Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes clio sunu satmaya başlamış merak ettim bi üst sınıfa mı geçiyorsunuz ne yapıyorsunuz araçlarınızı satıp
  • Ben nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

herkes clio sunu satmaya başlamış merak ettim bi üst sınıfa mı geçiyorsunuz ne yapıyorsunuz araçlarınızı satıp

ola 65 lira olmuş cliodizel otomatik dersen 70, bi üst sınıf ortalama alman otosu 70 80 den başlıyor
    altı üstümü kaldı :)
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum. Bazen az biraz daha performansli birsey mi alsam diyorum. Sonra fiyatlari gorunce otur oturdugun yerde, macera arama diyorum sehir disi sıkıştığın yerde ver 3. vites 4000 devri devam et diye kendimi motive ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondance

Katiliyorum. Bazen az biraz daha performansli birsey mi alsam diyorum. Sonra fiyatlari gorunce otur oturdugun yerde, macera arama diyorum sehir disi sıkıştığın yerde ver 3. vites 4000 devri devam et diye kendimi motive ediyorum

edc nin perf.inden şikayetim yok, uzun yolda su gibi akıyor maşallahta
    tek mesele ara ara kalabalık biniyoruz arka koltuk ve bagaj problemcikler yaratıyor
    sedana mı geçsem diyorum,
    fiyatları görünce amaaannn arkada oturanlar düşünsün diyip sayfaları kapatıyorum.
    bütce ve kriterler fluense c4 ve bazı kore modellerinden öteye geçmiyor. Kararsızım.

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Tabi turbo edc icin performans sorunu soz konusu degil. Beklentimi karsilamasina ragmen atmosferik 1.2 16v acaba dedirtiyor. Eger fluence aklinizdan geciyorsa ekimde cikacak megane sedani bekleyin bence. Iyi bir secenek olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moondance -- 8 Eylül 2016; 0:16:46 >
  • Merhaba herkese. Clio kullanıcıları olarak biraz daha aktif olsak keşke şu forumda.

Aracımı satmaktan vazgeçtim. Camlarına film yaptıracağım önler 1 arkalar 2 numara. Daha önceden hiç yaptırmadım fiyat aralığı sizce kaç olur? Normal fiyatları nedir?

Bir de otomatik katlanır ayna yaptırmak istiyorum. Yaptıran var mı? Varsa fiyatı ne kadardır işçilik vs.

İnternetten difüzör fiyatlarına bakmıştım plastik parça için bence fazla fiyatlar. Sitemizde megane 3 hatcback var plastik yaptırmış kötü görünüyor hiç yaptırmayayım görüntüden kaybetmesin dedim komşunun aracını görünce.

Herkese şimdiden hayırlı bayramlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üst üste mesaj atıyorum kusura bakmayın. Difüzör ve egzoz şu şekilde olsun istiyorum. Pek anlamam bu tarz işlerden anlayan varsa acaba bana bilgi verebilir mi?

http://hizliresim.com/jBW9gn

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanHollandalı

Üst üste mesaj atıyorum kusura bakmayın. Difüzör ve egzoz şu şekilde olsun istiyorum. Pek anlamam bu tarz işlerden anlayan varsa acaba bana bilgi verebilir mi?

http://hizliresim.com/jBW9gn

Hocam internette hazir bu tarz tampon halinde satiliyor ama kalitesi nasildir bilemem. Buyuk ihtimalle en ufsk darbede catlar veya kirilir yasadiginiz sehirde bu tarz islemler yapan yerler vardir onlarla konusun veya internetten parcalari alip boya ve
    İscilik odeyin bi ustayla gorusup. Benim bildigim bh tarz egzozlar gostermelik oluyo cogunds cunku cliolarda egzoz asagi dogru bakiyor onu monte etmek icin kesme islemi oluyor galiba

• UçamayanHollandalı kullanıcısına yanıt
    200 e de 650 ye de cam filmi var hepsi aynı görevi görüyor denebilir sadece satış stratejisi sanayide 50 tl yede var bu arada ama kısa sürede morarır büyük ihtimalle onlar. otomatik katlanır ayna yaptıran 250 tl bir maliyeti olduğunu söylüyorlardı yanlmıyorsam.
  • @jambon teşekkürler cevap veridğiniz için. Ben birazda kalite bekliyorum. Yani parası çokda sorun değil. Varsa tanıdık güvenilir usta falan çok uzak olmazsa atlar arabaya gelir gerekeni yaptırırım.

@Or_By iki yere sordum 200 liraya hallederim dedi. Garanti falan var mı diye sordum olursa bir sorun hemen getir neyse sorun çözeriz dedi. Diyen kişide güvenilir birisine benziyor büyük ihtimalle ona yaptıracağım. Size de teşekkür ederim. Katlanır aynayı bende internetten okumuştum. 250 tl diye iyi bir usta yer bulursam buradan paylaşımını yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanHollandalı

@jambon teşekkürler cevap veridğiniz için. Ben birazda kalite bekliyorum. Yani parası çokda sorun değil. Varsa tanıdık güvenilir usta falan çok uzak olmazsa atlar arabaya gelir gerekeni yaptırırım.

@Or_By iki yere sordum 200 liraya hallederim dedi. Garanti falan var mı diye sordum olursa bir sorun hemen getir neyse sorun çözeriz dedi. Diyen kişide güvenilir birisine benziyor büyük ihtimalle ona yaptıracağım. Size de teşekkür ederim. Katlanır aynayı bende internetten okumuştum. 250 tl diye iyi bir usta yer bulursam buradan paylaşımını yapacağım.

Sahibinden sitesinde 80 liraya modül var montajı basit. Youtubeda videoları var bakabilirsiniz.
  • Arkadaşla aracımdaki r nav cıhazım dondu. Güncelleme işe düzeltmeye çalıştım bu kez güncelleme esnasında donuyor.
    Sorunu düzelten yada yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Arkadaşlar astra h dan bu araca gecmeyi planliyorum sizce pişman olurmuyum? Ic hacim konusunda ozellikle esim ve bir cocugum var. Clionun boyu astra ile neredeyse ayni.

• selmand kullanıcısına yanıt
    sanirim daha once hic clio'ya binmediniz. farkli araclar. megane vb daha uygun olabilir

Bu bence sizin araç kullanma seklinize bağlı öndeki adam koltuğu geriye yatirirsa c b farketmez sikisiyorsun, Ben 4 kişi çok rahat biniyorum koltuğum çok geride değil ve dik tutuyorum Hem kendim Hem arka koltuk rahat ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5510gokhan

Bu bence sizin araç kullanma seklinize bağlı öndeki adam koltuğu geriye yatirirsa c b farketmez sikisiyorsun, Ben 4 kişi çok rahat biniyorum koltuğum çok geride değil ve dik tutuyorum Hem kendim Hem arka koltuk rahat ediyor.

Bagaj cokmu ufak

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: 5510gokhan

Bagaj cokmu ufak

Sinifinin en genis bagaj hacmi mwvcut d sinifiyla kıyaslar san ufacık cikar sonuc

Ama küçük cocugu olanları belki zorlayabilir

Çok ufak değil tabana 1 Büyük boy bavul rahat sığıyor, üstüne 1 tane daha koysan sağına soluna bişiler sigdirirsin 2 kişi sıkıntı yaşamadım.

• 1.5 dci 75 hp manuel kullanan arkadaşlar şehir içi ve şehir dışı tüketimlerini paylaşabilirler mi?

son zamlardan sonra ikinci araç olarak az yakan bir araç almaya karar verdim. bu araçta listede başlarda
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.