Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aradaşlar acil 15' teneke jant lazım kapakları ile kışlık takacam joy modellerden çıkma kullanmayıp satan varmı ?
  • arkadaşlar acil 15'' sac jant lazım kapaları ile beraber joy modellerde olan sataca bir arkadaş varsa iletişime geçelim
    505 309 74 18 boludayım izmit adapazarı düzce bolu karabük zonguldak civarı gelip alabilirim
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Araç koruma moduna geçiyor. @hbasaran82 teyp açık kalıp akü bitmesin diye
  • Yeni Clio Icon Turbo 90 bg Stop & Start
    48.050 TL 46.050 TL
    Almayı düşünüyorum, bayi indirimi maksimum ne kadar olur?
    Son zamanlar bu araçtan alan arkadaşımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcakrep23

Yeni Clio Icon Turbo 90 bg Stop & Start
    48.050 TL 46.050 TL

Yıl sonunu bekleyin , peşinden indirim yapılıyor kredili fiyatta yapılmıyor. Alternatif olarak yeni İ20 öneririm 1.2 benzinli full fiyatı daha uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

48.050 TL 46.050 TL

Yıl sonunu bekleyin , peşinden indirim yapılıyor kredili fiyatta yapılmıyor. Alternatif olarak yeni İ20 öneririm 1.2 benzinli full fiyatı daha uygun

Yeni Clio Icon Turbo 90 bg Stop & Start 48.050 TL 46.050 TL bir kaç ekstra ile 47 diyelim.
    3.000 TL'lik bir indirim alabilirsek, 44.000,00 TL ye bu araç mı tercih edilmeli,

YENİ i20 1.2 MPI ELITE BLUE PAN. (BENZİNLİ) 46.490 TL 46.490 TL
    indirimler ile 44.000,00 TL'ye alınır diyelim.

ikiside ortalama olarak aynı fiyatta olacak.

Yakıt açısından ve performans açısında Clio daha iyi ve ekonomik gibi gözüküyor.
    2. elde de Clio daha avantajlı,

İ20 nin atmosferik motor kullanması şehir içinde yakıtı 8.00 değerlerine çıkartacağına inanıyorum.

Bekliyoruz ve araştırmalara devam ediyoruz,

Bu fiyatlarda başka araçlara da garajımız açık ama şu an en mantıklısı Clio gibi duruyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhat516

quote:

ya arkadaşlar oyak kampanyasındaki 2015 model mart teslim 90 hp 1.5 icon dizel otomatik clio yo stepne dahil 53050 tl ye tavsiye edermisiniz yoksa daha uygun dizel araç veya bunun altında araç sağlıyabilecek bayi varmıdır
    ayrıca 30.000 tl ye%0.69 36 ay vade ile veriyor oyak yardımlarınızı bekliyorum

bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş yok galiba forumda?

Şimdi yapılacak kampanyalar ile Oyak kampanyalarını karşılaştırmayalım çünkü oyak 2015 model veriyor . Şu an 2014 model araçlar için pazarlık yapıyor . Yeni yıl farkını saymıyorum bile

Bu yıl beklenen ötv artışı var , fiyatlara 4 bin yansıyabilirmiş Bu konuda bilgisi olan var mı ? Bende yazıldım oyaktan ama daha mais hesabına para yatırmadım.Tereddütteyim Ocakta beklenen ötv artışı var çünkü . Saray yapıldı parasını bir yerlerden çıkarcak devlet :(

• quote:

Orijinalden alıntı: çev.müh.tolga

quote:

quote:

quote:

ya arkadaşlar oyak kampanyasındaki 2015 model mart teslim 90 hp 1.5 icon dizel otomatik clio yo stepne dahil 53050 tl ye tavsiye edermisiniz yoksa daha uygun dizel araç veya bunun altında araç sağlıyabilecek bayi varmıdır
    ayrıca 30.000 tl ye%0.69 36 ay vade ile veriyor oyak yardımlarınızı bekliyorum

bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş yok galiba forumda?

Şimdi yapılacak kampanyalar ile Oyak kampanyalarını karşılaştırmayalım çünkü oyak 2015 model veriyor . Şu an 2014 model araçlar için pazarlık yapıyor . Yeni yıl farkını saymıyorum bile

Bu yıl beklenen ötv artışı var , fiyatlara 4 bin yansıyabilirmiş Bu konuda bilgisi olan var mı ? Bende yazıldım oyaktan ama daha mais hesabına para yatırmadım.Tereddütteyim Ocakta beklenen ötv artışı var çünkü . Saray yapıldı parasını bir yerlerden çıkarcak devlet :(

Ötv söylentiden ibaret o konuyu düşünmeyin , oyaktan alacağınız araç 2015 yılının olacak dolayısıyla yeni yıl zamlarını görmeyeceğiz bunuda değerlendirmek gerekir düşüncesindeyim

• quote:

quote:

quote:

48.050 TL 46.050 TL

Yeni Clio Icon Turbo 90 bg Stop & Start 48.050 TL 46.050 TL bir kaç ekstra ile 47 diyelim.
    3.000 TL'lik bir indirim alabilirsek, 44.000,00 TL ye bu araç mı tercih edilmeli,

Yakıt açısından ve performans açısında Clio daha iyi ve ekonomik gibi gözüküyor.

İ20 nin atmosferik motor kullanması şehir içinde yakıtı 8.00 değerlerine çıkartacağına inanıyorum.

Bu fiyatlarda başka araçlara da garajımız açık ama şu an en mantıklısı Clio gibi duruyor.

0,9 motoru iyi araştırmanızı öneririm , 2. El durumunada bakın , önce ki sayfalarda bahsettim 1.2 joy model 2 bin tl kadar prim yaparken 0.9 motor Icon 5 bin tl zarar ettiriyor bunu ben kağıt üzerinde rakamlarla gördüm bizzat . Bende oyaktan 0.9 alıcaktım 5 bin daha fazla verip 1.2 edc kararını verdim . Şu var 0.9 Tce motor sesi ve gidişi gerçekten güzel . Ama şu durumu gördükten snra ben direk soğudum . Bunlar tamamen şahsi fikirlerim irdeleyip yorumlamak veya katılıp katılmamak size kalmış . Ben bu tabloda atmosferim i20 diyorum .

• quote:

quote:

quote:

quote:

48.050 TL 46.050 TL

0,9 motoru iyi araştırmanızı öneririm , 2. El durumunada bakın , önce ki sayfalarda bahsettim 1.2 joy model 2 bin tl kadar prim yaparken 0.9 motor Icon 5 bin tl zarar ettiriyor bunu ben kağıt üzerinde rakamlarla gördüm bizzat . Bende oyaktan 0.9 alıcaktım 5 bin daha fazla verip 1.2 edc kararını verdim . Şu var 0.9 Tce motor sesi ve gidişi gerçekten güzel . Ama şu durumu gördükten snra ben direk soğudum . Bunlar tamamen şahsi fikirlerim irdeleyip yorumlamak veya katılıp katılmamak size kalmış . Ben bu tabloda atmosferim i20 diyorum .

0,9 motor Renault firmasına mı 5.000,00 TL zarar ettiryior.
    Turbo motor da en fazla 100.000 km de turbo değişimi olur diye düşünüyorum.
    Sonuçta bu yeni teknoloji ve yeni bir motor.
    2. el fiyatında da 0.9 lar 1.2 lere göre daha değerli seyrediyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

48.050 TL 46.050 TL

0,9 motor Renault firmasına mı 5.000,00 TL zarar ettiryior.
    Turbo motor da en fazla 100.000 km de turbo değişimi olur diye düşünüyorum.
    Sonuçta bu yeni teknoloji ve yeni bir motor.
    2. el fiyatında da 0.9 lar 1.2 lere göre daha değerli seyrediyor.

Söylediğim gibi bu izlenimim kağıt üzerinde ve yetkili bayinin söylemiş vermiş olduğu fiyatlar 2.el satışlarda 1.2 Joy un daha hızlı el değiştirdiğini hem ilan sayılarından hem fiyatlardan anlayabilirsiniz fakat 0.9 motor için aynısını söyleyemiyorum .

• ozgur81 kullanıcısına yanıt
    tşk..
    mallede çeşme başında arabamı yıkayıp keyf yaparken teyp keyfi yapamıycaz demek :)
  • 0.9 motorun piyasada nazlı olduğunu bende söyleyebilirim. insanlarda fındık motor bayır çıkmaz pskolojisi var. insanlarımız daha turbo şarja tam şarj olamadı malesef .. bende clioyu alırken 0.9 ile arasında 1900 tl fark vardı korkudan alamadım ilk defa piyasaya sürülen motor garanti bitiminde arıza yaparsa ocağıma incir ağacı diker diyerekten d4f kodlu 1.2 atmosferiği tercih etmiştim.
  • Ben fizikçiyim, teknik verileri dikkate alırım..aklımda kağıt üzerideki verilere göre 0.9icon vardı..Renault bayilerindeki birkaç satış danışmanı ve teknik servisteki tanıdık abilerimize danıştık, yıllardır galericilik yapan tanıdıklara danıştık 1.2 motordan şaşma dediler 0.9 motoru millete anlatamazsın adana/hatay/gaziantep yöresinde millet benzinli clio da 1.2 yi tercih eder dediler..Hiç bişey yapamazsan en kötü ihtimal 1.2 ye LPG taktırıp kullanırsın ama 0.9 motor LPG de başını ağrıtır dediler..kafam karmakarışık olmuştu 3 gündür 1.2 clio icon kullanıyorum gayet keyifli bir araç..
  • Aklın yolu bir
  • hmm bu arada bu oyak muhabbetini satıcı arkadaşlara sorduğumda..biraz indirimli alıyorlar,şimdi sipariş veren şubat -mart gibi teslim alıyor ama 2015 teki zamlardanda etkileniyorlar dedi..yani vw.ki mantık var gibime geldi..atıyorum şimdi 50.000 tl ye anlaştım kaporamı verdim,şubatta araba geldi 53.000 tl oldu..ver 53.000 mantığı oluyor..işin aslını astarını bilmiyorum ama böyle duyumlar almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjjoookkkeeerrr

hmm bu arada bu oyak muhabbetini satıcı arkadaşlara sorduğumda..biraz indirimli alıyorlar,şimdi sipariş veren şubat -mart gibi teslim alıyor ama 2015 teki zamlardanda etkileniyorlar dedi..yani vw.ki mantık var gibime geldi..atıyorum şimdi 50.000 tl ye anlaştım kaporamı verdim,şubatta araba geldi 53.000 tl oldu..ver 53.000 mantığı oluyor..işin aslını astarını bilmiyorum ama böyle duyumlar almıştım.

ötv olmadığı sürece fiyat aynı , şu ana kadar böyle birşey duymadım ben .
  • quote:

hmm bu arada bu oyak muhabbetini satıcı arkadaşlara sorduğumda..biraz indirimli alıyorlar,şimdi sipariş veren şubat -mart gibi teslim alıyor ama 2015 teki zamlardanda etkileniyorlar dedi..yani vw.ki mantık var gibime geldi..atıyorum şimdi 50.000 tl ye anlaştım kaporamı verdim,şubatta araba geldi 53.000 tl oldu..ver 53.000 mantığı oluyor..işin aslını astarını bilmiyorum ama böyle duyumlar almıştım.

Dostum,kampanya dahilinde böyle bir şey söz konusu değil.Yeni yılda gelen zamlardan etkilenilmiyor.Sadece ÖTV artışı olacak diye bir 'söylenti' var.
    Şahsi kanaatim,seçim arefesinde böyle bir şeye kalkışılmayacağı yönünde..Ama bu konuda 'Burası Türkiye' sözünü akılda tutmakta da fayda var :)
  • quote:

quote:

ötv olmadığı sürece fiyat aynı , şu ana kadar böyle birşey duymadım ben .

Dostum,kampanya kapsamında araca 2015 yılında gelen zamlarda etkilenilmiyor.Sadece Ötv artışı olacağı yönünde bir 'söylenti' var.
    Şahsi kanaatim,seçim arefesinde böyle bir şeye kalkışılmayacağı yönünde.Ama 'Burası Türkiye' sözünü aklımızın bir köşesinde tutmakta fayda var :)

• Arkadaşlar,kısmetse şubat ayında teslim alacağım 1.2 Joy donanım aracıma kol dayama ünitesi arayışı içindeyim.Genellikle sonradan takılan kol dayamalar için konsola delik deliniyor.Açıkçası bunu pek istemiyorum.İnternette dolaşırken,Clio 4 için üretilmiş,delmeden montaj yapıldığı söylenilen bir ürünle karşılaştım.
    Sanırım orta konsoldaki bardaklığa monte ediliyor.Bu konuda tecrübesi olan var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.