarda oluyor diye biliyorum yalnızca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz Clio da arka tamponun alt köşesinde taş sıçraması ile oluşan siyahlık var. Nasıl düzeltebiliriz?
  • JAX kullanıcısına yanıt
    sadece nokta halinde ise beyaz rötuş boya dokundurulabilir.
  • Motor sıcaklığı sadece renkle gösteriliyor derecesini merak etmiştim ona bakmak istemiştim. Hemde yakıt değeri litre olarak gözükür diye düşündüm. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    95.000 TL civarı

• .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgi verirseniz memnun olurum :) sağ ön amortisör takozundan kasislerde geliyor onun sesi farklı oda mevcut bu sanki çok düşük hızda bozuk yollarda özellikle lastik lastiğe sürter gibi bir ses cam- kapı kilidi arası bir bölgeden sağ ve soldan geliyor gibi

• Anlattığına göre trim sesi gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neverm!nd

Hocam bilgi verirseniz memnun olurum :) sağ ön amortisör takozundan kasislerde geliyor onun sesi farklı oda mevcut bu sanki çok düşük hızda bozuk yollarda özellikle lastik lastiğe sürter gibi bir ses cam- kapı kilidi arası bir bölgeden sağ ve soldan geliyor gibi
    Servise ben götüremedim telefonda anladığım kadarıyla bir şeyi yağlamışlar ve olay çözülmüş amortisörlerle ilgili olarak. Bunu yaptıklarını araştırma yaptığımda da okumuştum aynısını yapmışlar.

trim sesleri ile ilgili cam bölgesine izolasyon için bir şey yaptıklarını ilettiler

Start stop kontrol ettirin uyarısı için sıfır akü taktıklarını da aynı şekilde ilettiler ve ücret çıkarmadılar.
    Cam bölgesi ile ilgili detay verdiler mi acaba , araçta farkedilir bir değişklik oldu mu

• Ön kelebek camlara müdahale edilmiş faturayı gördüm arabayı ben teslim almadım yine test edip sonucu yazarım.

Hocam bende 2019 model clio alarak aranıza katıldım. Ama bende kelebek camından gelen bir ses yok. 120 yaptım gerçi en fazla. Hatta ses yalıtımından memnunum. 2010 fiestaya göre iyi en azından benim için

• CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben de pek ses aldığımı söyleyemem sadece duyumlara istinaden şikayetimi dile getirdim demek ki daha iyi hale getirmek için kendileri yaptılar :) hayırlı olsun kazasız belasız binin inşallah.

Amin cümlemiz. Sizin ki kaç model ?

• CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    2018 Mayıs joy paket

• Beyler selamlar benim için önemli bişeyi danışmak isterim..
    Arabanın lcd ekranında haritalar yada yandex navigasyon kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim? direk teybe indirme yok değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Beyler selamlar benim için önemli bişeyi danışmak isterim..
    Arabanın lcd ekranında haritalar yada yandex navigasyon kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim? direk teybe indirme yok değilmi?
    Sanırım MediaNav için sordunuz bende çok araştırma yaptım ama çözüm bulamadım hatta bir ara R-Link tesisatı bulup montaj bile düşünmüştüm ama hayal tabi ki çok masraflı olur çünkü sağlıklı da çalışmaz zaten bu bizim ekranlar yerine büyük tablet ekranlar takıyorlar onlardan düşünmüyor değilim ama orjinalliğini de bozmak istemiyorum MediaNav güncelleme yaptım ama hala aynı harita aynı arayüz değişen bir şey yok

• android auto ya da apple carplay yok mu bu ekranlarda?
  • MediaNav olan cliolarda ki bu Türkiyedeki cliolarin yüzde 95 ini oluşturuyor harita telefon ekranı müzik çalar ekranı radyo ekranı eco modu ekranı ve bazı ayarlar dışında hicbir özellik yok ancak çeşitli yazılımlarla video falan seyredilebiliyor ama R-Link olan araçlarda daha kapsamlı uygulamalar var apple ile alakalı uygulamalar var ama R link kullanan arkadaşlar daha iyi bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Sportium

Sanırım MediaNav için sordunuz bende çok araştırma yaptım ama çözüm bulamadım hatta bir ara R-Link tesisatı bulup montaj bile düşünmüştüm ama hayal tabi ki çok masraflı olur çünkü sağlıklı da çalışmaz zaten bu bizim ekranlar yerine büyük tablet ekranlar takıyorlar onlardan düşünmüyor değilim ama orjinalliğini de bozmak istemiyorum MediaNav güncelleme yaptım ama hala aynı harita aynı arayüz değişen bir şey yok

Alıntıları Göster
    Evet hocam işte normal bizim ekranlar.. Telefonun ekranını direk lcd ekrana vermek istiyorum ki yandex falan ordan takip edeyim sırf bunun için iphone bile alabilirim onlar kabloyla bağlayınca oluyormuş direk iphonenun özelliği varmış ekranı lcd ekrana yansıtmak için..

android ler içinde android auto diye bi program var diyorlar ama deneyen varmı Acaba?

media mav yani kurulu gelen o navigasyon programı internet ile mi çalışıyor denemedim hiç? iş görmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 5 Kasım 2019; 22:26:36 >

• 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.