Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maşallah oldukça çok CLİO kullanıcısı olmuş :)
  • Rüzgar sesine çözüm bulanlar oldu mu? İyice rahatsız etmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrea

Rüzgar sesine çözüm bulanlar oldu mu? İyice rahatsız etmeye başladı.

Bende masallah ruzgar sesi sorunu yok. 2014 trafige cikisli 2013 uretimi icon 120bg edc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LostNdumb kullanıcısına yanıt
    Sanslisiniz :) bende de ayni arac var 110 km milat araba için

• 2012 Aralık'ta aldığımız ve şu anda sadece 6700 kmde ki Clio İcon'da bugune kadar çıkan arızalar ;
    -Akü bozuldu,üretim hatalıymış ,araç 1 hafta serviste yattı. Fabrikadan yeni akü geldi garantiden değişti.
    -Far kolu bozuldu.kapalı,Park,kısa ayar bileziği dönmez oldu.Yine 1 haftaya yakın bekledik.
    -Ledler yanmaz oldu.Düzeltildi
    -Şu anda da benzin göstergesi en üstte takıldı kaldı.Benzin yokkan bile ibre en üstte.Yine servis yolları gözüktü.
    Kronik olan rüzgar sesi vs.yi saymıyorum.
    Önceki araçlarımı en az 8-10 sene kullandım.Bu kadar kısa sürede bu kadar sorun çıkarmamışlardı ki onların da bazısı Reno idi.Bu arızalar bence normal değil ve can sıkmaya başladı artık.
    Bu arada kırmızı hakikaten nazar çekiyor .Diğer arabalarımda olmayan şeyler bunda oluyor.otoparkta park halinde iken farklı zamanlarda ayna kapağının başka araç tarafından kırılması,Kendi ifadesiyle ; nişanlısı ile kavga eden bayanın aracını park ederken sinirle bizimkine patlatıp arka tamponu ve çamurluğu dağıtması ,yan tarafa boydan boya sürtülmesi vs vs.
    Durduğu yerde araba boyalı,hasarlı gibi oldu. beterinden korusun diyeceğim artık.Bunlarla kalır inşaallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kuncu K kullanıcısına yanıt
    Hocam size tavsiyem servsinizi değiştirmeniz olucak. Rüzgar sesine örneğin bende çok basit bir çözüm getirildi. Sıkıntı çok azaldı diyebilirim.
    Ama resmen nazar çekmişsiniz. Kimsede duyulmayan arızalar sizde baş göstermiş. Ne bilim artık sizin arabayı yaparken mühendisler akşamdan kalma iş başı yaptılar herhalde.
    Diğer olay ise tam içler acısı. Kadın nişanlısıyla kavga edp sizin arabayı dağıtmış. Bunun ötesi yok artık. Ben daha bişi demiyorum.
    İbre meselesi ise zaman zaman olan bir olay. Forumda çözümü vardı o takılmanın ama tam hatırlamıyorum. Biraz incelerseniz servise gitmenize gerek yok diye biliyorum ben.
    Büyük geçmiş olsun size...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTHYPATHY -- 7 Kasım 2014; 8:34:48 >
  • Merhaba Arkadaşlar 1.5 dci touch plus Megane 2015 mi
    yoksa 1.5 dci Clio İcon Sport Tourer mi 2015 model . Hangisini tercih edersiniz ? ikisininde fiyatı aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassin

Merhaba Arkadaşlar 1.5 dci touch plus Megane 2015 mi
    yoksa 1.5 dci Clio İcon Sport Tourer mi 2015 model . Hangisini tercih edersiniz ? ikisininde fiyatı aynı

Bence tabiki Megane dostum. Sport Tourer'a göre daha çabuk ve daha yüksek fiyata satılır ilerde. Hemde bir üst sınıf ayrıca daha geniş.

• Arkadaşlar bu sabah teslim aldım clio4'ü iyi güzel sınıfına göre fena sayılmaz; frenler tutmuyo gibi sanki sadece. Bunun dışında kolçak taktırmak istiyorum servis 480TL dedi; delirmeye gerek yok Ankara'da şaşmazda falan kim aracın her yerini delik deşik etmeden halleder?
  • Hayırlı Olsun
    Hangi Donanım Motor ?
  • Koray_Aykut kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ilk 100 km civarında balatalar yeniyken o hissi veriyor. Biraz kullanınca geçicek daha rahat olucak. Ben serviste balat değişimi yaptım aynı uyarıda bulundular banada. Tabi biraz da alıkanlık etkiler. Daha çnceki aracınıza göre farklıdır muhakkak. bana debriyaj yüksek geldi ilk başlarda örneğin.
    Hayırlı olsun allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
  • Clio Joy 1.2 (opak beyaz) için 38000 TL(finansman destekli) teklif verdiler tokat bayisinde, biraz fazla geldi bana son zamanlarda teklif alan arkadaşlar normal mi bu fiyat?
  • slim73 kullanıcısına yanıt
    36 ya aldığını söyleyenler var, otomobil genelde konusu vardı bugün.

• arkadaşlar merhaba
    izmirde güvenilir özel renault servisi veya ustası bildiğiniz tanıdık var mı?
  • Merhabalar,
    Oyak kampanyasi kapsaminda 1.2 joy almayi dusunuyorum. Ancak gelen yazida yeni yilda ic ambiyansta malzeme ve renk degisikligi olacaktir yaziyor, bu konuda bilgisi olan var mi acaba?
    Stepne, sis fari yaklasik 35 bine geliyor 2015 model olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: KORO

Merhabalar,
    Oyak kampanyasi kapsaminda 1.2 joy almayi dusunuyorum. Ancak gelen yazida yeni yilda ic ambiyansta malzeme ve renk degisikligi olacaktir yaziyor, bu konuda bilgisi olan var mi acaba?
    Stepne, sis fari yaklasik 35 bine geliyor 2015 model olacak.

Bende Oyaktan alıcam 1.2 Edc Icon 47600

• bende aldım 1.5 dizel otomatik hayırlı olsun alan herkese tam özellikleri bilen varmı araçların yardımcı olabilecek firmadaki satış elamanları acayip yoğunlar sormaya utandım artık o varmı bu nasıl diye açıkcası.
  • Bugün itibariyle 1.2 Icon 120 HP EDC siparişini verdik .
    Şubat-Mart -Teslim 2015 Model 47.600
    Bundan sonra beklemedeyiz artık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Bugün itibariyle 1.2 Icon 120 HP EDC siparişini verdik .
    Şubat-Mart -Teslim 2015 Model 47.600
    Bundan sonra beklemedeyiz artık .

hayırlısı olsun
  • 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.