Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JAX

Cevabınız için teşekkürler. Yaptırmaktan vazgeçtim.

Alıntıları Göster
    Rica ederim hocam, Titanium Gri İcon donanım dizel otomatik aldım ben. Ya siz ?
  • Cam tavanlıyı siz mi aldınız :) Ben de Opak beyaz icon dizel otomatik aldım.
  • quote:

Cam tavanlıyı siz mi aldınız :) Ben de Opak beyaz icon dizel otomatik aldım.
    Hayır hocam cam tavanlı almadım, cam tavan opsiyonu sunmadılar. Daha araç Bursa'daymış zaten. Ocak 5 öngörülen teslim tarihi. Merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Hayır hocam cam tavanlı almadım, cam tavan opsiyonu sunmadılar. Daha araç Bursa'daymış zaten. Ocak 5 öngörülen teslim tarihi. Merakla bekliyorum

Alıntıları Göster
    Sonax da cam filmi yaptırmayı dusunuyorum. Muayenede yada Polis sorun cıkarır mı ?
  • quote:

Sonax da cam filmi yaptırmayı dusunuyorum. Muayenede yada Polis sorun cıkarır mı ?

Alıntıları Göster
    O devletin para ihtiyacına bağlı hocam, bir ara herkese kestiler şimdi kapkara camlı arabalara ceza kesmemeye başladılar tekrar. Ben arka 2 kapı camına yaptırmayı düşünüyorum.
  • Selamlar, ben ilk sahibinden ikinci el 2017 clio touch aldım, araç 12 binde fakat ben herhangi bir kışlık bakım vs. yaptırmadım.
    Endişem acaba ilk sahibi antifiriz koydu mu yada antifirizi var mıdır yok mudur, şuan donmuş olabilir mi vb. sorular aklımı kurcaladı epeyce bu konuda nasıl fikir edinebilirim ?
    Bugün epey bir kar yağıp hava sıcaklığı oldukça düşünce, donmuş olabileceğini düşünüp hiç çalıştırmadım aracı anlayabileceğim bir yolu var mı acaba bilgilendirirseniz sevinirim.
  • JAX kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan. Aracı alırken serviste yaptırdım arka 2 camı. Çok da karartmadığı için herhalde sorun olmaz.

Aracında rlink yazılımı var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Hayırlı olsun güle güle kullan. Aracı alırken serviste yaptırdım arka 2 camı. Çok da karartmadığı için herhalde sorun olmaz.

Aracında rlink yazılımı var mı.
    Teşekkürler. Rlink yazılımı nedir blimiyorum açıkcası. Ne işe yarıyor?

Arka 2 cam ı ne kadara yaptılar. Kaliteli mi?

2018 modellerde navigasyon yokmuş doğru mu? Sonradan eklenemez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 28 Aralık 2018; 11:35:9 >
  • JAX kullanıcısına yanıt
    Medianav yerine geçen yazılım. Opsiyonel oluyor. Yo benim araç da 2018 ama navigasyon var. Belki belli bi aydan sonra üretimlerde yoktur bilemiyorum.

150 liraya yaptılar 2 camı. İyi görünüyor şu an bi sorun yok

• quote:

Medianav yerine geçen yazılım. Opsiyonel oluyor. Yo benim araç da 2018 ama navigasyon var. Belki belli bi aydan sonra üretimlerde yoktur bilemiyorum.

150 liraya yaptılar 2 camı. İyi görünüyor şu an bi sorun yok
    Hocam yarı deri koltuk opsiyon mu yoksa tüm Icon'larda var mı ? Araç gelmedi daha benim. Şu araç ile aynı mı ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-otovadeli.com-dan-2018-model-renault-clio-1.5dci-icon-edc-639105055/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 28 Aralık 2018; 15:15:24 >

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Evet koltuklar bunun aynısı. Opsiyonel değil icon standart olarak öyle diye biliyorum.

• quote:

Evet koltuklar bunun aynısı. Opsiyonel değil icon standart olarak öyle diye biliyorum.
    Teşekkürler hocam, güzel haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.A.H

Selamlar, ben ilk sahibinden ikinci el 2017 clio touch aldım, araç 12 binde fakat ben herhangi bir kışlık bakım vs. yaptırmadım.
    Endişem acaba ilk sahibi antifiriz koydu mu yada antifirizi var mıdır yok mudur, şuan donmuş olabilir mi vb. sorular aklımı kurcaladı epeyce bu konuda nasıl fikir edinebilirim ?
    Bugün epey bir kar yağıp hava sıcaklığı oldukça düşünce, donmuş olabileceğini düşünüp hiç çalıştırmadım aracı anlayabileceğim bir yolu var mı acaba bilgilendirirseniz sevinirim.
    Radyatör de antifiriz illa ki vardır, araç 2017... Kastedilen silecek suyu ise antifriz karışımlı değilse donmuş olabilir... Silecek kolunu çevirip cama su püskürtmüyorsa tekrar denemeyin, motorunu yakabilirsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre544 E kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon tutacağı aldınız mi ? Clioda klima çok aşağıda oraya koymak iyi olmaz gibi. Siz nasıl bir çözüm ürettiniz ?

Telefon tutacağı almadım. Bluetoothla bağlıyorum telefonu. Ayrıca bluetooth kulaklık da var yanımda biri olursa telefonu onu bağlayıp konuşmak için.

• emre544 E kullanıcısına yanıt
    Ekran mesaj, eposta gösteriyor mu ? Yoksa sadece konuşmaya mı yarıyor bt bağlantı.
    E posta adresi ekleme var da ben eklemeyi denemedim. Sanırım nete bağlanmıyor. Bağlansa hem postaları okuyor hem de haberleri. E posta, haber ve canlı hava durumu uygulamarı yüklü duruyor.

Telefonu ekrana yansıtmayı soruyorsan apple car play desteklemediği için telefon yansıtmayı kullanamıyorum. Bildiğim kadarıyla android telefonları yansıtabiliyorsun ekrana. Telefonun android ise denersin. Zaten o özellik olduktan sonra başka bi şeye ihtiyaç duymazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre544 -- 29 Aralık 2018; 23:3:46 >
  • selamlar bayinin elinde kalmış bir clio gt line ile aranıza katıldım. arabadan genel olarak memnunum ama asr kapatma tulunun olmaması ciddi bir sorun, bir de dikkatimi çeken bir konu var sahibinden de dolaşırken ay ı model ve donanım clioların bazılarında far ayarı var bazılarında yok, 2017 clio iconlara bakarken fark ettim, sebebi nedir acaba?

• selamlar bayinin elinde kalmış bir clio gt line ile aranıza katıldım. arabadan genel olarak memnunum ama asr kapatma tulunun olmaması ciddi bir sorun, bir de dikkatimi çeken bir konu var sahibinden de dolaşırken ay ı model ve donanım clioların bazılarında far ayarı var bazılarında yok, 2017 clio iconlara bakarken fark ettim, sebebi nedir acaba?

• kusuruma bakmayın 2 defa paylaşım oldu telefonun azizliğine uğradım, diğer bir husus daha var arabanın arka kampanalarda standart yok, icon ve gtline larda çizgili bi kampana var lakin joylarda daha küçük ve düz, ama bazı iconlarda ve benim araçlarda düz kampana var, sizce mekanik olarak bir farkları varmıdır? siyah araba benim kampana

• 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.